Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju trk

poruka: 80
|
čitano: 21.193
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju trk".
16 godina
offline
Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju trk

Ovo se zove automobil, a ne dosadašnje Matine amaterske skalamerije.

 

Dakle surađuju oko baterija i ovaj automobil im služi kao testni primjerak za daljnje pobošavanje baterry packa.

 

Nema tu nikakve zarade, ali eto Mate se konačno uspio ogrebati za pravi testni automobil kad nemože/ne zna napraviti svoj.

 

Najvjerovatnije je ovo u sklopu nedavnog ulaska Porshea u vlasništvo.

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
offline
Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju trk

Kad ti 7 godina stara firma koja navodno proizvodi najbrže električne aute a nema laptime na nijednoj stazi na svijetu, koja nema nijednu pobjedu u nekim reguliranim sprint/endurance serijama priča o njihovom "racing DNA". 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 0:08 (mystik).
Moj PC  
8 6 hvala 0
16 godina
offline
Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju trk

Taj 'racing DNA' je prepisao sa SEATOVE stranice. Naučio u školi prepisivati od drugih, pa mu prešlo u naviku.

 

https://www.cupraofficial.com/en/racing

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
4 2 hvala 0
10 godina
offline
Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju trk

Hm, pa što je opet taj Rimac uspio zavarati svjetske igrače u automobilskoj industriji?

Kako mu je to samo uspjelo?

 

Pa, kaj ti svjetski igrači(Porshe i ostala co.) ne čitaju komentare vezane uz Rimac Automobile na hrvatskom web prostoru?

Da, čitaju ne bi se tako zeznuli, te dali toliko povjerenja i love tome Rimcu...pa, znate kaj za njega vele ljudi; lopov, lažov, tatin sin, itd....

 

A, sad za ozbiljno...Iskrene čestitke našem odličnom Rimcu i njegovoj kompaniji što su još jednom sebe potvrdili kao nezamjenjiv faktor na svjetskoj sceni automobilske industrije...Ne može to svatko

Nije to piva i navijanje za repku, kaj može svatko...

Ovo je tebra, znanje, trud i rad. 

Duge noći i rana jutra neprekidog rada na sebi. Hardwork, buraz, samo hardwork.

 

Bravo za Rimac Automobile.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
22 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
memulica kaže...

Taj 'racing DNA' je prepisao sa SEATOVE stranice. Naučio u školi prepisivati od drugih, pa mu prešlo u naviku.

 

https://www.cupraofficial.com/en/racing

 

Ajde se skini vise s Rimca i nadji si nesto drugo za pricati gluposti....vidi tragovi iza aviona, i iza brodova tek - njih jos nitko nije primjetio!

 

Odi do Sv Nedelje, pogledaj kaj tamo rade i reci NJIMA TAMO ovo sve gore, a ne tu po forumu. A za testove automobila eto vam Pikes Peak s Tajimom a i hill climb iz Grand Toura, pa da nema, dalje mi se ne da traziti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 1:44 (Igor101).
14 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
Igor101 kaže...

 

Ajde se skini vise s Rimca i nadji si nesto drugo za pricati gluposti....vidi tragovi iza aviona, i iza brodova tek - njih jos nitko nije primjetio!

 

Odi do Sv Nedelje, pogledaj kaj tamo rade i reci NJIMA TAMO ovo sve gore, a ne tu po forumu. A za testove automobila eto vam Pikes Peak s Tajimom a i hill climb iz Grand Toura, pa da nema, dalje mi se ne da traziti.

 Odlični testovi za najbrži električni automobil i za trkaći auto sa unapređenim pogonom iz najbržeg i najboljeg električnog automobila. 

Hint: Nijedan nije pobijedio. Odnosno, jednome otkazalo nešto tijekom utrke, drugi se skršio nakon cilja. Super testovi.

6 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
ludizao kaže...

 

ma nemoj, a zašto se ne bi smjelo kritički pisati o Rimčevom zvjezdanom PR-u i rugati mu se?

 Što više, dozvoljeno je.

No isto tako je dozvoljeno pisati i pozitivno..iiiiiiiii, hvaliti tu kompaniju, u koju ipak poznate svjetske firme ulažu novac a tamo ne sjede i ne odlučuju o ulaganju financijskih sredstava automehaničari iz susjedstva već eksperti za auto tehnologiju.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju trk

Mislim da kreacijama spomenute tvrtke nije mjesto niti u ropotarnici povijesti, pogotovo nakon što sam vidio da je u udžbeniku iz osnovne škole napisano da je spomenuta tvrtka napravila Prvi Hrvatski Električni Automobil (R). Daj me nemojte

 

Kako je moguće da je PR spomenute tvrtke toliko snažan da (čak i uspješno) pokušava mijenjati povijest, i to povijest staru desetak godina? Što sa DOK-ING-om i njihovim električnim automobilom? Da li DOK-ING nije bio politički prihvatljiv pa nije smio dobiti subvencije koje bi bile bolje iskorištene, a ne da od njih tzv. hrvatske električne super-nepostojeće-zaprege tako slatko žive i prodaju nepostojeću robu? Pogledajte malo osnovne podatke o spomenutoj tvrtci koje su objavili na drugom forumu, pa će svakom sa IQ iznad sobne temperature biti jasno da nešto ne štima sa pothvatom super-duper-rvackih-elektro-zaprega - http://www.index.hr/indexforum/postovi/249116/rimac-crno-na-bijelo/1.

 

Također, očekivao sam od BUG-a da će se baviti i istraživačkim novinarstvom i prikazati spomenutu tvrtku barem u svim mogućim svjetlima, a ne da bivaju samo copy-paste PR obavijesti.

 

Jedino što još nedostaje je da rvacku djecu počnu učiti da je GENIJATOR pothvat usporediv sa slanjem čovjeka na Pluton (Mars je za papke)...

Moj PC  
5 2 hvala 2
15 godina
offline
Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju trk

pa kud baš seat?! kaj nije bilo gorih automobila? recimo, alfa-romeo? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju trk

Pa sve je to VAG grupa, kao i Porsche. Dakle Porsche investira direktno, al indirektno sredstva dolaze iz VAG grupe.

Sad dal ce raditi sa VW-om, Seatom, Skodom, Porscheom, njima svejedno, bitno da se cuje. Samo i dalje od Rimca se tresu brda,

a rodi se mis.

 

Hvale se prodajom E-Bicikala, al jos nigdje nisam vidio niti jednog u prodaji, niti u akciji. Za razliku od KTM-a i drugih brandova,

koji ne obecavaju, nego samo naprave. Rimac = Hr politika = Puno obecavanja i mazanja kapaka, a malo realizacije.

 

Cuo sam da je Concept 2 najbrzi EL automobil. Da, cuo sam svasta, al vidio to jos nisam nigdje.

Za mene je trenutno najbrzi EL automobil Nio EP9 - demonstriran je u Nürburgringu, a NIO kao proizvodjac je aktivan u Formuli-E,

tako da nije samo firma "na papiru".

Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
ludizao kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
u koju ipak poznate svjetske firme ulažu novac...

 

To da ulažu novac znaš jer si u financ. izvješćima vidio brojke ili samo vjeruješ Mejtovom PR-u? Jedini ozbiljan novac je, gle čuda, 52,2 milijuna kuna, uloženih od strane Ministarstva gospodarstva za 'razvoj novih tehnologija' (ukradeno poreznim obveznicima za prodavanje magle). Oni koji prate znaju da nema govora ni o kakvom razvoju. Lik kupuje gotove proizvode po bijelom svijetu i na njih lijepi svoj logo, ali Hrvatima očito treba ne jedan nego još deset Agrokora, ne bi li im se neki neuron u mozgu malo stiltao u programu te poslao drugačiji signal.

 Još nigdje nisam pročitao koliko je točno Concept One prodano u celom belom svetu? Možda nitijedan?

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 8:10 (TripperNX).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
Nije bas da svi proizvodjaci klasicnih automobila imaju racing dio/ekipu, vecina bi napravila samo vizualnu doradu i glumila pamet. Takovih sa samo kromiranom plastikom ima vec dovoljno...
9 godina
neaktivan
offline
Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju trk

"Ja ga ne priznam sve dok ga top gear ne recenzira" price :D

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
Čitatelj kaže...

Hvale se prodajom E-Bicikala, al jos nigdje nisam vidio niti jednog u prodaji, niti u akciji. Za razliku od KTM-a i drugih brandova,

koji ne obecavaju, nego samo naprave. Rimac = Hr politika = Puno obecavanja i mazanja kapaka, a malo realizacije.

 samo čekam trenutak kad će se neka budala s takvim neregistrirani, neosiguranim i nehomologiranim električnim motorom slupat i napravit prometnu. pa da vidiš kad dotičnom genijalcu dođe račun na naplatu. 12kW ima to vozilo. 12 fucking kW!! mislim, koliko netko mora biti retardiran, malouman i ne znam šta, da bi tako nešto zvao biciklom?! i onda se ekipa nađe duriti kad se sere po rimčevim potemkinovim selima... bogme smo visokoobrazovana nacija kad pušimo takve stvari.

15 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
BTW auto je već bio prikazan u genevi ove godine, ali nitko nije htio otkrivati nikakve detalje. Većina ljudi nije ni znala da je riječ o električnom autu, čak ni "official tete" koje su se motale oko auta djeleći letke i sl.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
rooswelt1991 kaže...
BTW auto je već bio prikazan u genevi ove godine, ali nitko nije htio otkrivati nikakve detalje. Većina ljudi nije ni znala da je riječ o električnom autu, čak ni "official tete" koje su se motale oko auta djeleći letke i sl.

 

Nisu oni ko naš balkanski špijun Mate, pa da sve taje i lažu okolo.

 

Evo ga malo na tom famoznom Geneva auto sajmu:

 

 

Jedino su zatajili suradnju sa Matom, ali su ga ipak indirektno spomenuli na 21:59:

 

 

 

Barem se nadam da je o njemu riječ, jer ne znam na čemu drugom mogu surađivati.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 10:16 (memulica).
6 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
ludizao kaže...

 To da ulažu novac znaš jer si u financ. izvješćima vidio brojke ili samo vjeruješ Mejtovom PR-u? Jedini ozbiljan novac je, gle čuda, 52,2 milijuna kuna, uloženih od strane Ministarstva gospodarstva za 'razvoj novih tehnologija' (ukradeno poreznim obveznicima za prodavanje magle). Oni koji prate znaju da nema govora ni o kakvom razvoju. Lik kupuje gotove proizvode po bijelom svijetu i na njih lijepi svoj logo, ali Hrvatima očito treba ne jedan nego još deset Agrokora, ne bi li im se neki neuron u mozgu malo stiltao u programu te poslao drugačiji signal.

 MG je 2017 je s 252,4 mk financiralo razvoj tvrti koje se bave istraživanjem i razvojem no NITKO ne spominje te preostale tvrtke ni projekte za koje su oni zatražili i dobili novac.

Većina novca povučena je (ja "čuo", kao i ti) iz sredstava EU tako da ćemo mi kao porezni obveznici teško osjetiti eventualnu štetu.

 

Jesi li ti "vidio" financ. izvještaje ili je i jesu li financijska izvješća BILO KOJE TVRTKE uopće dostupna običnim građanima ?

Koliko znam, nisu osim onih financ. dijagrama.

 

Ti ZNAŠ da je to jedini "ozbiljan" novac uložen u tu kompaniju ?!

Postoje državne službe koje su nadležne za provjeru financijskog stanja te firme a sad, ako njima nećemo vjerovati onda ili mrzimo državu ili imamo nešto osobno protiv firme Rimac d.o.o

 

Ili, stvarno i ozbiljno misliš da bi Porshe group trebali podnijeti svoje financ. izvješće nama, tu, sada, ovdje, ili u hrvatskim sredstvima javnog informiranja ?

 

EDIT;

Neumjesno, neukusno je uopće povezivati Rimac d.o.o s Agrokorom, mislim, stvarno to je samo ... inicijacija za nove hejtere

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 11:22 (Anđeo bez falinge).
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
memulica kaže...
rooswelt1991 kaže...
BTW auto je već bio prikazan u genevi ove godine, ali nitko nije htio otkrivati nikakve detalje. Većina ljudi nije ni znala da je riječ o električnom autu, čak ni "official tete" koje su se motale oko auta djeleći letke i sl.

 

Nisu oni ko naš balkanski špijun Mate, pa da sve taje i lažu okolo.

Dieselgate?

6 godina
protjeran
offline
Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju trk

Registrirane djelatnosti Rimac. d.o.o
* -kupnja i prodaja robe
* -zastupanje inozemnih tvrtki
* -proizvodnja automobila
* -održavanje i popravak motornih vozila
* -proizvodnja biogoriva
* -trgovanje, posredovanje i zastupanje na tržištu energije
* -proizvodnja i ugradnja metalnih konstrukcija i njihovih dijelova
* -stručni poslovi zaštite okoliša
* -skupljanja, oporaba i/ili zbrinjavanja (obrada, odlaganje i spaljivanje i drugi načini zbrinjavanja otpada), odnosno djelatnost gospodarenja posebnim kategorijama otpada
* -reciklaža
* -proizvodnja baterija, akumulatora, punjača
* -projektiranje i proizvodnja pogonskih sustava za električne i hibridne automobile
* -proizvodnja hardware-a i software-a
* -pružanje usluga informacijskog društva
* -proizvodnja, promet i javno prikazivanje audiovizualnih djela
* -proizvodnja proizvoda od metala
* -proizvodnja strojeva za proizvodnju i korištenje meh. energije
* -proizvodnja karoserija za motorna vozila: proizvodnja prikolica i poluprikolica
* -proizvodnja dijelova i pribora za motorna vozila i njihove motore
* -proizvodnja motocikala, bicikala i ostalih vozila
* -djelatnost sportskih garaža vezanih za auto sport (popravak automobila za utrke te održavanje i popravak trkačih automobila za vrijeme utrke kao i organiziranje i izvođenje treninga trkačim automobilima)
* -prijevoz za vlastite potrebe
* -skupljanje otpada za potrebe drugih
* -prijevoz otpada za potrebe drugih
* -posredovanje u organiziranju oporabe i/ili zbrinjavanja otpada u ime drugih
* -istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
* -organiziranje izložbi, prezentacija, seminara i stručnih skupova
* -djelatnost nakladnika
* -proizvodnja prikolica i poluprikolica

 

Ne razumijem zašto su se ljudi uhvatili toga el.automobila kao da se ta firma bavi samo mass proizvodnjom istoga ?!

Taj "autić" može biti dobar fičr za prodaju baterija, čega god, i uopće ne mora ni jedan jedini biti vozno sposoban.

 

Danas je dobra reklama pola posla.

 

lp

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 11:32 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
mystik kaže...

Kad ti 7 godina stara firma koja navodno proizvodi najbrže električne aute a nema laptime na nijednoj stazi na svijetu, koja nema nijednu pobjedu u nekim reguliranim sprint/endurance serijama priča o njihovom "racing DNA". 

 

 

memulica kaže...

Taj 'racing DNA' je prepisao sa SEATOVE stranice. Naučio u školi prepisivati od drugih, pa mu prešlo u naviku.

 

https://www.cupraofficial.com/en/racing

 Točno sam znao da ćete se vas dvojica prvi javiti. Rimac je još s električnim M3 oborio tri svjetska rekorda, službeno priznata od FIA-e i upisana u Guinnessovu knjigu (2012). Kompletna priča oko Rimac automobila počela je upravo s utrkivanjem u drag raceu koje je dovelo do spomenutih rekorda. Niti jedan top automobil koji sudjeluje u drag raceu nema lap time na Nurburgringu ili bilo gdje, no to ne znači da to nije trkači auto.

 

No što su tri svjetska rekorda u usporedbi s tri jalna komentara "stručnjaka" s bug foruma :)

 

12 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
ludizao kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
u koju ipak poznate svjetske firme ulažu novac...

 

To da ulažu novac znaš jer si u financ. izvješćima vidio brojke ili samo vjeruješ Mejtovom PR-u? Jedini ozbiljan novac je, gle čuda, 52,2 milijuna kuna, uloženih od strane Ministarstva gospodarstva za 'razvoj novih tehnologija' (ukradeno poreznim obveznicima za prodavanje magle). Oni koji prate znaju da nema govora ni o kakvom razvoju. Lik kupuje gotove proizvode po bijelom svijetu i na njih lijepi svoj logo, ali Hrvatima očito treba ne jedan nego još deset Agrokora, ne bi li im se neki neuron u mozgu malo stiltao u programu te poslao drugačiji signal.

 Najlakše je u životu biti seronja. Kakiš, kakiš i kakiš. S vremena na vrijeme dođe moment kad to trebaš i pojesti.

 

Dobar tek:

 

https://newsroom.porsche.com/en/company/porsche-rimac-automobili-development-partnership-technology-sports-car-company-zagreb-croatia-electromobility-geneva-motor-show-electric-hypercar-c-two-15697.html

 
4 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
Anđeo bez falinge kaže...

Registrirane djelatnosti Rimac. d.o.o

* -proizvodnja prikolica i poluprikolica

 

 idem još danas naručiti jednu poluprikolicu, kilu i pol nakladništva te dva metra posredovanja u zbrinjavanju otpada. jupi! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
Čitatelj kaže...

 

Hvale se prodajom E-Bicikala, al jos nigdje nisam vidio niti jednog u prodaji, niti u akciji. Za razliku od KTM-a i drugih brandova,

koji ne obecavaju, nego samo naprave. Rimac = Hr politika = Puno obecavanja i mazanja kapaka, a malo realizacije.

 šta sad ni bicikl ne postoji lol evo pa si naruči http://www.greyp.com/order

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 14:50 (loky4i4).
11 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
ludizao kaže...
Igor101 kaže...
Odi do Sv Nedelje, pogledaj kaj tamo rade i reci NJIMA TAMO ovo sve gore, a ne tu po forumu.

 

Ma nemoj, a zašto se ne bi smjelo kritički pisati o Rimčevom zvjezdanom PR-u i rugati mu se?

...

42
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 14:24 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju

Ne bih znao kako su njega upisali u knjigu i u kojoj kategoriji, al uz malo guglanja vidim da je navodno 11+ sekundi 1/4 mile, a White zombie je i prije toga radio under 11 runove. 

To i dalje ne mjenja činjenicu da jednu dvije drag utrke ne mozes zvati racing DNA. To je sprdnja prema dugogodišnjem trudu i rezultatima ekipa koje se bave utrkivanjem, uključujući i drag timove po USA.

6 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
ludizao kaže...

Wow, koja količina napaljenosti, da ne kažem neku primjereniju riječ. Bitna financijska izvješća se vide, da, a to što ti ne znaš gdje nije moj problem nego tvoja neinformiranost.

Što se usporedbe tiče, ona je itekako na mjestu. I Todor i Mejt su počeli sa sumnjivim kapitalom, imali političke veze, dobivali potpore od države šakom i kapom itd. itd...

 Mrnjauuuuu...frajeru..imaš li nekakav link o financijskim izvještajima ili si forumski šaljivac  ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
mystik kaže...

Ne bih znao kako su njega upisali u knjigu i u kojoj kategoriji, al uz malo guglanja vidim da je navodno 11+ sekundi 1/4 mile, a White zombie je i prije toga radio under 11 runove. 

To i dalje ne mjenja činjenicu da jednu dvije drag utrke ne mozes zvati racing DNA. To je sprdnja prema dugogodišnjem trudu i rezultatima ekipa koje se bave utrkivanjem, uključujući i drag timove po USA.

 Čovjek ima 3 oborena svjetska rekorda, priznata od strane FIA-e, ostvarena prvim električnim autom kojeg je sam sastavio u garaži. To su činjenice. Mislim da mu to daje za pravo govoriti o trkačim početcima svoje firme. Sva druga priča je suvišna. Tvoja procjena koliko utrka treba odvoziti je nebitna. Bitna je procijena Seat/VW kako im je Rimac potreban pri stvaranju trkačeg automobila. VW nije firma koja će pušiti marketing i nebuloze. Da im stvarno nema što ponuditi ne bi im bio zanimljiv.

Rimac je stvorio ime u autoindustriji. Postao je simbol visokih performansi. Možda Seat od njega uzima neki konkretan proizvod ili tehnologiju a možda žele samo logo zalijepiti na auto kako bi uz sav hype koji se oko Rimca vrti i oni dobili na nekakvoj ekskluzivnosti. Ako je u pitanju i samo logo, opet je Rimac stvorio logo kojeg drugi žele.

 

A porijeklo imovine je sasvim druga tema.

15 godina
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
Čitatelj kaže...

Cuo sam da je Concept 2 najbrzi EL automobil. Da, cuo sam svasta, al vidio to jos nisam nigdje.

Za mene je trenutno najbrzi EL automobil Nio EP9 - demonstriran je u Nürburgringu, a NIO kao proizvodjac je aktivan u Formuli-E,

tako da nije samo firma "na papiru".

 Boli me k za Rimca, ali ovo sto si spomenuo bas pokazuje kakvu gnjilost imamo ko narod. NIO. Freaking NIO????!!!! Koji je**** NIO. Navodno prodan u par primjeraka. Navodno jer bas kao sto govorite i za Rimca nema niti jednog jedinog testa, slike ili primjerka viđenog kod kupca. Rimac (po misljenju nekih ovdje) bar prefarba auto u druge boje i vozi po eventima. 

NIO nije auto registriran za prometnicu. To je trkaci auto. Osim tih par krugova nema nicega o njemu, tako da ako si vec trazio "alternativu" daj barem ne spominji to sranje od NIO. Shmee je uspio samo priprditi pored njega. 

Rimac je barem dao Evo magazinu (necemo o pristranosti s izvjesnim Evo ex-novinarom), Grand Touru i par drugima da voze auto. NIO je rupetina na kvadrat. 

Disclaimer - ne kazem da NIO nece napraviti jednaki ili bolji auto, ali EP9 je veci mit nego Concept.

 

Ljudi su također slinili kako je EP9 fantazija, njegov rekord je poslao NA motore kvragu etc. a kad ono propuh veci od Rimca. Sjecam se fanboyeva koji su pricali kaj ces s 918, La Ferrarijem kad je ovo brze. Sad jedan GT2 s "normalnim" gumama i bez apsurdnog downforcea radi to vrijeme za valjda 1/7 cijene NIO-a.

 

E i nisi ti kriv, samo mi NIO dize tlak. 

In vino veritas
7 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju
ludizao kaže...
markoBT kaže...
A zašto se ne bi smjelo kritički pisat o onima koji o Rimcu kritički pišu i rugati im se? 

Sve 5, samo za to treba imati argumente, a 'šta, da's ti drpio lovu, potrošio bi na kurve i alkohol...a on zapošljava!!!1... Bravo Mate...naš si ćovijek' se ne računa u iste.

 Drpanje iliti kradja je moralno i zakonski neispravna tako da ne znam kakvu su to glupa opravdanja. Vjerojatno mislis i slicno o Mamicu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Rimac Automobili sa Seatom surađuju na razvoju trk

Al NIO ima WR-ove:

https://en.wikipedia.org/wiki/NIO_EP9#World_records

 

I natjece se u Formuli-E:

https://en.wikipedia.org/wiki/NIO_Formula_E_Team

 

Gdje Rimac ima WR-ove? Gdje se Rimac natjece? Nista? Cvrci...

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice