Revolut uveo mogućnost doniranja

poruka: 19
|
čitano: 3.986
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Revolut uveo mogućnost doniranja".
14 godina
offline
Revolut uveo mogućnost doniranja

Danas sam bas narucio free karticu.

Virtualne odmah rade cim se uplati 90kn

Gale
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Revolut uveo mogućnost doniranja

pa ja to imam odavno ali nitko ništa ne donira. posebno ne lovu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Revolut uveo mogućnost doniranja

Može li meni netko objasniti zašto Bug u zadnje vrijeme jako puno piše o tom Revolutu od kojeg velika većina hrvata nema apsolutno nikakve koristi? Hvala.

 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Revolut uveo mogućnost doniranja
Da bi Stjepan dobio free metal.
13 godina
offline
Re: Revolut uveo mogućnost doniranja
Marko :D kaže...

Može li meni netko objasniti zašto Bug u zadnje vrijeme jako puno piše o tom Revolutu od kojeg velika većina hrvata nema apsolutno nikakve koristi? Hvala.

 

Većina hrvata nema koristi niti od Bug/hr-a, pa se svejedno uređuje, obrađuje, objavljuje i tiska baš za tu manjinu!

 

Ako nemaš ti koristi od Revoluta, možda ga baš tvoj prvi susjed ima?

 

Pogledaj samo zadnju vijest od Revoluta, ista tema na forumu od velike manjine hrvata ima preko 12k čitanja, 160 poruka na 6 stranica

13 godina
offline
Re: Revolut uveo mogućnost doniranja
sisko93 kaže...
Marko :D kaže...

Može li meni netko objasniti zašto Bug u zadnje vrijeme jako puno piše o tom Revolutu od kojeg velika većina hrvata nema apsolutno nikakve koristi? Hvala.

Većina hrvata nema koristi niti od Bug/hr-a, pa se svejedno uređuje, obrađuje, objavljuje i tiska baš za tu manjinu!

 

Ako nemaš ti koristi od Revoluta, možda ga baš tvoj prvi susjed ima?

 

Pogledaj samo zadnju vijest od Revoluta, ista tema na forumu od velike manjine hrvata ima preko 12k čitanja, 160 poruka na 6 stranica

Da, ali Bug od tih hrvata ima koristi, prvenstveno zaradu. Sumnjam da ih Revolut nešto financira za ovo.

 

Vjeruj mi, nemam.

 

To što tema ima puno čitanja ne znači kako taj servis i koristi puno ljudi. Recimo, od tih 12k čitanja sigurno je bilo i crawlera, a i oni utječu na tu brojku. 

 

Trenutno, kao jedini razlog za pisanje o Revolutu vidim da ima koristi od refferal linka.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 4:53 (Marko :D).
10 godina
offline
Revolut uveo mogućnost doniranja

Marko :D 

Kupujes li preko interneta? Ides li cesto izvan Hr. i zbog toga kupujes eure, km, din, forinte,...?

Ako je bilo na koja od ova dva pitanja pozitivan odgovor onda imas i ti razloga da nabavis tu karticu, a sada sto velika vecina hrvata to ne razumije/ ne treba ne znaci da za par godina kad im netko objasni prednosti i oni ne pocnu to koristiti.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Revolut uveo mogućnost doniranja
Marko :D kaže...

Trenutno, kao jedini razlog za pisanje o Revolutu vidim da ima koristi od refferal linka.

 

A misliš kako im vijesti o AMD-u, Intelu i n tehnoloških firmi donose više zarade od istih.

 

Znaš li koliko bi bile vjerodostojne takve vijesti, portal i časopis kada bi svaka vijest bila plaćena od aktera vijesti.

 

Opet kažem, ako nemaš ti koristi, ne znači da nema nitko koristi.

Kao što kolega iznad kaže, kada kreneš malo putovat po svijetu i koristit devize u raznim drugim valutama, bilo u kešu ili terećenjem kartica, znat ćeš cijenit takve vijesti o Revolutu i sličnim uslugama koje budu dostupne za hrvatsko tržište.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 8:19 (sisko93).
13 godina
offline
Re: Revolut uveo mogućnost doniranja
10alex kaže...

Marko :D 

Kupujes li preko interneta? Ides li cesto izvan Hr. i zbog toga kupujes eure, km, din, forinte,...?

Ako je bilo na koja od ova dva pitanja pozitivan odgovor onda imas i ti razloga da nabavis tu karticu, a sada sto velika vecina hrvata to ne razumije/ ne treba ne znaci da za par godina kad im netko objasni prednosti i oni ne pocnu to koristiti.

Da; ne.

 

Za internet ima posebnu prepaid karticu. Ne putujem često van Hrvatske niti plaćam često u stranim valutama.

sisko93 kaže...

A misliš kako im vijesti o AMD-u, Intelu i n tehnoloških firmi donose više zarade od istih.

 

Znaš li koliko bi bile vjerodostojne takve vijesti, portal i časopis kada bi svaka vijest bila plaćena od aktera vijesti.

 

Opet kažem, ako nemaš ti koristi, ne znači da nema nitko koristi.

Kao što kolega iznad kaže, kada kreneš malo putovat po svijetu i koristit devize u raznim drugim valutama, bilo u kešu ili terećenjem kartica, znat ćeš cijenit takve vijesti o Revolutu i sličnim uslugama koje budu dostupne za hrvatsko tržište.

Ima više servisa koji nude apsolutno isto, ali baš su zapeli za Revolut i to je čudno.

Dead kaže...

 Zato što to ima veze s beskontaktnim plaćanjem, a to opet ima veze sa smartphone-ima koji su opet jedna od glavnih tema u Bugu. Što je tu nejasno?

Tu čak i mogu vidjeti neku poveznicu. 

13 godina
offline
Re: Revolut uveo mogućnost doniranja
Marko :D kaže...
Ima više servisa koji nude apsolutno isto, ali baš su zapeli za Revolut i to je čudno.

 

Koji?

Navedi barem jedan koji je potpuno dostupan kod nas.

13 godina
offline
Re: Revolut uveo mogućnost doniranja

Monese?

13 godina
offline
Re: Revolut uveo mogućnost doniranja
sisko93 kaže...
Marko :D kaže...
Ima više servisa koji nude apsolutno isto, ali baš su zapeli za Revolut i to je čudno.

 

Koji?

Navedi barem jedan koji je potpuno dostupan kod nas.

 

Marko :D kaže...

Monese?

 hm, ne!

12 godina
offline
Revolut uveo mogućnost doniranja

Složio bih se s ovim da (neobično intenzivno) forsiraju taj revolut. Ja si, koliko se trudio, nisam uspio pronaći baš neku primjenu za njega.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Revolut uveo mogućnost doniranja
sisko93 kaže...
sisko93 kaže...

Koji?

Navedi barem jedan koji je potpuno dostupan kod nas.

Marko :D kaže...

Monese?

 hm, ne!

?

13 godina
offline
Re: Revolut uveo mogućnost doniranja
Marko :D kaže...
?

 

Stvarno ne odustaješ u temi koju očito slabo razumiješ?

 

Možda kad bi ga probao aktivirat, naručit karticu, trgovat u KUNAMA (HRK), možda bi shvatio kako ipak to nije servisa koji nudi apsolutno isto!

13 godina
offline
Re: Revolut uveo mogućnost doniranja

Ja stvarno ne razumijem u čemu je problem. Tražio si me da navedem još jedan servis poput Revoluta koji je dostupan kod nas što sam napravio i sad ti opet nije dobro. Registriraj se ti pa probaj, onda nam usput javiš koji je bolji... 😎 

13 godina
offline
Revolut uveo mogućnost doniranja

Stvarno provociraš ili si jednostavno ograničen?

 

Tvrdiš jedno, kada te tražim da navedeš (samo) jedan primjer...

 

sisko93 kaže...
Navedi barem jedan koji je potpuno dostupan kod nas.

 

navedeš primjer koji to nije!

 

Ne želiš priznat kako si u krivu i onda u nedostatku argumenata isrkećeš cijelu temu.

Kada bi samo otvorio službenu Monesa stranicu: https://monese.com, možda bi stvarno vidio koje su valute dostupne i iz kojih zemalja se može otvoriti račun.

Today, anyone can open a Monese account in a matter of
minutes and bank like a local in 20 countries – Austria,
Belgium, Cyprus, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy,
Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, the Netherlands,
Portugal, Slovakia, Slovenia, Spain and the UK.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Revolut uveo mogućnost doniranja

Zar netko misli da bug nema ništa od ovakvih članka..

Bilo bi čudno tek da nema..

 

Nego, jesu li se frendice našle još koji put u subotu popodne..lol

 

Na temu, ja bih volio da je Revolut prava stvar..Međutim, nije..

 

Evo sad pišite da sam jedan od ograničenih..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Revolut uveo mogućnost doniranja

Ako netko jos nije otvorio Revolut i treba referal link preko kojeg ce dobiti dodatnih 50Kn i besplatni shipping kartice na racunu link je u prilogu. Link vrijedi 18 dana

Link za karticu i 50Kn bonusa

 

Da bi ostvarili 50Kn morate se registrirati preko linka gore, potvrditi svoj identitet, i naruciti kartcu (sve od ovoga je besplatno).

Nakon sto prvi puta kupite nesto (bilo gdje je je prihvacen mastercard) dobiti cete 50 kn.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 12:15 (JosephBullet).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice