Rijetka prilika za civile - možete si kupiti borbe

poruka: 19
|
čitano: 4.851
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rijetka prilika za civile - možete si kupiti borbe".
10 godina
neaktivan
offline
Rijetka prilika za civile - možete si kupiti borbe

Baba ga vozala, do pijace i nazad... 

I to samo nedjeljom, kad bi Isla u crkvu... 

A crkva i pijaca blizu... 

Pri tome imala kracu lijevu ruku, pa nikada nije mogla gurnuti gas do daske... 

sve ti znas, ali nista ne kontas
 
17 0 hvala 0
10 godina
offline
Rijetka prilika za civile - možete si kupiti borbe

A jel registriran?

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Rijetka prilika za civile - možete si kupiti borbe

"vozio" sam ga u war thunder-u, nije nešto tako da preskacem ovo

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Rijetka prilika za civile - možete si kupiti borbe

Čim ne da da ga odvezem kod svog servisera na pregled, znači da nešto skriva.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rijetka prilika za civile - možete si kupiti b
Meni osobno jako lijep avion,da imam višak $ uzeo bi ga za ukras u dvorištu.
 
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Rijetka prilika za civile - možete si kupiti b

Ne bih baš rekao lijep (iako se o ukusima ne raspravlja), ali svakako legendaran. Zovu ga "rhino" - nosorog, što se ljepote tiče. Malo previše dati 21 milju nečega da stoji u dvorištu, a za letenje vrlo zahtjevan.

 

Inače u Americi je sva sili demilitariztiranih vojnih aviona na civilnom tržištu (imaju preko 20 registriranih MiG-ova 21 i desetke Galeba, L-39 i drugih), a vidio sam da su se prodavali i MiG-ovi 29.

 

(Ovo demilitarizirani znači da su izvađeni svi oružni sistemi i maknuti mehanizmi za otpuštanje tereta, bilo oružja ili tankova s gorivom jer FAA ne voli kada civili mogu u letu nešto izbaciti iz aviona)

 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 10:36 (Drago).
12 godina
offline
Re: Rijetka prilika za civile - možete si kupiti b
Drago kaže...

Ne bih baš rekao lijep (iako se o ukusima ne raspravlja), ali svakako legendaran. Zovu ga "rhino" - nosorog, što se ljepote tiče. Malo previše dati 21 milju nečega da stoji u dvorištu, a za letenje vrlo zahtjevan.

 

Inače u Americi je sva sili demilitariztiranih vojnih aviona na civilnom tržištu (imaju preko 20 registriranih MiG-ova 21 i desetke Galeba, L-39 i drugih), a vidio sam da su se prodavali i MiG-ovi 29.

 

(Ovo demilitarizirani znači da su izvađeni svi oružni sistemi i maknuti mehanizmi za otpuštanje tereta, bilo oružja ili tankova s gorivom jer FAA ne voli kada civili mogu u letu nešto izbaciti iz aviona)

 

 Ma avion je prekrasan reci ti kaj hočeš .

12 godina
odjavljen
offline
Re: Rijetka prilika za civile - možete si kupiti b
Šta će mi onda takav avion kad ne mogu ništa s njime radit?
15 godina
offline
Re: Rijetka prilika za civile - možete si kupiti b
Ima li isofix?
Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Rijetka prilika za civile - možete si kupiti borbe

Koliko troši na 100km? 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rijetka prilika za civile - možete si kupiti b
Kilometraza je sigurno skidana...
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
online
Rijetka prilika za civile - možete si kupiti borbe

A di ću naći rezervne dijelove? Kad je zadnji put letio u Koreji 1950-tih..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rijetka prilika za civile - možete si kupiti borbe

Njemacka ih donedavno koristila. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rijetka prilika za civile - možete si kupiti b
Drago kaže...

 

... imaju preko 20 registriranih MiG-ova 21 i desetke Galeba... 

 nije li ovo prilika za nabavu krame za dijelove? umjesto dva, imali bismo ih preko nekoliko za upozoravanje svekolikog puka o prolasku kroz zvukovne zidove između 16 i 18 sati, mogli bismo se prekenjavat na paradama povodom dana ... nečega, a poskidano naoružanje se lako nabavi, ak je frka. mig 21 nije toliko loš a i naše pilotstvo je naučeno na nj. galebovi, jasno, za obuku i plašenje stada/čeha po gudurama i kitova/čeha zalutalih u jadran. višak dijelova mogli bismo prodati ukrajincima za remonte (pa makar i nama) ili zamijeniti za rakete/petarde/bombe/štoveć (povrće?). juesarmivorkolidž bi očas zaključio dobar posao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 17:47 (Ajar).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rijetka prilika za civile - možete si kupiti b
Zašto mi raspisujemo natječaj kad se na ebayu može naći povoljnije?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Rijetka prilika za civile - možete si kupiti borbe

Koju kategoriju u vozačkoj treba imati za to voziti?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rijetka prilika za civile - možete si kupiti b
Možda bi kategorija 'starčević' bila dovoljna, no dok ne nabave rafale ili f16, ionako ti mogu stavit soli na rep
14 godina
offline
Re: Rijetka prilika za civile - možete si kupiti b
Drago kaže...

Ne bih baš rekao lijep (iako se o ukusima ne raspravlja), ali svakako legendaran. Zovu ga "rhino" - nosorog, što se ljepote tiče. Malo previše dati 21 milju nečega da stoji u dvorištu, a za letenje vrlo zahtjevan.

 

Inače u Americi je sva sili demilitariztiranih vojnih aviona na civilnom tržištu (imaju preko 20 registriranih MiG-ova 21 i desetke Galeba, L-39 i drugih), a vidio sam da su se prodavali i MiG-ovi 29.

 

(Ovo demilitarizirani znači da su izvađeni svi oružni sistemi i maknuti mehanizmi za otpuštanje tereta, bilo oružja ili tankova s gorivom jer FAA ne voli kada civili mogu u letu nešto izbaciti iz aviona)

 

 E, Drago, sada sam razočaran. Nadao sam se da ću kupim li taj F4 moći malo raspaliti raketama i topovima po onome tko mi se ne sviđa, kada tamo cvrc, ništa. Dobro da si rekao, ovako mi lova ostaje u džepu.A što se tiče MiG-ova 21, možda su u boljem stanju od naših, lako ih mi ponovo naoružamo, treba to ispitati prije kupovine novih aviona.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2020 8:37 (učo).
14 godina
offline
Re: Rijetka prilika za civile - možete si kupiti b

Bojim se da je otprilike 1l=1km ili još i manje.

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice