Revel Concerta2 M16 - Dobrodošli u visoku klasu

poruka: 7
|
čitano: 1.095
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Revel Concerta2 M16 - Dobrodošli u visoku klasu".
11 godina

od revel(l)a sam imao samo plastične aviončiće za složi-i-pofarbaj-sam . nego, Davore, kako može i jedan zvuk koji nije s "čvrstog" medija biti iole podoban za "pravi" hi-fi? nije li to zvukovlje ograničeno već u začetku (na pr. 128 kBps) pa dodatno odašiljanjem kroz mreže ili, nedajbože, radiovalovljem? mislim, fakat, koji će ti q bijesna skalamerija ako izvor zvuka nije s dvd-a, cd-a, magnetne vrpce na kolutu ili vinila? (fala) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 9:43 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Jako zanimljiv zvucnici za tu cijenu, def.

Moram rec kako mi je dio teksta bas ostao istaknut  "...trenutačno se prodaju za 5.599 kuna, što ih automatski smješta u područje interesa kupaca koji su na zvučnike spremni potrošiti “oko 5.000 kuna”. - ovako dubokoumniju tvrdnju nisam dugo cuo, moram priznat :)

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 13:34 (Batista).

3 0 hvala 0
11 godina
moderator
Re: Revel Concerta2 M16 - Dobrodošli u visoku klas
Ajar kaže...

od revel(l)a sam imao samo plastične aviončiće za složi-i-pofarbaj-sam . nego, Davore, kako može i jedan zvuk koji nije s "čvrstog" medija biti iole podoban za "pravi" hi-fi? nije li to zvukovlje ograničeno već u začetku (na pr. 128 kBps) pa dodatno odašiljanjem kroz mreže ili, nedajbože, radiovalovljem? mislim, fakat, koji će ti q bijesna skalamerija ako izvor zvuka nije s dvd-a, cd-a, magnetne vrpce na kolutu ili vinila? (fala) 

Jerbo stream može biti kvalitetniji od 128 kB/s. 

"Up until now, Spotify has compressed audio down to a bitrate of 160 kbps on desktop or 96 kbps on mobile devices — Spotify calls this rate “normal.” Paid subscribers also have a “high quality” option of 320 kbps audio on desktop. High-fidelity or lossless audio has a significantly higher bitrate of 1,411 kbps."

16 mjeseci

Ovo mi vuće na Apple filozofiju: Skupo, a glupo. 

Eto mojih 5 centi (bez slušanja).

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
Denis kaže...

Jerbo stream može biti kvalitetniji od 128 kB/s. 

"Up until now, Spotify has compressed audio down to a bitrate of 160 kbps on desktop or 96 kbps on mobile devices — Spotify calls this rate “normal.” Paid subscribers also have a “high quality” option of 320 kbps audio on desktop. High-fidelity or lossless audio has a significantly higher bitrate of 1,411 kbps."

ako ovome dodamo neminovnost smanjenja "slušnog opsega" s dobi, eto paradoksa: oni koji mogu čuti sve, uglavnom su premladi i ne mogu si to priuštiti i obratno. ergo, dakle stoga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina

Davor Sustic ...nego, ima kakve šanse da se na recenziji nađu i hvaljeni KLIPSCH RP-600M koji su cijenom također 5000kn?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Ja doma slusam Tidal hifi i zvuk je odlican a izbor muzike povelik.Odlicna recenzija jos da se ima kvalitetniji amp vjerujem da bi Raveli jos vise iznenadili!
👌👍
AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice