Pregled godine: Bežične periferije performansama d

poruka: 4
|
čitano: 2.156
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pregled godine: Bežične periferije performansama d".
14 godina
offline
Pregled godine: Bežične periferije performansama d

Imam bežičnu tipkovnicu i miša još od doba kada je miš imao infracrveni odašiljač, pa si senzor morao prilijepiti na rub monitora i paziti da ga nečijem ne pokriješ. Nikada nisam volio gnjavažu sa žicama po stolu, pa mi je drago da su bežične tipkovnice i miševi po kvaliteti sustigli žičane i da su trend koji se sve više širi. Nemam iskustva sa bežičnim headsetom, ali kćera govori kako bi to htjela, pa će pape zavući ruku u džep (teško žabu u vodu natjerati ili skraćeno kre, kre buć).

dolazim odmah - Godo
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Pregled godine: Bežične periferije performansama d

g613 g603 kombo imam od kad je dosa u prodaju i pre zadovoljan sam ... cak se dobije mali produžni za na stol da je šta bliže receiver.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pregled godine: Bežične periferije performansama d

uzeo g603 misonju pred mj dana i mogu samo reci jedno.nikad vise mis sa zicom.. preporodio sam se.jos samo i da tipkovnicu neku ubodem i pjesma

xfact
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pregled godine: Bežične periferije performansa
=xfact= kaže...

uzeo g603 misonju pred mj dana i mogu samo reci jedno.nikad vise mis sa zicom.. preporodio sam se.jos samo i da tipkovnicu neku ubodem i pjesma

 g613 definitivno ali obavezno provjerit dali pašu romer switchevi jer dosta ljudi kaže da in nevalja.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice