Na Ruđeru se nastavlja najveći projekt ulaganja od

poruka: 4
|
čitano: 2.460
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Ruđeru se nastavlja najveći projekt ulaganja od".
Na Ruđeru se nastavlja najveći projekt ulaganja od

Pa vi i dalje pljujte po Europi. Hvala Europa, naklon do poda.

 

Moj PC  
7 1 hvala 0
9 godina
offline
Na Ruđeru se nastavlja najveći projekt ulaganja od

Nedavno sam isao biciklom vidit kako izgleda IRB, kad ono ograda, zastitar i tabla na kojoj pise da je zabranjen ulaz nezaposlenima :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Na Ruđeru se nastavlja najveći projekt ulaganja od

Financiranje projekta u ukupnoj vrijednosti od 72 milijuna eura predviđeno je iz fondova Europske unije zato jer

600 milijuna kuna godišnje iz proračuna ide kaptolu...pa se nema para za bacanje

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
online
Na Ruđeru se nastavlja najveći projekt ulaganja od

Članstvo je bar pola milijarde eura godišnje, no Hr je do sada dobila od EU puno više nego je uplatila.

Ipak, glupo je na to gledati kao poklon - to je investicija, ili kupovanje.

Hrvati se germaniziraju u Njemačkoj a ovdje se uglavnom ulaže u infrastrukturu i turizam te prilagodbi sistema onom njemačkom.

Da je EU (odnosno Njemačkoj) stalo do onog bitnog, strateškog razvoja a ne robovlasničkog - ovdje bi se proizvodili BMW-i i Mercedesi a ne bi se od zemlje pravio turistički poligon, ne bi bila tretirana kao socijalni slučaj, nego kao ravnopravni partner.

Ali glupo je očekivati od Hrvata da misli na išto drugo osim kratkoročne dobiti pa je tako svaki poklon zlata vrijedan.

Svemir.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice