Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

poruka: 25
|
čitano: 6.877
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera".
6 godina
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

Kaj ovaj nije cuo za pest reject

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

jedino što će to otjerati je 450 novaca nekom naivcu iz džepa. takve se stvari prvo testiraju u Osijeku i/ili na Jarunu. ak tam djeluju ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

Na njihovoj stranici je dostupna po cijeni od 98 franaka. Budimo realni, ako je zaista uspjesna protiv komaraca i zaista pomaze, onda ce i pronac svoje kupce.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

Budimo realni, niti jedna od takvih gluposti ne odbija komarce

 
10 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Pametna narukvica elektromagnetskim valovima t
Ja vidio na ajFonu, svojim očima, aplikaciju za rastjerivanje komaraca. Isto nikojem krcu ne fercera, ali je barem euro-dva jeftinija ;)
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

Ako ode u Kopački Rit i napravi uspješan test, biti će jako bogat čovjek.

 
10 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

Po toj logici, komarce bi trebala tjerati toplina i obično svjetlo jer munja emitira i u vidljivom i u infracrvenom dijelu elektromagnetskog spektra.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pametna narukvica elektromagnetskim valovima t
I komarci imaju pravo na život...sad iz udruga za prava "životinja" nitko ne prosvjeduje
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pametna narukvica elektromagnetskim valovima t
Vortac kaže...

Po toj logici, komarce bi trebala tjerati toplina i obično svjetlo jer munja emitira i u vidljivom i u infracrvenom dijelu elektromagnetskog spektra.

 Na tome i oni temelje svoju ideju koliko vidim na kickstarteru. Navodno komarci bježe od munja.

 

Nego nisam našla na koliko to metara navodno djeluje jer ova naša gamad je jako inteligentna i ak imaš na desnoj ruci budu pikali po lijevom gležnju 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

Pa postoji li funkcionalni prototip i dali dokazano funkcionira?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

Može se djelovanje te narukvice lako testirati - no tko da to učini? Onome tko ju prodaje neće se vjerovati, a onaj tko je kupi neće priznati da je ispao budala. Ostaje samo da je netko od znanstvenika (recimo entomologa) ispita, no on ne zna što će s  tim rezultatom. Ne može ga objaviti ni u jednom znanstvenom časopisu, jer na ništa ne ukazuje. Preostaje dakle samo grupa građana, znanstvenika-amatera koji bi hteli uložiti svoj novac u kupnju tih narukvica iz čiste znatiželje. Pa kad se sve sažme - gdje smo? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

 

Vrlo zgodna stvaračica, ali ako fakat funkcionira.

 

Trebali bi jedna primjerka poslati BUG da istu testira, te bi jedino onda vjerovao da to doista radi svoj posao.

 

Nije ovo nova ideja, jer se sjećam da sam davno u jednoj knjizi o elektronici naisao na shemu koja se može složiti, upravo da tjera komarce, na osnovu toga da imitira neke frekvnecije koji njima prirodno ne pašu....

 

Ovako više manje ovo je šminka koja možda ili nikako ne radi svoj posao ili veoma traljavo...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pametna narukvica elektromagnetskim valovima t
Imao sam kutijicu za tjeranje komaraca prije jako puno godina. Radila na ultrazvuk. Proizvodila frekvencije preko 24kHz ak se dobro sjecam.
Pomagala je samo djelomicno.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

Ja sam zapalio onu spiralu u zatvorenom prostoru. Svi komarci su pali ali i ja skoro s njima.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
11 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

Moja pokojna baba je nosila magnetnu narukvicu protiv svih bolesti.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
12 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

Svi komarci moraju umrijeti!!

Smrt komarcima!!

Mrzim ih!!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

Evo ja bi ponudio sebe, da me istraže, nikad, ama baš nikad me nije bocnuo komarac, dok su moji ukućani redovito izloženi. Mislim da imam nešto u krvi, znoju ili tjelesnom mirisu, što odbija komarce.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pametna narukvica elektromagnetskim valovima t
Anemičan si kao naš premijer.
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Re: Pametna narukvica elektromagnetskim valovima t
Pa postoji kontrola za zaštitu potrošača. Eu ima jednu, svaka država također. Testiranje je vrlo jednostavno. I dosad utvrđeno - ovakve stvari ne djeluju.
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Pametna narukvica elektromagnetskim valovima t
Ajar kaže...

jedino što će to otjerati je 450 novaca nekom naivcu iz džepa. takve se stvari prvo testiraju u Osijeku i/ili na Jarunu. ak tam djeluju ... 

 Pa ne kaže se bez veze kada vidiš čovjeka da se razmahao da je lud ili iz Osijeka, pa tjera komarce. Ja to jako dobro znam jer sam i sam iz Osijeka i svake godine "uživam" u komarcima, mada što sam stariji, manje me bodu, valjda više nisam sladak kao prije. Kao što si rekao, jedini pravi test su Osijek ili Jarun, naravno i Kopački rit.

dolazim odmah - Godot
15 godina
odjavljen
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

O UZV rješenja su djelovala, ali ne na svim pasminama komaraca i ne uvijek. Čak i ako ovo djeluje, pitanje je koliko će trebati komarcima da se prilagode. S obzirom na relativno kratak životni vijek, sigurno ne dugo.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pametna narukvica elektromagnetskim valovima t
CyberDemonVZ kaže...

Svi komarci moraju umrijeti!!

Smrt komarcima!!

Mrzim ih!!

 Nije ti to u redu.

I komarci su živa bića i treba ih poštovati. Čemu taj izljev mržnje ? Sva bića u prirodi imaju svoje mjesto pa tako i komarci. Evolucija se pobrinula da budemo sretni ili nesretni.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
offline
Re: Pametna narukvica elektromagnetskim valovima t
Anđeo bez falinge kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Svi komarci moraju umrijeti!!

Smrt komarcima!!

Mrzim ih!!

 Nije ti to u redu.

I komarci su živa bića i treba ih poštovati. Čemu taj izljev mržnje ? Sva bića u prirodi imaju svoje mjesto pa tako i komarci. Evolucija se pobrinula da budemo sretni ili nesretni.

 Nek umru u mukama!!!

Volim sve životinje. Osim komaraca! Nek umru!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
protjeran
offline
Pametna narukvica elektromagnetskim valovima tjera

Em ti život.

Našalim se a ima ih koji ne shvaćaju pošalice.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice