Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija

poruka: 51
|
čitano: 12.934
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija".
5 godina
offline
Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija

Ne.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
MP7 kaže...

 

Jbt jajare jel moguće da je tebi skoro svaki post neka provala, za majku milu avatar ti baš paše ! Facepalm napravim svaki put kad te čitam.

 

Evo mogu ti napravit primjer kako meni poslovno samo jedna aplikacija pomogne, npr. orux maps, skinem kartu sa geoportala a prije toga imam isprintano na papirima miljon pozicija sa tom istom kartom u pozadini, i dok se vozim po terenu odnosno dok kolega vozi na mobitelu imam istu kartu koja je isprintana i pokazuje mi poziciju gps-om, odmah znam di sam, jer nije se lako snalazit u jednoj općini u kojoj nikad nisi bio a moraš obić cijelu!

I to ti je samo jedan primjer, istina moglo bi se i bez toga, tako sam i prije radio, ali da pomogne, pa pomogne strašno!

Očito se nisi našao u situacijama gdje ti jeneka aplikacija puno pomogla pa sad izvaljuješ gluposti.

 

Il onaj tvoj post u vezi vjesti da office mijenja ikone i kao ah samo promjena izgleda bla bla, a jeli ti koristiš jako puno recimo za posao excel i ekxpert si u formulama??? Odi pogledaj kanal od Leile Gharani jedan od zadnjih videa gdje pokazuje što dolazi u sljedećem officu kako umjesto formule sa miljun funkcija od pola zaslona će se koristit samo jedna puno kraća, itd...ali ti to sve znaš i onda dođeš tu sa provalama, pa do kad više???

 imaš pravo. nekima su dodatne aplikacije neophodne. eo za tebe:

 

anger managementovdje si sam odaberi i svakako ova. usput, smanji razinu stresa klikom na "nick forumaša" > "ignoriraj autora" (iznad okvira desno) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
MP7

 

Jbt jajare jel moguće da je tebi skoro svaki post neka provala, za majku milu avatar ti baš paše ! Facepalm napravim svaki put kad te čitam.

 

Evo mogu ti napravit primjer kako meni poslovno samo jedna aplikacija pomogne, npr. orux maps, skinem kartu sa geoportala a prije toga imam isprintano na papirima miljon pozicija sa tom istom kartom u pozadini, i dok se vozim po terenu odnosno dok kolega vozi na mobitelu imam istu kartu koja je isprintana i pokazuje mi poziciju gps-om, odmah znam di sam, jer nije se lako snalazit u jednoj općini u kojoj nikad nisi bio a moraš obić cijelu!

I to ti je samo jedan primjer, istina moglo bi se i bez toga, tako sam i prije radio, ali da pomogne, pa pomogne strašno!

Očito se nisi našao u situacijama gdje ti jeneka aplikacija puno pomogla pa sad izvaljuješ gluposti.

 

Il onaj tvoj post u vezi vjesti da office mijenja ikone i kao ah samo promjena izgleda bla bla, a jeli ti koristiš jako puno recimo za posao excel i ekxpert si u formulama??? Odi pogledaj kanal od Leile Gharani jedan od zadnjih videa gdje pokazuje što dolazi u sljedećem officu kako umjesto formule sa miljun funkcija od pola zaslona će se koristit samo jedna puno kraća, itd...ali ti to sve znaš i onda dođeš tu sa provalama, pa do kad više???

 

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
texas.bug kaže...

Umjesto "teskih" facebook app koje traze hrpu odobrenja da bi radile, postoji izvrsna light app koja obavlja posao i mijenja obje aplikacije
Friendly for facebook

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.friendly&hl=en

 

 hvala na ovom! napokon mogu izbrisati smece od messengera i facebooka, oboje sam vec koristio Lite verzije ali ovo djeluje puno bolje i kompletnije

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija

Eh, mladići, što ulazite u besmislene osobne analize i zamjeranja?

To je suvišno.

 

Ajar nije samo forumaš, nego institucija.

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
Ajar kaže...
MP7 kaže...

 

Jbt jajare jel moguće da je tebi skoro svaki post neka provala, za majku milu avatar ti baš paše ! Facepalm napravim svaki put kad te čitam.

 

Evo mogu ti napravit primjer kako meni poslovno samo jedna aplikacija pomogne, npr. orux maps, skinem kartu sa geoportala a prije toga imam isprintano na papirima miljon pozicija sa tom istom kartom u pozadini, i dok se vozim po terenu odnosno dok kolega vozi na mobitelu imam istu kartu koja je isprintana i pokazuje mi poziciju gps-om, odmah znam di sam, jer nije se lako snalazit u jednoj općini u kojoj nikad nisi bio a moraš obić cijelu!

I to ti je samo jedan primjer, istina moglo bi se i bez toga, tako sam i prije radio, ali da pomogne, pa pomogne strašno!

Očito se nisi našao u situacijama gdje ti jeneka aplikacija puno pomogla pa sad izvaljuješ gluposti.

 

Il onaj tvoj post u vezi vjesti da office mijenja ikone i kao ah samo promjena izgleda bla bla, a jeli ti koristiš jako puno recimo za posao excel i ekxpert si u formulama??? Odi pogledaj kanal od Leile Gharani jedan od zadnjih videa gdje pokazuje što dolazi u sljedećem officu kako umjesto formule sa miljun funkcija od pola zaslona će se koristit samo jedna puno kraća, itd...ali ti to sve znaš i onda dođeš tu sa provalama, pa do kad više???

 imaš pravo. nekima su dodatne aplikacije neophodne. eo za tebe:

 

anger managementovdje si sam odaberi i svakako ova. usput, smanji razinu stresa klikom na "nick forumaša" > "ignoriraj autora" (iznad okvira desno) 

 Samo bi dodao da se pridruzujem napadu na jajara.

15 godina
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
Minneyar kaže...
texas.bug kaže...

Umjesto "teskih" facebook app koje traze hrpu odobrenja da bi radile, postoji izvrsna light app koja obavlja posao i mijenja obje aplikacije
Friendly for facebook

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.friendly&hl=en

 

 hvala na ovom! napokon mogu izbrisati smece od messengera i facebooka, oboje sam vec koristio Lite verzije ali ovo djeluje puno bolje i kompletnije

A mogu li se na tome igrati FB igrice kao što su UNO ili Čovječe ne ljuti se? Koliko sam čuo na Lite verziji ne mogu.

7 godina
protjeran
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
Envy kaže...
Minneyar kaže...
texas.bug kaže...

Umjesto "teskih" facebook app koje traze hrpu odobrenja da bi radile, postoji izvrsna light app koja obavlja posao i mijenja obje aplikacije
Friendly for facebook

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.friendly&hl=en

 

 hvala na ovom! napokon mogu izbrisati smece od messengera i facebooka, oboje sam vec koristio Lite verzije ali ovo djeluje puno bolje i kompletnije

A mogu li se na tome igrati FB igrice kao što su UNO ili Čovječe ne ljuti se? Koliko sam čuo na Lite verziji ne mogu.

 Ako ne moze to je onda katastrofa. Bojkotiram LiceKnjigu od danas.

14 godina
odjavljen
offline
Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija

Za Youtube streamanje bez reklama i s opcijom da se ugasi ekran sto za red velicine poveca trajanje baterije (npr. zanima vas samo glazba ili podcast, ne i video sadržaj):

Firefox + https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-for-youtube/ + https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/video-background-play-fix/

 
0 1 hvala 2
8 godina
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
Youtube Vanced
16 godina
offline
Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija

Ne znam, ali ja sam sa NjuPajpom sasvim zadovoljan. Ono prava esecijalna&perolaka aplikacija za Jutjub bez Gugletovih špijuniranja i ostalih gadarija.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
Je ono, fejsbuk je esencijalna aplikacija. Naravno da je esencijalna kad svaki smartphone napravljen zadnjih 5 godina ima predinstaliranu fb aplikaciju koju nemres pobrisat. Jebote fejsbuk
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
Hostile kaže...
Je ono, fejsbuk je esencijalna aplikacija. Naravno da je esencijalna kad svaki smartphone napravljen zadnjih 5 godina ima predinstaliranu fb aplikaciju koju nemres pobrisat. Jebote fejsbuk

 

 Nema. Cak ne racunajuci prethodne WP telefone, od 2 posljednja Androida ni jedan nije imao uopce predistanstaliranu FB app, a kamo li da je ne mozes obrisati. Eh da, nisam je ni instalirao. Logiram se kroz browser svaki put, tako da manje bespotrebno provjeravam FB.

11 godina
offline
Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija

Kolega je gore spomenuo YT Vanced. Super app, samo što nakon nekog vremene zbugira, onda vrti ista 3 videa s playliste. Koristio sam ga primarno zbog glazbe, i to me spizdilo.

 

Spotify je app2go.

 

Ne, nije dostupan u nas preko Store-a. Skinuti .apk s neta, odabrati VPN server neke od podržanih zemalja samo dok kreirate account i VPN više ne treba. 

 

Odličan je i prezadovoljan sam s njim. 

 

 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
Crucifixion kaže...

Kolega je gore spomenuo YT Vanced. Super app, samo što nakon nekog vremene zbugira, onda vrti ista 3 videa s playliste. Koristio sam ga primarno zbog glazbe, i to me spizdilo.

 

Spotify je app2go.

 

Ne, nije dostupan u nas preko Store-a. Skinuti .apk s neta, odabrati VPN server neke od podržanih zemalja samo dok kreirate account i VPN više ne treba. 

 

Odličan je i prezadovoljan sam s njim. 

 

 

 Također imao problema, nije htjelo se spojit na Chromecast. Nekad kad se spoji, app se sama ugasi dok na telki ide sadržaj. Nakon nekoliko update-a radi super. Standardni YT je na disable.

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
Hostile kaže...
* * * svaki smartphone napravljen zadnjih 5 godina ima predinstaliranu fb aplikaciju koju nemres pobrisat. * * *

Ja ne znam niti jedan koji mi je prošao u ruke da ima predinstaliranu FB aplikaciju. A još pri tome da se ne može izbrisati... de probaj malo čačkati po tom svom telefonu.

8 godina
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
Updateajte YT Vanced, moguce da imate prastaru verziju.
Redovito se azurira, i vecina bugova je ispravljena.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
Umbel kaže...
Youtube Vanced

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
Envy kaže...
Hostile kaže...
* * * svaki smartphone napravljen zadnjih 5 godina ima predinstaliranu fb aplikaciju koju nemres pobrisat. * * *

Ja ne znam niti jedan koji mi je prošao u ruke da ima predinstaliranu FB aplikaciju. A još pri tome da se ne može izbrisati... de probaj malo čačkati po tom svom telefonu.

 Onda ti je malo toga proslo kroz ruke.  Evo sad zadnje sta imam je samsung A5 2017. Ima predinstaliranu fb aplikaciju i ne moze se deinstalirati vec samo islljuciti.

15 godina
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
Hostile kaže...
* * *

 Onda ti je malo toga proslo kroz ruke.  Evo sad zadnje sta imam je samsung A5 2017. Ima predinstaliranu fb aplikaciju i ne moze se deinstalirati vec samo islljuciti.

Eh onda su ljudi u pravu za Samsungov Bloatware.
Kralj je mrtav, živio novi dvoglavi kralj: Huawei i Xiaomi.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pedeset esencijalnih mobilnih aplikacija
Knight ima predinstaliranu i moze se samo iskljuciti. Pa drzim fu.king mob u rukama. Nisam retardiran pa da ne znam kako se brise aplikacija sa moba jbt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 10:41 (Hostile).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice