PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća konzo

poruka: 18
|
čitano: 4.799
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća konzo".
12 godina
offline
PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća konzo

Kao povremenog gamera me zanimaju samo streaming servisi poput Google Stadie. Ima tu jos dosta peglanja, ali smjer industrije je jasan. To samo znaci da ce se postojeca ljestvica prodanih konzola jako tesko mijenjati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća konzo

Ako Switch ovako nastavi - prestici ce sve. Osobito sada kad imaju i "samo rucni" Switch Lite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća k
Čitatelj kaže...

Ako Switch ovako nastavi - prestici ce sve. Osobito sada kad imaju i "samo rucni" Switch Lite.

 I samim tim ne spadaju u istu kategoriju.

 

7 godina
protjeran
offline
PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća konzo

Yes, but actually no.

 

2in1 konzola.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća k
mogao bi PS5 to dostići,s obzirom na ugrađeni 4K player...mnogima će to biti best buy ulazak u svijet 4K...Kao što je dvica to učinila s dvd playerom
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća konzo

Pa i ja imam PS3 samo kao BluRay player i za Netflix.

Od igara na njemu sam igrao samo RayMana, i nista drugo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća k
HCMAA kaže...
mogao bi PS5 to dostići,s obzirom na ugrađeni 4K player...mnogima će to biti best buy ulazak u svijet 4K...Kao što je dvica to učinila s dvd playerom

 Ako je vec netko htio jeftiniji 4k blu ray player mogao je uzeti onda Xbox one S... PS5 bi definitivno to mogao dostici ali ne radi 4k playera imo.

AV/Tech Link Engineer @ Microsoft
12 godina
offline
Re: PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća k
HCMAA kaže...
mogao bi PS5 to dostići,s obzirom na ugrađeni 4K player...mnogima će to biti best buy ulazak u svijet 4K...Kao što je dvica to učinila s dvd playerom

 Optički mediji su prevaziđena stvar. U vrijeme PS2 svi filmovi, igre, aplikacije... su dolazili na DVD-u. Danas ko god je kupio Xbox ili BR player pogledao je jedan ili dva filma i to je to. Ja sam kupio Pleanet Earth samo da vidim kako to izgleda u 4K HDR-u i to je to. Čak i igre kupujem na PS Store jer mi se ne da zajebavati s mijenjanjem diskova.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća k
Pa normalno da je dvojka prva kad smo imali čipirane dvojke za pirate.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća konzo

Ali malo mi je to dugo. Prvu reklamu smo radili za PS4 2014. a to je već onda bilo staro, sad nam je stigla ponovno... iako se u to ne razumijem, ipak sam pretpostavio da su barem nešto izmijenili... pa vidim, smanjili su joj gabarite (običnoj, ne pro).
Nije li to za grafiku, game engine i procesore jako predugo? Mislim, pretpostavljam da sad već, ako rade portove paralelno za ps4 i xbox i pc, da je to na pc-u daleko zaostala grafika?

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća k
kerum kaže...

Kao povremenog gamera me zanimaju samo streaming servisi poput Google Stadie. Ima tu jos dosta peglanja, ali smjer industrije je jasan. To samo znaci da ce se postojeca ljestvica prodanih konzola jako tesko mijenjati.

 Dobro, ali to ne znaci da PS5 ne moze podrzavati slican sistem + vrtit 4k@60 offline..

12 godina
offline
Re: PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća k
Mitch kaže...
kerum kaže...

Kao povremenog gamera me zanimaju samo streaming servisi poput Google Stadie. Ima tu jos dosta peglanja, ali smjer industrije je jasan. To samo znaci da ce se postojeca ljestvica prodanih konzola jako tesko mijenjati.

 Dobro, ali to ne znaci da PS5 ne moze podrzavati slican sistem + vrtit 4k@60 offline..

Naravno, ali zasto bih kupovao konzolu za poprilican iznos ako isto mogu dobiti preko streaminga za manji iznos? Osim toga moj OCD podivlja kada je hrpa kablova posvuda, a i sanse su vece da ce mali dopuzati do njih i sve pocupati. Zato preferiram imati sto je vise stvari kompaktno i integrirano.

 

Ako je netko HC gamer, naravno da ce imati konzolu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 8:49 (kerum).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća k
overhaul kaže...

Ali malo mi je to dugo. Prvu reklamu smo radili za PS4 2014. a to je već onda bilo staro, sad nam je stigla ponovno... iako se u to ne razumijem, ipak sam pretpostavio da su barem nešto izmijenili... pa vidim, smanjili su joj gabarite (običnoj, ne pro).
Nije li to za grafiku, game engine i procesore jako predugo? Mislim, pretpostavljam da sad već, ako rade portove paralelno za ps4 i xbox i pc, da je to na pc-u daleko zaostala grafika?

 

 Grafika je zadnja na listi onoga što čini dobru igru. Realno, bila je zaostala i u trenutku izlaska PS4 (usporedno s 5x skupljim računalom).

15 godina
offline
Re: PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća k
kerum kaže...
Mitch kaže...
kerum kaže...

Kao povremenog gamera me zanimaju samo streaming servisi poput Google Stadie. Ima tu jos dosta peglanja, ali smjer industrije je jasan. To samo znaci da ce se postojeca ljestvica prodanih konzola jako tesko mijenjati.

 Dobro, ali to ne znaci da PS5 ne moze podrzavati slican sistem + vrtit 4k@60 offline..

Naravno, ali zasto bih kupovao konzolu za poprilican iznos ako isto mogu dobiti preko streaminga za manji iznos? Osim toga moj OCD podivlja kada je hrpa kablova posvuda, a i sanse su vece da ce mali dopuzati do njih i sve pocupati. Zato preferiram imati sto je vise stvari kompaktno i integrirano.

 

Ako je netko HC gamer, naravno da ce imati konzolu.

 Ha mislim, oportunitetni trosak.

 

Stadia se ne cini prejeftina sa $130 + $10 mj...ovdje bi mogao biti veci fiksni/upfront trosak (cca 500$) a manji mjesecni

5 godina
offline
Re: PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća k
s obzirom da će PS5 moći igrati igre s četvorke...oborit će njen prodajni rezultat...što se tiče 4K playera... Playstation je puno poznatiji nego Xbox...tako da ako želim imati 4K player,rađe petica nego Xbox

igre prodaju konzolu...a tu je ipak plejka jača nego Xbox
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća k
HCMAA kaže...
s obzirom da će PS5 moći igrati igre s četvorke...oborit će njen prodajni rezultat...što se tiče 4K playera... Playstation je puno poznatiji nego Xbox...tako da ako želim imati 4K player,rađe petica nego Xbox

igre prodaju konzolu...a tu je ipak plejka jača nego Xbox

 Na PS3 si mogao igrati PS2 igre pa se opet duplo slabije prodavala.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća k
kerum kaže.....

Naravno, ali zasto bih kupovao konzolu za poprilican iznos ako isto mogu dobiti preko streaminga za manji iznos? Osim toga moj OCD podivlja kada je hrpa kablova posvuda, a i sanse su vece da ce mali dopuzati do njih i sve pocupati. Zato preferiram imati sto je vise stvari kompaktno i integrirano.

 

Ako je netko HC gamer, naravno da ce imati konzolu.

 Stadia isto dosta košta. Plačaš mjesečnu pretplatu, plaćaš igre, plaćaš sve. Da bi opet ovisio o internetu, bio ometen od strane input laga, delaya itd.

Konzolu platiš jednom u 6-7 godina i miran si, ne ovisiš o nikakvim drugim faktorima poput interneta. I igre koje kupiš posjeduješ zauvijek.

BlueMax kaže...

 Na PS3 si mogao igrati PS2 igre pa se opet duplo slabije prodavala.

 Samo onaj prvi model PS3 je mogao igrati PS2 igre. A taj model je imao problema sa pregrijavanjem i cijena tih prvih modela je bila brutalna i kasnije su je srezali sa slim konzolama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: PlayStation 4 druga je najprodavanija igraća k
Nintendo DS ih dere sve, a Gameboy PS4.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice