Proizveden savitljivi i vrlo jeftini LCD zaslon, t

poruka: 4
|
čitano: 2.443
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Proizveden savitljivi i vrlo jeftini LCD zaslon, t".
6 godina
protjeran
offline
Proizveden savitljivi i vrlo jeftini LCD zaslon, t

znaci nema vise sramocenja mojim svrakopisom na post it listicima...

Sky is blue, water is wet, women have secrets. Nobody likes you, everybody hates you, youre gonna lose, smile you fuck.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Proizveden savitljivi i vrlo jeftini LCD zaslon, t

ma samo neka wc-papir ostane papirnat. lako za ostalo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Proizveden savitljivi i vrlo jeftini LCD zaslon, t
Mislim da je ovo osnovni koncept kojeg se pokušava dostići, od početka. Koji je i doveo do e-inka. "Sveti gral" displeja.
Opet, super ako uspiju izvući priču dalje od prototipa, no čak i e-ink u boji je danas rijetkost, a riješenja se najavljuju desetljećima.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Proizveden savitljivi i vrlo jeftini LCD zaslo
Gorstak79 kaže...

znaci nema vise sramocenja mojim svrakopisom na post it listicima...

 Vjeruj mi, moj švrakopis je valjda No1 na svjetskoj listi švrakopisa, zbog njega me moj profa iz Hrvatskg jezika slao na produžnu nastavu, a kasnije, kada sam i ja postao učitelj (vidljivo iz sličice i imena) pazio sam da ljude ne gnjavim zbog toga. O.T. još uvijek mi je draže čitanje sa papira nego sa ekrana, a  pošto e-ink stvarno liči na papir, nadam se da će se i ova varijanta LCD-a razviti i ući u komercijalnu primjenu. Jedino, ekran manji od 10 inča meni osobno nema neku veliku svrhu, jednostavno presitno za čitanje, a ako povećam font moram stalno skrolati.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 10:55 (učo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice