Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe

poruka: 20
|
čitano: 6.564
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe".
8 godina
odjavljen
offline
Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe

pravi komad hardwarea

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe

E to se zove grafulja nove vrste!

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon ne
Ludnica, nema sta, malo sporija of 2 godine stare nevidije al zato je skuplja i vise trosi. Kupujte dok ima!
Moj PC  
14 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon ne
LOL za te pare uzmes 1080Ti
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon ne
Istina, cijena za obje je čisti smijeh i sprdnja. Happy shopping!
15 godina
offline
Re: Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon ne
MP7 kaže...
LOL za te pare uzmes 1080Ti

 1000€ su gtx1080ti malo si omašio ali za 1000kn manje od rx56 uzmeš gtx1080 tako da je ovo promašaj

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2018 12:56 (dery).
12 godina
protjeran
offline
Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe

Jbte koja cigla od grafe Bas za ubit nekog, cijenu je suvišno komentirati, ta grafa danas nebi smjela kostati vise od 3000kn!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2018 0:24 (Stjepanj).
Moj PC  
9 0 hvala 3
16 godina
odjavljen
offline
Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe

Ja bih tuzio proizvodjaca za uvredu zdravog razuma s tom cijenom...

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe

Ne kužim zašto cijena nije 62500 kuna?

Nope.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe

Ubacite Witcher 3 testove, igra mi je referencija za svaku grafiku,

da vidim razliku izmedju Vega 56 i 64.

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe

Pa s obzirom da ih je bilo gotovo nemoguće kupiti, uostalom kao i bilo koju drugu Vegu, očito kupcima kojima je ova grafička bila zanimljiva iz određenih razloga cijena nije bila problem. Dapače, Vegu nisi mogao kupiti ni za lijek u RH, pa ni u EU, ali hrpa GTX1080 je stajala po dućanima čak i s nižom cijenom.  

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe

Da li je ovo prva kartica koja dobija support bracket u pakovanju?

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe
Kasne samo godinu dana, i to jos i da nije pala cijena kartica, radije bi kupio 1070 . ..
everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe

Zašto bi netko kupio vegu kraj GTX 1080 jednostavno nema logike. Pa čak i ako rudari i struja mu je bitna.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe

Možda zato jer u odredenim algoritmima ta gtxica daje 40% hasha jedne vege? Odnosno, (u najboljem slučaju) hashu kojeg daje R9 2/390 ili rx 4/57/80(losi primjerci)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon ne
mystik kaže...

Možda zato jer u odredenim algoritmima ta gtxica daje 40% hasha jedne vege? Odnosno, (u najboljem slučaju) hashu kojeg daje R9 2/390 ili rx 4/57/80(losi primjerci)?

Lol, a u odredjenim algoritmima vega nije ni blizu 40% gtx-ice 

 

Otvori whattomine pa ces vidjet da su trenutno best case scenariji jedne i druge skoro identicni...

 

 

Sta stvarno taj drlog od blower Vege drzis na celeronu?

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2018 17:20 (ansha).
14 godina
offline
Re: Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon ne
ansha kaže...

Lol, a u odredjenim algoritmima vega nije ni blizu 40% gtx-ice 

 

Otvori whattomine pa ces vidjet da su trenutno best case scenariji jedne i druge skoro identicni...

 

 

Sta stvarno taj drlog od blower Vege drzis na celeronu?

Pa pitao je lik zašto bi netko kupio Vegu. Samo sam naveo da u određenim algoritmima Vega uništava GTXicu. Nigdje nisam rekao da je u apsolutno svim situacijama to slučaj. Ali oni koji se fokusiraju na određeni algoritam itekako imaju razloga uzeti Vege naspram GTXice. Naravno ukoliko netko primarno fokusira određeni drugi algoritam koji je pogodniji na nvidiji, ili koristi softver koji puno više pogoduje od nvidije, naravno da će uzet nvidiju. 

 

A što se tiče drloga od Vege i celerona. Možda je drlog, možda nije, u trenutku nabave nije bilo dostupnih Nitrica za manje od 850€ i to isključivo iz EU. Također sam zadovoljan sa temperaturama, koje su 58/64 stupnja u zatvorenom kućištu s ventovima na 55%. 

Također, nisam znao da mi za mining treba 7700k. Ali kad te muči, nabavljena je X370 ploča pa će i bit prelazak na Ryzen 2 po izlazku. 

15 godina
odjavljen
offline
Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon nerefe

Vege su možda sporije, ali postoje i drugi razlozi zašto kupiti Vegu prije Nvidije: hackintosh, OpenCL, neke igre...

Nope.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon ne
Tonči kaže...

Vege su možda sporije, ali postoje i drugi razlozi zašto kupiti Vegu prije Nvidije: hackintosh, OpenCL, neke igre...

 ...psihicke smetnje, pogresna narudzba itd. 

14 godina
protjeran
offline
Re: Sapphire Nitro+ Radeon RX Vega 56 - Napokon ne
mystik kaže...

 

A što se tiče drloga od Vege i celerona. Možda je drlog, možda nije, u trenutku nabave nije bilo dostupnih Nitrica za manje od 850€ i to isključivo iz EU. Također sam zadovoljan sa temperaturama, koje su 58/64 stupnja u zatvorenom kućištu s ventovima na 55%. 

Također, nisam znao da mi za mining treba 7700k. Ali kad te muči, nabavljena je X370 ploča pa će i bit prelazak na Ryzen 2 po izlazku. 

Kupio si jednu Vegu po astronomskoj cijeni da bi majnao? Ti ces se sigurno obogatit...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice