Sljedeći Chromecast imat će daljinski upravljač i

poruka: 4
|
čitano: 2.961
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sljedeći Chromecast imat će daljinski upravljač i ".
Sljedeći Chromecast imat će daljinski upravljač i

,

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 12:53 (imsonotgonnatellyoumyname).
Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sljedeći Chromecast imat će daljinski upravlja
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Toliko o bajkama oko smanjenja e-smeća. Već godinama koristim Android Remote app za upravljanje TV-om. Pojma nemam gdje mi je pravi daljinski. Da, fizički upravljač je praktičkiji, no ako prije nije bio potreban, nije ni sad. Bilo bi bolje da se kupuje odvojeno. 

 

da ti je stalo do e-smeca, ne bi napisao ovu poruku...

15 godina
offline
Re: Sljedeći Chromecast imat će daljinski upravlja
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Toliko o bajkama oko smanjenja e-smeća. Već godinama koristim Android Remote app za upravljanje TV-om. Pojma nemam gdje mi je pravi daljinski. Da, fizički upravljač je praktičkiji, no ako prije nije bio potreban, nije ni sad. Bilo bi bolje da se kupuje odvojeno. 

 

Nisi ništa trebao napisati osim ovog boldanog.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedeći Chromecast imat će daljinski upravlja
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Toliko o bajkama oko smanjenja e-smeća. Već godinama koristim Android Remote app za upravljanje TV-om. Pojma nemam gdje mi je pravi daljinski. Da, fizički upravljač je praktičkiji, no ako prije nije bio potreban, nije ni sad. Bilo bi bolje da se kupuje odvojeno. 

Android TV Remote aplikacija je smeće, izrazito primitivna i bugovita

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice