Skoro dvije trećine Higgsovog bozona

poruka: 12
|
čitano: 4.443
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skoro dvije trećine Higgsovog bozona".
8 godina
offline
Skoro dvije trećine Higgsovog bozona

Opet super članak za dobro jutro. 👍

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Skoro dvije trećine Higgsovog bozona

O, super. Nego, vrijeme ide, kad će warp drive? Beam me up Scotty? Jer bez toga, znate...

Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Skoro dvije trećine Higgsovog bozona

Molim više Horvatića, Bereckog i Raosa, a manje Galića. Hvala!

 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Skoro dvije trećine Higgsovog bozona

meni, molim, više Galića (uz ove nabrojene). ovu fiziku ionak tu ne kuži 99,64% dopisnika, iako im se čini da bi od higgsova bozona korica kruha mogla biti hrskavija a burek mjerljivo (iako zanemarivo) manje masan. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
Skoro dvije trećine Higgsovog bozona

 

edit ... a sad očito nemam pojma niti poruku pisati ... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 9:39 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Skoro dvije trećine Higgsovog bozona
Mandor kaže...

... a manje Galića. Hvala!

 

Bez Galicevih clanaka portal bi imao duplo manje klikova, trebaju i oni od necega zivjet! :D :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Skoro dvije trećine Higgsovog bozona

Tako je, Galić je ogorčen i negativan, a to izaziva pažnju i kontroverzne članke pune pregleda i komentara. Što će ti članak o bozonima koje nitko ne razumije, a jako malo ga čitaju.

9 godina
offline
Skoro dvije trećine Higgsovog bozona

pohvala za clanak

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Skoro dvije trećine Higgsovog bozona
Prije sam citao i interesovao se o standardnom modelu al opet su djelovi clanka previse neshvatljivi za mene. Posebno onaj dio o postocima raspada h.bozona. Da li se bozon moze raspasti na vise nacina ili je nesto drugo u pitanju
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Skoro dvije trećine Higgsovog bozona
.jpg kaže...
Prije sam citao i interesovao se o standardnom modelu al opet su djelovi clanka previse neshvatljivi za mene. Posebno onaj dio o postocima raspada h.bozona. Da li se bozon moze raspasti na vise nacina ili je nesto drugo u pitanju

 normalno da se može raspasti na više načina, bitno je da ukupna energija, naboj etc. čestica na koji se raspao ostane isti

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 19:25 (Louis Pluto).
16 godina
offline
Re: Skoro dvije trećine Higgsovog bozona
Keops kaže...

Tako je, Galić je ogorčen i negativan, a to izaziva pažnju i kontroverzne članke pune pregleda i komentara. Što će ti članak o bozonima koje nitko ne razumije, a jako malo ga čitaju.

 Galic je sociolog i pise o drustvu, o onom sto mu je struka i u sto se (dobro) razumije.

 

To sto svaka susa misli da se razumije u dinamiku drustva i filozofiju, pa prosipa svoj mentalni proljev "ne slazuci se" jer "eto tako" i jer je "komunjara", nije njegov problem. (zapravo jest njegov problem LOL)

 

Ima nas hrpa koji uzivamo u njegovim tekstovima, bas kao i Raosovim, Horvaticevim, Berickim itd.

 

 

Ja bih bio zadovoljan da Drago otvori THE temu, aka bojno polje foruma. Sigurno bi dobivao vise inspiracije na taj nacin i pisao vise tekstova.

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 21:47 (Psiho246).
6 godina
protjeran
offline
Skoro dvije trećine Higgsovog bozona

Jako dobar komad teksta. Nažalost hrvati se danas truju desničarskim i ljevičarskim šundom da ovakvo štivo ima malenu publiku.

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice