I OnePlus ulazi na tržište mobilnog plaćanja

poruka: 6
|
čitano: 2.050
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I OnePlus ulazi na tržište mobilnog plaćanja".
15 godina
offline
I OnePlus ulazi na tržište mobilnog plaćanja

dublje istraživanje ovog pojma srušilo mi je sve snove. bio sam uvjeren da se "mobilno plaćanje" odnosi na uzimanje nečega i bijeg pa platiš ako te ulove ili trčkaraš oko blagajne i opokušavaš zbunjenoj blagajnici dati lovu i od nje uzeti robu i račun. godine života otišle uzalud! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
I OnePlus ulazi na tržište mobilnog plaćanja

sve te usluge nemaju smisla ako nisu podrzane na prodajnim mjestima. u americi apple pay podrzavaju cak i male radnje, a google pay sam rijetko vidio da je podrzan.

meni je apple pay super koristan, google pay nisam isprobavao al nadam se da radi isto ko apple pay jer planiram prelazak na android uskoro. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: I OnePlus ulazi na tržište mobilnog plaćanja

Radi čega misliš preći na Android? U Americi mislim da je više prednosti na Apple platformi, a cijene uređaja su u boljem omjeru prema Androidu u odnosu na npr. RH i cijelu Europu.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
I OnePlus ulazi na tržište mobilnog plaćanja

Napustam ameriku u skoro vrijeme. 
a prec cu iskreno da probam, nisam bio na androidu jos od galaxy s3. Imam trenutno ip7 i puno mi je love dat za ip 11, ne zato jer nemam nego ne zelim tolko novaca dat za mobitel. Uzet cu neki xiaomi novi, a ako mi android nece odgovarat prodajem ga i vracam se na iphone. Ios mi je odlican sto god tko reko, za moje potrebe savrsen. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: I OnePlus ulazi na tržište mobilnog plaćanja
Realno mislim da je Xiaomi najpovoljniji odnos dobivenog i cijene i UI je solidna kopija iOS-a tako na Androidu bih i ja to odabrao.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
Re: I OnePlus ulazi na tržište mobilnog plaćanja
mar123 kaže...

Napustam ameriku u skoro vrijeme. 
a prec cu iskreno da probam, nisam bio na androidu jos od galaxy s3. Imam trenutno ip7 i puno mi je love dat za ip 11, ne zato jer nemam nego ne zelim tolko novaca dat za mobitel. Uzet cu neki xiaomi novi, a ako mi android nece odgovarat prodajem ga i vracam se na iphone. Ios mi je odlican sto god tko reko, za moje potrebe savrsen. 

 Kud bas xiaomi? Ne kazem da su to losi mobiteli, ali pored Samsunga, Oneplusa, Googlea, Huaweia iskreno bezveze su... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice