Ponovno je moguće blokirati iPhone običnom porukom

poruka: 10
|
čitano: 4.380
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ponovno je moguće blokirati iPhone običnom porukom".
13 godina
neaktivan
offline
Ponovno je moguće blokirati iPhone običnom porukom

Poslao svima koji imaju iPhone

Moj PC  
41 0 hvala 2
13 godina
offline
Ponovno je moguće blokirati iPhone običnom porukom

iBug

 

Uglavnom autor je maknuo HTML sa linka tako da nemožete nikome više skršiti telefon sa time.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 15:30 (ivicask).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Ponovno je moguće blokirati iPhone običnom porukom

Appleov iOS nije baš poznat po tome da ga se lako ruši, blokira, ili da za njega postoji široko raširen malware

 

Opet širenje evanđelja umjesto informacija.
Autor članka je prespavao 2017. ili glumi Winstona Smitha (1984):
https://www.theverge.com/2017/12/2/16727238/apple-macos-ios-software-problems-updates

  • macOS High Sierra critical flaw with root admin access
  • macOS High Sierra update released, but breaks file sharing
  • iOS 11 crashing on some iPhones due to a date bug
  • macOS High Sierra fix not installing correctly on some systems
  • iOS 11.2 released early to fix iPhone crash bug
 
7 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ponovno je moguće blokirati iPhone običnom por
Zamislite,imate baku kojoj ste poklonili Iphone ,jer ste ipak vi najbolji unuk... Ona ga oce ugasit svaku vecer jer joj se inace zraci proteza,a nezna kako....
Vi joj posaljete poruku i ona samo klikne na tekst i ugasi se....

...uvik negativno gledate

Moj PC  
29 0 hvala 1
8 godina
offline
Ponovno je moguće blokirati iPhone običnom porukom

It's a feature!

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ponovno je moguće blokirati iPhone običnom por
To je kao, neki novi Anti-ithief feature il ??? 😶🤔
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Ponovno je moguće blokirati iPhone običnom porukom

Bez panike, nije to nikakav problem koji se uz malo usporavanja brzine sustava ne bi dao riješiti. Pitanje je dana kad će developeri u nekoliko petlji ubaciti delay(1500) i bezobrazni sms se može slikati nakon instalacije zakrpe. Radi se o domeni koja zbog truć bljuć, mister Data talk, tech gibberish.. uglavnom bit će riješeno prvim updateom pa korisnik neka bira, ili će mu raditi brzo ali na vlastitu odgovornost pa neka ne kuka ako mu se mob ruši, mrzne, gasi, baterija eksplodira, pušta glasove glasnog prdenja u prepunom tramvaju ili će mu raditi mrvu sporije ali uz savršeno korisničko iskustvo, fluidnost, tečnost, pitkost, ono, ko gemišt pola pola. Normalno, novi uređaji koji će izaći su potpuno imuni na ovakve malicioznosti, tako se za cijenu od nekoliko kava mjesečno možete smijati molierovskim škrcima koji bi vječno nosili isti uređaj što koči bilo kakav napredak. /s

 
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Ponovno je moguće blokirati iPhone običnom por
ante_etna kaže...

Bez panike, nije to nikakav problem koji se uz malo usporavanja brzine sustava ne bi dao riješiti. Pitanje je dana kad će developeri u nekoliko petlji ubaciti delay(1500) i bezobrazni sms se može slikati nakon instalacije zakrpe. Radi se o domeni koja zbog truć bljuć, mister Data talk, tech gibberish.. uglavnom bit će riješeno prvim updateom pa korisnik neka bira, ili će mu raditi brzo ali na vlastitu odgovornost pa neka ne kuka ako mu se mob ruši, mrzne, gasi, baterija eksplodira, pušta glasove glasnog prdenja u prepunom tramvaju ili će mu raditi mrvu sporije ali uz savršeno korisničko iskustvo, fluidnost, tečnost, pitkost, ono, ko gemišt pola pola. Normalno, novi uređaji koji će izaći su potpuno imuni na ovakve malicioznosti, tako se za cijenu od nekoliko kava mjesečno možete smijati molierovskim škrcima koji bi vječno nosili isti uređaj što koči bilo kakav napredak. /s

 Stručnjaci će godinama dešifrirati ovaj tekst :D

6 godina
protjeran
offline
Ponovno je moguće blokirati iPhone običnom porukom

Brzo, dajte mi broj od ATJLučko!

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ponovno je moguće blokirati iPhone običnom por
Paolo Maldini kaže...

Brzo, dajte mi broj od ATJLučko!

Nije vama lako u životu kolega, zar ne ?! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice