Ovaj put zaozbiljno: kraj podrške za Skype Classic

poruka: 7
|
čitano: 3.048
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovaj put zaozbiljno: kraj podrške za Skype Classic".
14 godina
offline
Ovaj put zaozbiljno: kraj podrške za Skype Classic

Živimo u vremenu kad proizvođači softvera odlučuju da postojeći softver, na koji smo se naviknuli i koji nas posve zadovoljava, nije dobar i da ga treba promijeniti ili ažurirati. Zašto si uzimaju pravo da nam softver smije prestati s radom?

Ako će se to događati u vozilima budućnosti, onda ne hvala.

 

Jedan sam od onih koji koriste klasično sučelje i najradije bih zaboravio na Skype i prešao na drugo da mi posao dopušta.

 
11 0 hvala 0
11 godina
online
Ovaj put zaozbiljno: kraj podrške za Skype Classic

Isti slucaj i kod mene, 7.4.x radi super, radi i SkypeBot za neke napredne komadne koje korisitmo u raznim chatovima, imam obicno 6-7 odvojenih chat prozora ukljuceno i sad oni to sve pokusavaju zbuksat u jedan. Uzas. Neki dan smo na 8ci pokusavali promjeniti font, ni to nemoze, blah.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ovaj put zaozbiljno: kraj podrške za Skype Cla
Lewis kaže...

Isti slucaj i kod mene, 7.4.x radi super, radi i SkypeBot za neke napredne komadne koje korisitmo u raznim chatovima, imam obicno 6-7 odvojenih chat prozora ukljuceno i sad oni to sve pokusavaju zbuksat u jedan. Uzas. Neki dan smo na 8ci pokusavali promjeniti font, ni to nemoze, blah.

 

Nije li to logično, zašto bi mogao mijenjati font u Skypeu kada ga ne možeš mijenjati u Windowsima?

Failure is always an option...
6 godina
protjeran
offline
Re: Ovaj put zaozbiljno: kraj podrške za Skype Cla

Možeš promijeniti font u Windowsu.

Ti, Sibila, moja prva ljubav!
11 godina
online
Re: Ovaj put zaozbiljno: kraj podrške za Skype Cla
Scorpyo kaže...
Lewis kaže...

Isti slucaj i kod mene, 7.4.x radi super, radi i SkypeBot za neke napredne komadne koje korisitmo u raznim chatovima, imam obicno 6-7 odvojenih chat prozora ukljuceno i sad oni to sve pokusavaju zbuksat u jedan. Uzas. Neki dan smo na 8ci pokusavali promjeniti font, ni to nemoze, blah.

 

Nije li to logično, zašto bi mogao mijenjati font u Skypeu kada ga ne možeš mijenjati u Windowsima?

Neznam jesi htio biti sarkastican ili ne ali za slucaj da nisi mislim pod Font u chatu od Skypea. 7.4.y i mnoge verzije prije to mogu.
Znaci ovo: http://prntscr.com/l1lk3c

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
15 godina
offline
Re: Ovaj put zaozbiljno: kraj podrške za Skype Cla

Živimo u vremenu kad proizvođači softvera odlučuju da postojeći softver, na koji smo se naviknuli i koji nas posve zadovoljava, nije dobar i da ga treba promijeniti ili ažurirati. Zašto si uzimaju pravo da nam softver smije prestati s radom?

 

Tebe nitko ne forsira da azuriras Skype Classic ako ne zelis. To je softver koji ti je ustupljen, i koji nitko ne ogranicava.

Softver koji ti nije ustupljen je servis na koji se spajas putem te iste aplikacije, i vlasnik istog ima jedino i potpuno pravo odlucivati kada je vrijeme za promjenu. Ako ti ne odgovara, promjeni pruzatelja usluga.

To sto Skype Classic gubi sve funkcionalnosti jer se promjenio pozadinski servis si prihvatio prilikom instalacije (I accept terms and conditions).

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 13:33 (Matatata krele od zanata).
13 godina
neaktivan
offline
Ovaj put zaozbiljno: kraj podrške za Skype Classic

Nitko nas ne tjera na koristenje softwera... ako nam ne pase.

 

Osobno i ja negodujem zbog prisilne nadogradnje, tako da vjeorjatno necu vise instalirati skype (koji mi je bio jedan od must have programa).

 

Ne znam kako je u novijim verzijama (na desktopu) ali me je uzasno smetalo pojavljivanje reklama. To je bio isto jedan od razloga da sam odustao od skypa (iako mi je jos 5€ ostalo na racunu).

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice