Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razlučivost

poruka: 38
|
čitano: 10.096
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razlučivost".
15 godina
offline
Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razlučivost

Nije najjača sigurno, ali nije ni najslabija - po meni. Rekao bih da će AMD imati karticu u rangu 3080 po sirovoj snazi... doduše bez DLSS konkurencije i vjerojatnije slabijim performansama u Raytracingu.

 

Ostaje nam čekati da vidimo :)

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Najjace sto je napomenula da se sad tim bazira na optimizaciju te graficke ako se budu trudili kao sa 5700xt onda ce opet biti fail oni i njihovi driveri.
6 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
dreadmoore kaže...
Najjace sto je napomenula da se sad tim bazira na optimizaciju te graficke ako se budu trudili kao sa 5700xt onda ce opet biti fail oni i njihovi driveri.

 kolega, daj idi azuriraj cinebench 20 listu, sad ce novi procesori pa poslozi to

 

nisi vec godinu dana nista napravio

16 godina
offline
Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razlučivost

Zanimljiva premisa. Lisa Su je sklona raditi "One more thing" na svojim prezentacijama, a po uzoru ja Jobsa. Ako ste gledali jučerašnji keynote, ostavila je 5950 za sami kraj, na primjer. Lako je moguće da je namjerno tizala nVidiu, ovo je kao u šahu sad već. Moguće je da će nas 28-oga opet ugodno iznenaditi.

 
4 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
3dfx kaže...
dreadmoore kaže...
Najjace sto je napomenula da se sad tim bazira na optimizaciju te graficke ako se budu trudili kao sa 5700xt onda ce opet biti fail oni i njihovi driveri.

 kolega, daj idi azuriraj cinebench 20 listu, sad ce novi procesori pa poslozi to

 

nisi vec godinu dana nista napravio

 Uh jebate mrsko mi hahah, nikako da se nalozim da uradim updejt.

10 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Volim win win situacije.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razlučivost

Svaka ćas, ... ali ja bih ipak bio sretniji s integriranom grafičkom na procesoru , na koji točno način da se ova kutija ugura u ultrabook od 14 incha?? 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razlučivost

Volio bih da mi je Lisa Su baka.

 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Svaka ćas, ... ali ja bih ipak bio sretniji s integriranom grafičkom na procesoru , na koji točno način da se ova kutija ugura u ultrabook od 14 incha?? 

 

 

 RTX 3070 je vec ugurana https://www.techradar.com/news/a-mobile-rtx-3070-has-been-spotted-and-expectations-are-already-sky-high

15 godina
offline
Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razlučivost

Čuj ovo "Što vi mislite, da li je AMD pokazao najbolje što ima ili potajno spremaju pljusnuti Nvidiju tamo gdje najviše boli?"

Mi nećemo da mislimo jer mema se tu šta misliti Lisa Su - laže. Sinoć sam fino dokazao da prezentacijski slajdovi nemaju veze sa stvarnošću. I to odmah nakon prezentacije.
AMD je postao kao Samsung, prvo po nosu od Applea za koliko ono Milijardi, pa od UK-a što su lažno prestavljali da su LED televizori nešto sasvim drugo od LCD televizora, pa u davna vremana namještanje cijena LCD panela kako bi se izvuklo max iz CRT tehnologije. Koliko smo samo čekali čuveni BluRay radi HDDVD vs BluRay rata u kojem je jedna strana (Samsungm namjerno ga odugovlačila). Pa na onom Samsung Axx mobitelu kada je cura našla svoje SLR fotke kao marketinške broše za taj telfon..

Dakle AMD juče ništa nije pokazao osim nekih obećanja za koji po matematičkoj indukciji ne bi im nitko zdrav vjerovao.

Moj PC  
2 12 hvala 0
15 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Mitch kaže...
* * *

Pa što ti meni ne odgoviri na onu moju molbu? Praviš se da nisi vidio ili..?

15 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Riot kaže...

Volio bih da mi je Lisa Su baka.

A meni da je djedj Jensen Huang. Pa kako bi zaćerao tvojoj baki ja mislim da bi ju otropedia 7 dana sastavljala, i da bi klela dan kada su se Lisa Su i Jensen Hu upoznali.
Baš kako trenutna situacija stoji.

  
Pa suze mi teku. Kavu proli po parketu. 

16 godina
online
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči

Isprika, kriva tema.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 18:34 (Mladen).
15 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Mladen kaže...
Envy kaže...

Čuj ovo "Što vi mislite, da li je AMD pokazao najbolje što ima ili potajno spremaju pljusnuti Nvidiju tamo gdje najviše boli?"

Mi nećemo da mislimo jer mema se tu šta misliti Lisa Su - laže. Sinoć sam fino dokazao da prezentacijski slajdovi nemaju veze sa stvarnošću. I to odmah nakon prezentacije.
AMD je postao kao Samsung, prvo po nosu od Applea za koliko ono Milijardi, pa od UK-a što su lažno prestavljali da su LED televizori nešto sasvim drugo od LCD televizora, pa u davna vremana namještanje cijena LCD panela kako bi se izvuklo max iz CRT tehnologije. Koliko smo samo čekali čuveni BluRay radi HDDVD vs BluRay rata u kojem je jedna strana (Samsungm namjerno ga odugovlačila). Pa na onom Samsung Axx mobitelu kada je cura našla svoje SLR fotke kao marketinške broše za taj telfon..

Dakle AMD juče ništa nije pokazao osim nekih obećanja za koji po matematičkoj indukciji ne bi im nitko zdrav vjerovao.

Pokazao je puno, druga stvar je da li ti to želiš vidjeti.

Napretkom IPCa i povećanjem takta 5950X se jako približio starom 32-core Threadripperu (2990WX), nakon samo 2 godine, to je već prilično impresivan rezultat a zbog jeftinije platforme (ploče) bit će sigurno povoljnija kupnja.

Bit će zanimljivo vidjeti i nove Threadrippere i Epyce.

 

Kad si već uspio iskopat korporacijske urote (HD DVD vs. Blu-ray), kako to da si preskočio svoj obožavani Wintel i njihovo namjerno odugovlačenje Win2003 i XP x64 jer Intel nije bio u stanju sklepati 64-bit P4D :)

 

 

 

Ja sam poput švicarca, neutralan.

Nvidia - znaš kada sam ju jedno vrijeme mrzio. Kada su radili čisetove za one ogromne matične ploče zajedno sa VIA-om
AMD - kada su radu 10 MB kofa (a driver je bio težal oko 120 MB) izbacili podršku za 2. najprodavaniju grafičku na svijetu.
Intel - Njega ne znam je li ga gotivim ili ne gotivim, imam i sanjim jedno ružno iskustvo tamo oko Pentium 4 procesora.

Tako da taj Wintel savez između dvije kompanije očigledno radi. I ako dobro radi - a radi, samo mi možemo profitirati. I ako je za kažnjavanje neka ga lupaju.

I ovdje kao svi mrze Windowse niko sa njih ne piše, o Appleu da ne govorim koliko ga ovdje ljudi mrze (mada ja ne) a si vidio u zadnje vrijeme: Apple i MS se smjenjuju sa 1. mjesta na top #1 kompaniji u svijetu.

Kažem da AMD laže i to je nepoboriva istina. Ako je ono što je Lisa Su juče istina. Kakav god je ona PC imala u pozadini ja ću nabaviti bolji da vidim hoću li iz svake one igre dobiti onako kako su oni prezentovali ili barem 5 njih.

10 godina
offline
Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razlučivost

Još malo pa ćeš morati kupiti odvojeno kučište za grafičku karticu 

Nadglednik dina
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razlučivost

Pa s obzirom da je AMD nove procesore testirao s nVidia grafičkim karticama da bi dobio konkurentni FPS za prezentaciju, nekako sumnjam da će ova serija moći konkurirati u top segmentu.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
formula1live kaže...

Pa s obzirom da je AMD nove procesore testirao s nVidia grafičkim karticama da bi dobio konkurentni FPS za prezentaciju, nekako sumnjam da će ova serija moći konkurirati u top segmentu.

 Ja mislim da je uzeo 2080Ti da se lako mogu uspoređivati performase. Da su uzeli big Navi ili RTX 3090 ne bi bilo tako efektno jer prvu imaju samo oni, a drugu samo nekolicina. Da su uzeli RX 5700XT onda bi GPU-a bio usko grlo što ne pokazuje pravu moć CPU-a. Po meni jedini logičan izbor je bio 2080Ti.

Emilio Estavez
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 21:35 (Emilio Estavez).
14 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
bvEnvy kaže...


Kažem da AMD laže i to je nepoboriva istina. Ako je ono što je Lisa Su juče istina. Kakav god je ona PC imala u pozadini ja ću nabaviti bolji da vidim hoću li iz svake one igre dobiti onako kako su oni prezentovali ili barem 5 njih.

 
Ne kuzim, ako je "nepoboriva istina" zasto moras reci "Ako je ono što je Lisa Su juče istina." ??

Uglavnom, ne kuzim tvoju briju, doslovno NITKO nezna nista, brijem niti AMD jos nije finalizirao kartice niti drivere - tako da ljudi kao ti mi doslovno idu na onu stvar. Imam doma Nvidiju jer mi je amd 5700 xt iz nekog razloga bila nestabilna (promijenio napajanje, ram, full reload etc), ako je netko skeptican prema AMD driverima sam ja, medjutim tipovi kao ti su ono bas ljigavi.

Daj da vidimo testove za 2+ tjedna pa cemo onda srati, a ovo tvoje "nepoboriva istina" si stavi znas gdje.

15 godina
offline
Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razlučivost

nikad nisam (i neću i gotovo) kupio grafičku s tri ventilatora (r, g i b) i/ili dvije utičnice za napajanje. ili bilo kakvu šarenu i svijetleću. negdje valja povući crtu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Ajar kaže...

nikad nisam (i neću i gotovo) kupio grafičku s tri ventilatora (r, g i b) i/ili dvije utičnice za napajanje. ili bilo kakvu šarenu i svijetleću. negdje valja povući crtu. 

 

Ja sam fan metalnih kučišta pa sam na staklenom povukao crtu.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Riot kaže...

Volio bih da mi je Lisa Su baka.

 A šta ako je škrta, pa bi za rođendan dobio RX560?

12 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči

Ili ne daj Boze 550...

16 godina
online
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Envy kaže...
..


Tako da taj Wintel savez između dvije kompanije očigledno radi. I ako dobro radi - a radi, samo mi možemo profitirati.

...

Neću komentirati, ali bila bi šteta da ovaj primjer stockholmskog sindroma prođe nezapaženo :)

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Ajar kaže...

nikad nisam (i neću i gotovo) kupio grafičku s tri ventilatora (r, g i b) i/ili dvije utičnice za napajanje. ili bilo kakvu šarenu i svijetleću. negdje valja povući crtu. 

 

Potresno svjedocanstvo.

Sanity is a full time job
6 godina
protjeran
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Nemon kaže...
bvEnvy kaže...


Kažem da AMD laže i to je nepoboriva istina. Ako je ono što je Lisa Su juče istina. Kakav god je ona PC imala u pozadini ja ću nabaviti bolji da vidim hoću li iz svake one igre dobiti onako kako su oni prezentovali ili barem 5 njih.

 
Ne kuzim, ako je "nepoboriva istina" zasto moras reci "Ako je ono što je Lisa Su juče istina." ??

Uglavnom, ne kuzim tvoju briju, doslovno NITKO nezna nista, brijem niti AMD jos nije finalizirao kartice niti drivere - tako da ljudi kao ti mi doslovno idu na onu stvar. Imam doma Nvidiju jer mi je amd 5700 xt iz nekog razloga bila nestabilna (promijenio napajanje, ram, full reload etc), ako je netko skeptican prema AMD driverima sam ja, medjutim tipovi kao ti su ono bas ljigavi.

Daj da vidimo testove za 2+ tjedna pa cemo onda srati, a ovo tvoje "nepoboriva istina" si stavi znas gdje.

 čovjek ima pshičkih poremećaja, samo nikako da ga netko pošalje na lječenje 

15 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Envy kaže...
Mitch kaže...
* * *

Pa što ti meni ne odgoviri na onu moju molbu? Praviš se da nisi vidio ili..?

 Da ti kupim iPhone? Zasto/cemu? I to nije nesto o cemu bih pisao javno

9 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči

Envy, iz tvojih izjava se da isčitati da želiš kupiti full AMD komp, ali postoji strašan sukob u tebi. Ne opterećuj se, kupi ono što ti srce kazuje...

Emilio Estavez
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 19:43 (Emilio Estavez).
5 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Ajar kaže...

nikad nisam (i neću i gotovo) kupio grafičku s tri ventilatora (r, g i b) i/ili dvije utičnice za napajanje. ili bilo kakvu šarenu i svijetleću. negdje valja povući crtu. 

 Ne vidim problem sa svijetlećom grafikom na kojoj je prekidać kojim svjetlo ugasiš jednom zauvijek. Tu je, al ga nema. Znači, loše si podvukao tu crtu i zakinuo si sebe za neke dobre kartice.

 

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Emilio Estavez kaže...

Envy, iz tvojih izjava se da isčitati da želiš kupiti full AMD komp, ali postoji strašan sukob u tebi. Ne opterećuj se, kupi ono što ti srce kazuje...

Biti će jadan od ovih Ryzena serije 5000 čisto ako održe obećanje o potrošnji, i pod uslovom da se steknu neke moje okolnosti za kupnju (čitaj: ako bude bilo potrebe jer za sada nema nikakve za kupnju novog PC-a) jer mi GNS3 uredno radi i na ovim Xeonima.

A ako ćemo šta srce kaže onda bi to bilo ovako. Nvidia: ljubav, Radeon odjel AMD-a: nagon za povraćanje :-D

5 godina
offline
Re: Radeon RX 6000 serija preko 60 fps pri razluči
Envy kaže...

Zato što se hvališ da ti je iPhone ili RTX serija 30 ili šta već bila koliko 1/10 plaće il i1/16 plaće. Eto zašto. Idiote glupi ne hvališ se novcima... to je isto kao da ja punog stomaka tek ručao pričam sa djevojkom šta ću za večeru od sile koja mi je udarila u glavu pred porodicom koja nema šta da jede!

Je li te ta Ivy liga učinila boljim čovjekom ili si još uvijek u glavi negdje u srednjoj/fax školi pa se hvališ svojim gadgetima?

Arhivirat ću ovaj post (kao jedan od rijetkih koje arhiviram) pa ću te stalno prozivati kada se za to uhvati potreba. Sve nekakvi trkaći koji rade punim gasom - ali u leru!

 Da je meni znat kako si ti nakupio te zvjezdice s ovakvim načinom razgovora. Šta te boli kua koliko netko ima para i koliko se netko voli brčit/pričat o količini para koje ima?

 

Svašta.

Live long and prosper.
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice