Samsung Galaxy S11e se pojavio na renderima

poruka: 6
|
čitano: 835
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S11e se pojavio na renderima".
7 godina

Ne razumijem kako im moze pasti na pamet unistiti sve radi cega je S10e popularan:

- zakrivljeni zaslon umjesto flat zaslona

- neportebno povecanje dijagonale na 6,2 ili jos gore 6.3 inča

- citac otiska prsta ispod zaslona (ovo uzimam s rezervom jer je ok ako su drasticno unaprijedili tehnologiju u drugoj generaciji)

- izbacivanje 3,5-milimetarskog priključka za slušalice (meni osobno ne smeta jer su me bluetooth slusalice preporodile, ali mnogima fali)

6 0 hvala 0
6 godina

kakav zakrivljeni zaslon? ja tu ne vidim nista takvo osim zaobljenih rubova, jel se na to misli?

0 0 hvala 0
7 godina
Re: Samsung Galaxy S11e se pojavio na renderima
trolaslavonska kaže...

kakav zakrivljeni zaslon? ja tu ne vidim nista takvo osim zaobljenih rubova, jel se na to misli?

"Zakrivljeni zaslon" je c/p iz vijesti. Dakle, ne misli se na 2.5D zaslon (u jednoj ravnini, samo ima zaobljene rubove) vec na zakrivljeni zaslon koji prelazi na bocne stranice.

9 mjeseci
kerum kaže...

Ne razumijem kako im moze pasti na pamet unistiti sve radi cega je S10e popularan:

- zakrivljeni zaslon umjesto flat zaslona

- neportebno povecanje dijagonale na 6,2 ili jos gore 6.3 inča

- citac otiska prsta ispod zaslona (ovo uzimam s rezervom jer je ok ako su drasticno unaprijedili tehnologiju u drugoj generaciji)

- izbacivanje 3,5-milimetarskog priključka za slušalice (meni osobno ne smeta jer su me bluetooth slusalice preporodile, ali mnogima fali)

Pitanje je koji je citac. Ako je opticki imao ga na A50 i to je neupotrebljivo smece. Ultrasonicni nisam probao pa ne znam....

11 godina
Bezveze telefon.
Tržište Samsunga je tromo, i proći će još godinu ili dvije kada ljudi više neće očekivati nikakve vijesti o S seriji Galaxya, jer kineska konkurencija grabi kao luda.

Osim toga postoji ogromno tržište na hyper pretplati, i oni očekuju novi flagship svake dvije godine. Lično sam svjedok ljudi koji su godinama uzimali S seriji Galaxya da bi prošle godine prešli na Huawei Mate 20 Pro.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
Envy kaže...
Bezveze telefon.
Tržište Samsunga je tromo, i proći će još godinu ili dvije kada ljudi više neće očekivati nikakve vijesti o S seriji Galaxya, jer kineska konkurencija grabi kao luda.

Osim toga postoji ogromno tržište na hyper pretplati, i oni očekuju novi flagship svake dvije godine. Lično sam svjedok ljudi koji su godinama uzimali S seriji Galaxya da bi prošle godine prešli na Huawei Mate 20 Pro.

Ja sam imao Mate 9 pro i to je vec tada bio fenomenalan telefon. Presao silom prilika na A50 i to je 2 klase ispod mate 9 pro telefona a kamoli mate 20 pro....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice