Samsung složio stroj za rudarenje bitcoina od star

poruka: 8
|
čitano: 4.568
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung složio stroj za rudarenje bitcoina od star".
14 godina
offline
Samsung složio stroj za rudarenje bitcoina od star

Sad kad se počne rudariti s mobitelima bit će vam žao što niste uzeli mobitel kad mu je cijena bila samo 1000€...

 
14 0 hvala 0
12 godina
online
Samsung složio stroj za rudarenje bitcoina od star

Karamba!! Otici ce cijene Galaksija na njuškalu u...galaksiju... 

Samo da novi mobovi ne poskupe... Ono, ide rudar ulicom i gura u dječjim kolicima svoj alat - šeta, surfa i kopa...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung složio stroj za rudarenje bitcoina od star

".....Uz sam stroj bila je izvješena obavijest o performansama, a ističe se kako osam Galaxy S5 pametnih telefona rudari bitcoine s većom energetskom učinkovitosti u odnosu na desktop računalo opremljeno Intelovim Core i7 2600 procesorom."

 

PA ZAŠTO NISTE NAPISALI kolike su performanse tog čuda ?

 

kakva "vijest"  :D

 
5 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Samsung složio stroj za rudarenje bitcoina od
dankodr kaže...

".....Uz sam stroj bila je izvješena obavijest o performansama, a ističe se kako osam Galaxy S5 pametnih telefona rudari bitcoine s većom energetskom učinkovitosti u odnosu na desktop računalo opremljeno Intelovim Core i7 2600 procesorom."

 

PA ZAŠTO NISTE NAPISALI kolike su performanse tog čuda ?

 

kakva "vijest"  :D

 Ovaj, hm, a pitam se i što više košta; stari i7 2600 ili 8 galaxyS5 ? Pored toga, kako se oni ne mogu konfigurirati kao pc, stoje tako u tom racku opremljeni besposlenim sreentouch ekranima, grafičkim podsustavom, kamerama od xx megapiksela, i pritom se griju do iznemoglosti, jer im procesori sigurno nisu predviđeni da rade 24 sata na 100%. Ali nije bitno, najvažnije je da troše malo manje od jednog stock i7 2600. Koliko ja znam, taj procesor je i tako totalno nekoristan u rudarenju kriptovaluta. Što ih nisu usporedili sa modernom graf karticom ?
Bug se nije potrudio, ali ja sam uspio iščitati na stranim portalima koji su prenijeli istu vijest da jedan galaxy sa procom na 100% ima 2600hash/sec. Dakle njih 40 u tom rigu daje 0.112mh/s. i7 2600 daje 0.2mh/s. Jedna uobičajena mining grafa tipa AMD RX 480 ima oko 28mh/s. Dakle 28.000 000 hash/s. to je razlog što su se našli uspoređivati sa gotovo 7 godina starim intel procesorom ;)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Samsung složio stroj za rudarenje bitcoina od
I zašto da ja sad uopće čitam vijesti na bugu kad od jednog forumaša mogu dobiti kompletnu vijest?
Plus što je novi dizajn u *urcu.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
16 godina
online
Re: Samsung složio stroj za rudarenje bitcoina od
EZY-E kaže...
I zašto da ja sad uopće čitam vijesti na bugu kad od jednog forumaša mogu dobiti kompletnu vijest?
Plus što je novi dizajn u *urcu.

 A dobra im je i ova druga ideja razvojnog centra Galaxy UpcyclingGalaxy smartphone koji je presložen za "nadzor akvarija s ribama". 
Inače ih nadzire kontroler od 25 kuna ugrađen u spremnik, ali zašto bi bilo jednostavno... možda ih ovaj i čuva, pušta reklame za riblju hranu i priča im priče pred počinak.
Mogli bi im ponuditi još koju dobru ideju: lanjski smartphone kao držač vrata, otvarač za flaše, ili pepeljara. Okej sad ironiju na stranu, pretpostavljam da poanta ovog nije u nama u "drugom svijetu" koji preprodajemo lanjske i preklanjske modele po oglasnicima, nego o ekipi koja ima pune ladice smartphonea za koje misle da su jednokratni ulošci, pa kad im istekne ugovor i dobe ponudu za slijedeći, misle da je ovaj "stari" napravio self destruct. Pa je eto samsung u pokušaju da ljude educira da(lanjski) samsung nije smeće 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
8 godina
odjavljen
offline
Samsung složio stroj za rudarenje bitcoina od star

S5 stari uređaj

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung složio stroj za rudarenje bitcoina od star

ovo zvuči malo jako naivno... prije 3 godine možda, ali danas teško...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice