Sljedećeg tjedna kreće natječaj za sufinanciranje

poruka: 10
|
čitano: 3.079
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sljedećeg tjedna kreće natječaj za sufinanciranje ".
15 godina
offline
Sljedećeg tjedna kreće natječaj za sufinanciranje

u naftnim tvrtkama koje harače po rvackoj ima manje ukruha/upeciva nego u HEP-u (iako su svi izdašan bankomat ovoj nadridržavi). zaključak se sam nameće. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2019 20:35 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sljedećeg tjedna kreće natječaj za sufinanciranje

Nadam se da nećete imat problema kakvih mi u Tuzli (Bosna i Hercegovina) imamo s raznim bivolima za volanom, a koji svoje ljubimce uredno parkiraju na mjesta za punjenje električnih automobila.

 

Know your world.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna kreće natječaj za sufinancira
escobar_ kaže...

Nadam se da nećete imat problema kakvih mi u Tuzli (Bosna i Hercegovina) imamo s raznim bivolima za volanom, a koji svoje ljubimce uredno parkiraju na mjesta za punjenje električnih automobila.

 

 a ostalo vam je šoferskih goveda u BiH? ja sam mislil da su se sva odselila u rvacku. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna kreće natječaj za sufinancira
Ajar kaže...
escobar_ kaže...

Nadam se da nećete imat problema kakvih mi u Tuzli (Bosna i Hercegovina) imamo s raznim bivolima za volanom, a koji svoje ljubimce uredno parkiraju na mjesta za punjenje električnih automobila.

 

 a ostalo vam je šoferskih goveda u BiH? ja sam mislil da su se sva odselila u rvacku. 

 Jesu, ali su nastavili seobu sa rvcakim govedima prema svabiji. Ostali su jos samo vidno poremeceni. 

16 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna kreće natječaj za sufinancira
escobar_ kaže...

Nadam se da nećete imat problema kakvih mi u Tuzli (Bosna i Hercegovina) imamo s raznim bivolima za volanom, a koji svoje ljubimce uredno parkiraju na mjesta za punjenje električnih automobila.

 

 Kad ste tako lijepo kulturni i civilizirani. Nitko mu se nije sjetio otkinuti retrovizor ili slično?

14 godina
offline
Sljedećeg tjedna kreće natječaj za sufinanciranje

Količina budala koja se parkiraju na ta mjesta je fascinantna. Naravno, nema kazne za takvo parkiranje, 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Sljedećeg tjedna kreće natječaj za sufinancira
escobar_ kaže...

Nadam se da nećete imat problema kakvih mi u Tuzli (Bosna i Hercegovina) imamo s raznim bivolima za volanom, a koji svoje ljubimce uredno parkiraju na mjesta za punjenje električnih automobila.

 

 Pa za to postoji vrlo lako rješenje, samo se parkiraš ispred njega i ukopčaš se, te ga time zablokiraš i ne puštat ga van.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
online
Sljedećeg tjedna kreće natječaj za sufinanciranje

Kupite normalni auto pa puniti gdje i svi ostali ili si ga uštekajte doma u struju 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna kreće natječaj za sufinancira
Jakovp kaže...
escobar_ kaže...

Nadam se da nećete imat problema kakvih mi u Tuzli (Bosna i Hercegovina) imamo s raznim bivolima za volanom, a koji svoje ljubimce uredno parkiraju na mjesta za punjenje električnih automobila.

 

 Pa za to postoji vrlo lako rješenje, samo se parkiraš ispred njega i ukopčaš se, te ga time zablokiraš i ne puštat ga van.

 Ma dođe policija i riješi to kažnjavanjem ali fascinira to da i pored kazni idioti i dalje parkiraju na zato nepredviđena mjesta.

Know your world.
15 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna kreće natječaj za sufinancira
escobar_ kaže...

 Ma dođe policija i riješi to kažnjavanjem ali fascinira to da i pored kazni idioti i dalje parkiraju na zato nepredviđena mjesta.

 ovo je jedna od dobri(ji)h definicija pojma "idiot". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2019 20:35 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice