Oppo patentirao selfie kameru skrivenu u ikoni

poruka: 11
|
čitano: 3.150
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oppo patentirao selfie kameru skrivenu u ikoni".
14 godina
offline
Oppo patentirao selfie kameru skrivenu u ikoni

Ovo je već zgodna ideja. 

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
1 5 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Oppo patentirao selfie kameru skrivenu u ikoni

Jednostavno ne vidim svrhu. Na home screen-u još nekako ima smisla, ali unutar neke aplikacije nema nimalo više smisla od notch-a - jednostavno, tu je rupa i taj dio prostora je beskoristan.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
11 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Oppo patentirao selfie kameru skrivenu u ikoni

i ikonu jednostavno ukantiraš...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Oppo patentirao selfie kameru skrivenu u ikoni
Mali korak za oppo...velik za čovječanstvo...da je više ovakvih inovacija...bili bi već sada u 25. stoljeću
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Oppo patentirao selfie kameru skrivenu u ikoni

lukavo, lukavo ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Oppo patentirao selfie kameru skrivenu u ikoni

Stvarno ne vidim što fali Infinity ekranima kakvi su na S8 i S9. Bez notcha, bez rupe normalan lijepi veliki ekran.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
11 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Oppo patentirao selfie kameru skrivenu u ikoni
JozoBozo121 kaže...

Stvarno ne vidim što fali Infinity ekranima kakvi su na S8 i S9. Bez notcha, bez rupe normalan lijepi veliki ekran.

Infinity ekrani koje forsira Samsung su ono sto je dovelo smanjenje rubova na los glas i to s razlogom. Imati zaobljeni ekran koji se proteze na bocne stranice je s usability perspektive najgluplja dizajnerska odluka u novije vrijeme. Cak za nijansu gluplja i od 21:9 omjera stranica ekrana (18:9 je OK ako treba ugurati notch pa je dodatni prostor tu za status bar). Ekran bi trebao biti na jednoj plohi uz sto manje rubove i to je to.

 

Jednako je glup i ovakav dizajn - saki put kada stisnes ikonu, moras brisati masne otiske s tog mjesta ukoliko ne zelis losu fotografiju.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Oppo patentirao selfie kameru skrivenu u ikoni
Sad treba malo pričekat da iphone to uvede u širu uporabu.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Oppo patentirao selfie kameru skrivenu u ikoni
Pazi ovo, patentirali poziciju ikone na ekranu?? Jel bi mogao ja patentirati način kako sam na stol stavio zdjelu s kolačima taman na mjesto gdje je stolnjak poderan pa da gosti ne primijete. Lukav sam, jel da?
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Oppo patentirao selfie kameru skrivenu u ikoni
kerum kaže...

Infinity ekrani koje forsira Samsung su ono sto je dovelo smanjenje rubova na los glas i to s razlogom. Imati zaobljeni ekran koji se proteze na bocne stranice je s usability perspektive najgluplja dizajnerska odluka u novije vrijeme. 

 Ne znam zašto tako misliš ali otkad imam S9 sam se preporodio u odnosu na ravan ekran s One M9. Kad je mobitel stavljen na ekran zbog rubova mogu vidjeti svjetlo notifikacije, a rub mi daje 3D osjećaj da je ekran još veći, plus daleko je lakše držati mobitel kad je rub ekrana zaobljen. Zaobljenost mi je ustvari osobno jedan od većih pluseva, veća rezolucija i sve to stoji što ide s novim generacijama, ali s ovime je mobitel daleko ugodniji za držati.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2019 0:21 (JozoBozo121).
9 godina
offline
Re: Oppo patentirao selfie kameru skrivenu u ikoni
Ovaj nacin je u rangu stavi prst na kameru. Smeta ti kamera na ekranu stavi prst na nju i bum nema je, makni prst i evo je opet. Cim bude na ekranu bilo sto sto nije home screen evo ti i kamere, nitko ne kupuje mob da bulji u home screen.
Najbolje rješenje je mi mix 3 s magnetnim klizacem.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice