OnePlus 7 Pro stiže s tri stražnje kamere

poruka: 10
|
čitano: 2.826
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus 7 Pro stiže s tri stražnje kamere".
16 godina
offline
OnePlus 7 Pro stiže s tri stražnje kamere

Imam OnePlus3 i to je prvi telefon u zivotu s kojim sam savrseno zadovoljan. Jos dan danas radi ko vurica i iskreno nema razloga za zamjenu osim kaj si zelim nekaj novo.

Definitivno kupujem 7 i to vjerojatno Pro ali tek negdi krajem godine kad izbace T model.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 7:19 (NEW_MAN).
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 Pro stiže s tri stražnje kamere

koliko kamera danas imaju mobiteli nema šanse da budem ružan 

Moj PC  
6 0 hvala 0
OnePlus 7 Pro stiže s tri stražnje kamere

Samo tri kamere?? Galaxy Fold ima 6 kamera. Očekujem da svaka slijedeća iteracija flegšita ima po kameru više. Na pozadini ima mjesta za mnogo, mnogo više od svega 3 kamere.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 7 Pro stiže s tri stražnje kamere
Potpuno ste fulali datume predstavljanja, ali nema veze...
Prema najavi Pro će imati QHD ekran bez notcha sa 90 Hz i stereo zvučnike. A vjerojatno će i cijenom biti blizu, ako ne i 700€.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 Pro stiže s tri stražnje kamere
a hoće li imati 3.5mm jack 🤔 to mi je puno potrebnije od 90Hz displaya
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 7 Pro stiže s tri stražnje kamere
Ne kužim zast je to takav dealbreaker. Svaka inf trgovina ima nastavke usb c - 3.5mm, jednom staviš nastavak i to je to. Koliko sam sam čuo, kvaliteta zvuka je skroz ista
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 7 Pro stiže s tri stražnje kamere
Hornet_93 kaže...
Ne kužim zast je to takav dealbreaker. Svaka inf trgovina ima nastavke usb c - 3.5mm, jednom staviš nastavak i to je to. Koliko sam sam čuo, kvaliteta zvuka je skroz ista

 - prakticnost.

 - nastavci, pogotovi takvi mali pimpeki, se lako izgube

 - ako ga stalno nosis na mobitelu onda visi bezveze okolo (ne znam ko bi ga stalno nosio, a tu onda opet dolazimo do potencijalnog gubljenja a mozes i potrgat utor)

 - ne mozes puniti mob i slusat glazbu (najgluplji argument meni osobno)

 

meni nijedna opcija, sa 3.5mm ili bez, ne smeta.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
6 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 Pro stiže s tri stražnje kamere
daleko najveći problem za mene osobno što ne se ne može puniti i koristiti slušalice istovremeno, plus što se mora imati adapter ukoliko nema 3.5mm
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 Pro stiže s tri stražnje kamere
hanteed kaže...

koliko kamera danas imaju mobiteli nema šanse da budem ružan 

 ali zato su mobiteli ružni s toliko kamera...

12 godina
offline
OnePlus 7 Pro stiže s tri stražnje kamere

pa ne staviš konektor da bude stalno na mobitelu, već na nastavak na slušalice i tamo stoji, nema se gdje gubiti... a i realno, danas i svaki mob niže srednje klase  dolazi sa brzim punjenjem što znači da za 20 min punjenja možeš komotno dobit barem sat vremena slušanja muzike.

 

definitivno je puno ugodnije imati oba porta, ali ja bi drage volje mjenjao 3,5 jack za 90hz ekran. 

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice