Početkom 2021. godine Google Hangouts odlazi u mir

poruka: 5
|
čitano: 2.094
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Početkom 2021. godine Google Hangouts odlazi u mir".
15 godina
offline
Početkom 2021. godine Google Hangouts odlazi u mir

Talk, Chat, Meet, Duo, Allo, Messages.... Ja sam odustao od googla kao što oni odustaju od aplikacija. Zar ne može biti messages, a da stalno ne počinju iznova? Već su me 3 puta zeznuli pa ukidaju aplikaciju koju sam aktivno koristio.

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Početkom 2021. godine Google Hangouts odlazi u

I meni idu na živce sa time. Tako se sami blamiraju i otežavaju da im proizvodi postanu poznati.  

 

 

Sječate li se starog MSN mesengera, to je bilo prije facebooka popularno. Njega nisu ni smijeli ubijat, Microtoftu nije ni trebao Skype. Samo su trebali razvijat da msn bude bolji nego što jest. 

 

16 godina
offline
Početkom 2021. godine Google Hangouts odlazi u mir

google je marketinska firma, nista drugo. 

godinama stvaraju imidz jedne od naj tehnoloskih firmi al njima je jedini core business prodaja korisnickih podataka (ko i fejsbuk) i kreiranje aplikacija koje sluze toj svrsi, a ne da sluze korisnicima.

ako nema kruha od aplikacije - ide u rezaliste.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Početkom 2021. godine Google Hangouts odlazi u
Slažem se za Skype i MS. To sto su zadnjih nekoliko godina napravili su mogli mnogo povoljnije proći. Skype su pokušali iskoristiti za branding umjesto Lync, a sad su konačno pogodili sa Teams. Nemaju sreće da su preuzeli Skype kad je konkurencija postala sve oštrija pa su izgubili poziciju koju je Skype dugo imao. Fora sa Teams je da je u pozadini cijelo vrijeme ista tehnologija, a samo se ime mijenja. Ista stvar i sa Googleom, aplikacija gotovo ista, najveća promjena je ime.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Početkom 2021. godine Google Hangouts odlazi u
Već je valjda svima jasno da je Googleom revenue model baziran na korisničkim podacima, no ne može mu se osporiti tehnološki dio. U shvrhu prikupljanja podataka razvili su neka vrlo sofisticirana rješenja, uključujući i čak kompletni mobilni os.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice