Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska novih k

poruka: 29
|
čitano: 8.149
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska novih k".
15 godina
neaktivan
offline
Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska novih k

Jedva čekam Božić 2021., da si poklonim Ragnarok i Legacy zajedno sa PS5

Why so serious?
 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
Idem na Xbox
 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska novih k

Ja sigurno uzimam Digital verziju.

Zero Waste * Minimalizam * Veganizam
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska novih k
Zadnja plejka koju sam imao je PS1,nikad se više nisam vratil na Playstation.
Sve je to super,ali daj ti meni moj PC.
 
9 6 hvala 0
Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska novih k

 

Shvatio sam da sam ostario kad sam na sredini prikazivanja igara ... zaspao. Tek danas gledam nastavak. Iako sam željno iščekivao ovaj gameplay prikaz. Najviše me dojmila Call of Duty, kao i Spiderman i djeluje mi da će danas sve više igara imati "movie like experience", s mnoštvom spajanja gameplaya i animiranih sekvenci. 

 

Što reći, ostajem kod odabira XBOX-a, iako nažalost xbox 1 x nisam upalio mjesecima (a plaćam gamepass uredno) jednostavno nemam niti vremena preko dana a niti snage navečer igrati. Razmisliti ću još jednom o konzolama, mislim da više nisam u tom điru. Prešlo me vrijeme.

 

 

Ali ne mogu dočekati prikaz PS6, ako je grafika toliko dobra s PS5 (i doista, za nekoliko koplja iznad iovako sjajne grafike za PS4), što li će tek biti za 10 godina. Ne mogu niti zamisliti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska novih k

Ekskluzive su jako zanimljive, no sreća da je za pola igrica koje si bile prikazane pisalo da će postojati i PC verzija. Xbox mi nikad nije bio opcija (jer sve što je na Xboxu je na PC-u), a gledajući taj PlayStation Plus Collection te općenito sve što se dobije s PS plus, mogao bi kupiti ps5 za blagdane 2021. Zasad se držim Nintenda te odbrojavam sekunde do BOTW 2, Hyrule Warriors i Bayonetta 3. 

Cijena ps5 je predvidljiva, te mislim da ću radije potrošiti više da si kupim verziju s čitačem diska. Valjda će disk čitati i PS4 igre, a ionako preferiram kupovati fizičke kopije igara. 

 

No, ono što mi se najviše svidjelo jest Hogwarts Legacy. Uhh, čekam to još od kad su počele glasine prije 2 -3 godine. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 8:28 (imsonotgonnatellyoumyname).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
Cesc kaže...

Jedva čekam Božić 2021., da si poklonim Ragnarok i Legacy zajedno sa PS5

 Tako nešto i ja razmišljam. Nisam očekivao Ragnarok tako brzo.

 

A do idućeg božića će valjda ispolirati mušice i bacit van neku v2 verziju konzole.

 

Digital edition ftw

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
16 godina
neaktivan
offline
Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska novih k

ja kao čiča koji domalo zaokružuje 50g, svaki pud kada vidim ovu ekipu, raspametim se.

serijal nad serijalima... shvaćam ljude koji guštaju na blockbuster naslovima punim ludila od grafike,ali ovi su moja dječija lizalica i vrištanje od sreće

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
danko99 kaže...
Zadnja plejka koju sam imao je PS1,nikad se više nisam vratil na Playstation.
Sve je to super,ali daj ti meni moj PC.

 Ko ti brani kupit i jedno i drugo?

 

6 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
BF2022 možda...BF2023 100%.....do tada imam priličan broj igara na PS4pro...Kasno sam uzeo ovu konzolu BF2018...tako da polako...ima vremena...možda baš 2023 izađe PS5pro
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
Sve u svemu, djeluje manje-više neimpresivno. Nismo li to na PC-u imali prije 10 godina?
K
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
Korky kaže...
Sve u svemu, djeluje manje-više neimpresivno. Nismo li to na PC-u imali prije 10 godina?

 Šta si imao na PC-u prije 10 godina? Grafička koja danas gura 4K na 60fps košta više nego ova konzola. Igre koje su najavljene nisi imao prije 10 godina, nemaš ih ni sad, a nećeš ih imati ni za 10 godina.

Čemu uopće dolazak u temu? Okladio si se s nekim da ćeš danas ispasti glup?

 

3 godine
odjavljen
offline
Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska novih k

Izbor je uzeti Sonyjevu plejku ili najnoviji ivičnjak od nVidije. Hm pa tu i nema baš dileme. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 21:46 (WadeWilson).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
WadeWilson kaže...

Izbor je uzeti Sonyjevu plejku ili najnoviji ivičnjak od nVidije. Hm pa tu i nema baš dileme. 

 ak voliš biti sony rob i plaćati igre 80 eura, plaćati on line pretplatu da bi toliko plaćenu igru uopće mogao igrati, i imati samo 12 mjeseci garancije na relativno kvarljiv proizvod, onda dileme nema.

13 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
forumaš kaže...
WadeWilson kaže...

Izbor je uzeti Sonyjevu plejku ili najnoviji ivičnjak od nVidije. Hm pa tu i nema baš dileme. 

 ak voliš biti sony rob i plaćati igre 80 eura, plaćati on line pretplatu da bi toliko plaćenu igru uopće mogao igrati, i imati samo 12 mjeseci garancije na relativno kvarljiv proizvod, onda dileme nema.

 Čuj kvarljiv proizvod. Po čemu je to konzola kvarljiva u odnosu na ostale tehnikalije? Niti jedna konzola koju sam imao u životu se nikad nije pokvarila. Xbox 360 na launchu je imao problema sa pregrijavanjem ali su to riješili kasnije. Osim toga konzole nisu pretjerano kvarljive.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
antimadridista kaže...
forumaš kaže...
WadeWilson kaže...

Izbor je uzeti Sonyjevu plejku ili najnoviji ivičnjak od nVidije. Hm pa tu i nema baš dileme. 

 ak voliš biti sony rob i plaćati igre 80 eura, plaćati on line pretplatu da bi toliko plaćenu igru uopće mogao igrati, i imati samo 12 mjeseci garancije na relativno kvarljiv proizvod, onda dileme nema.

 Čuj kvarljiv proizvod. Po čemu je to konzola kvarljiva u odnosu na ostale tehnikalije? Niti jedna konzola koju sam imao u životu se nikad nije pokvarila. Xbox 360 na launchu je imao problema sa pregrijavanjem ali su to riješili kasnije. Osim toga konzole nisu pretjerano kvarljive.

 prašina koja blokira hlađenje nakon nekog vremena. PC zna otvoriti i posisati svaki seljo, za konzolu treba puno više vještine, rastaviti ju, skinuti hladnjak, sve počistiti, promjeniti pastu i sl. znači tko ne zna osuđen je to plaćati na servisu. ili sluša bućnu konzolu koja se pregrijava i gasi. bilo bi fer imati barem tri godine garancije zbog takvih mogućih problema. ako rastavljanje/otvaranje pojednostavili na PS5 onda super. 

13 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
Ma da čistim prašinu... Kad se napuni, kupim novu konzolu i gotovo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
BlueMax kaže...
Korky kaže...
Sve u svemu, djeluje manje-više neimpresivno. Nismo li to na PC-u imali prije 10 godina?

 Šta si imao na PC-u prije 10 godina? Grafička koja danas gura 4K na 60fps košta više nego ova konzola. Igre koje su najavljene nisi imao prije 10 godina, nemaš ih ni sad, a nećeš ih imati ni za 10 godina.

Čemu uopće dolazak u temu? Okladio si se s nekim da ćeš danas ispasti glup?

 

Plastični i neuvjerljivi likovi, kretnje kao da im je metla u guzici, nezanimljivo "cinematičko" preseravanje, a najmanje samo igranje.

 

Osim 4k rezolucije, ostalo je sve već viđeno i neimpresivno.

K
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
BlueMax kaže...
Korky kaže...
Sve u svemu, djeluje manje-više neimpresivno. Nismo li to na PC-u imali prije 10 godina?

 Šta si imao na PC-u prije 10 godina? Grafička koja danas gura 4K na 60fps košta više nego ova konzola. Igre koje su najavljene nisi imao prije 10 godina, nemaš ih ni sad, a nećeš ih imati ni za 10 godina.

Čemu uopće dolazak u temu? Okladio si se s nekim da ćeš danas ispasti glup?

 

 Čudi me da ovi konzol(J)arci uopće dolaze na Bug forum umjesto da pametuju ostalim školarcima na tamo nekom HCL-u. Čemu uopće rasprave o PS5 i PC kad je ionako poznato da zbog svoje modularnosti PC će uvijek biti ispred konzola, i da će ta ista plejka već sredinom 2021. imati zastarjeli hardver kojeg su platili nemalih 4000 kn i 600 kn po igrici. Da si iole pametan kupio bi PC, instalirao nešto programa i zaradio njime za PS5 i XBoXsX zajedno.

3 godine
odjavljen
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov

PC koristim za platiti račune. Konzola je za gaming, sve prave igre su tamo, tako je uvijek bilo. Pomiri se s tim.

8 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
Alien 1971 kaže...
BlueMax kaže...
Korky kaže...
Sve u svemu, djeluje manje-više neimpresivno. Nismo li to na PC-u imali prije 10 godina?

 Šta si imao na PC-u prije 10 godina? Grafička koja danas gura 4K na 60fps košta više nego ova konzola. Igre koje su najavljene nisi imao prije 10 godina, nemaš ih ni sad, a nećeš ih imati ni za 10 godina.

Čemu uopće dolazak u temu? Okladio si se s nekim da ćeš danas ispasti glup?

 

 Čudi me da ovi konzol(J)arci uopće dolaze na Bug forum umjesto da pametuju ostalim školarcima na tamo nekom HCL-u. Čemu uopće rasprave o PS5 i PC kad je ionako poznato da zbog svoje modularnosti PC će uvijek biti ispred konzola, i da će ta ista plejka već sredinom 2021. imati zastarjeli hardver kojeg su platili nemalih 4000 kn i 600 kn po igrici. Da si iole pametan kupio bi PC, instalirao nešto programa i zaradio njime za PS5 i XBoXsX zajedno.

Mene zanima koliko košta PC koji stane u form factor od konzole i može 6 godina ganjati igre u 4k na bar 30fps. Cca. 3500-4000kn. Sa periferijom, wifijem, BTom i legalnim Windowsima. Ne znam baš....

 

Onaj tko plaća igre 400, 500kn je idiot. Nijednu nisam platio više od 250kn.

 

P.S. Imam i PC i obje aktuane konzole. Pogodi na čemu igram.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 21:42 (Nuclear_Phoenix).
9 godina
neaktivan
offline
Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska novih k

Zbog idiota placas igre 400-500kn a zbog tih idiota i placas igre po 250kuna. 

Fkt ljudi ce naci da seru po bilokome i zbog nicega.

Rasprava o pc vs ps fakat nema smisla. Idi se igraj ili nemoj ali opet bi bio internet poluprazan da nema ovih kaj seru. 

I ovaj post je isti takav. 

Najjaci post ikada je ovaj sta napise nisam ja gamer da gledam na grafiku nego na pricu. 

Nadam se da je bio sarkastican komentar ili se gejming tako srozao.

Btw ni ja nisam vise gamer jer ne igram nista i bas me uhvatila zelja da uzmem konzolu. Nisam odigrao single player vise od 10 godina, Witcher 3 jesam nekoliko misija i to je to. Nadam se da igre na plejci te jos uvijek mogu zabaviti.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov

Jesi ti čuo za popuste? Nitko ne mora kupiti odmah na releaseu, sačekaj mjesec-dva i eto popusta a i usput dočekaš ispeglanu verziju.

12 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
Alien 1971 kaže...
BlueMax kaže...
Korky kaže...
Sve u svemu, djeluje manje-više neimpresivno. Nismo li to na PC-u imali prije 10 godina?

 Šta si imao na PC-u prije 10 godina? Grafička koja danas gura 4K na 60fps košta više nego ova konzola. Igre koje su najavljene nisi imao prije 10 godina, nemaš ih ni sad, a nećeš ih imati ni za 10 godina.

Čemu uopće dolazak u temu? Okladio si se s nekim da ćeš danas ispasti glup?

 

 Čudi me da ovi konzol(J)arci uopće dolaze na Bug forum umjesto da pametuju ostalim školarcima na tamo nekom HCL-u. Čemu uopće rasprave o PS5 i PC kad je ionako poznato da zbog svoje modularnosti PC će uvijek biti ispred konzola, i da će ta ista plejka već sredinom 2021. imati zastarjeli hardver kojeg su platili nemalih 4000 kn i 600 kn po igrici. Da si iole pametan kupio bi PC, instalirao nešto programa i zaradio njime za PS5 i XBoXsX zajedno.

 Imam arhitektonski ured s 4 vrhunska računala i vrlo dobar gaming PC doma, a nedavno sam kupio i gaming laptop (sinu koji je, sudeći po načinu tvog pisanja, tvojih godina). Igre igram od 1983 tj. od Commodore 64.

Ako ti je 4000kn "nemalih" možda bi bilo bolje da brineš o svojim financijama a ne mojima.

 

 

8 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
BlueMax kaže...

 Imam arhitektonski ured s 4 vrhunska računala i vrlo dobar gaming PC doma, a nedavno sam kupio i gaming laptop (sinu koji je, sudeći po načinu tvog pisanja, tvojih godina). Igre igram od 1983 tj. od Commodore 64.

Ako ti je 4000kn "nemalih" možda bi bilo bolje da brineš o svojim financijama a ne mojima.

 

 

 Yup. Preseravanje i raspravljanje sa klinčadijom po furumima te čini baš frajerom.

13 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
Alien 1971 kaže...
BlueMax kaže...
Korky kaže...
Sve u svemu, djeluje manje-više neimpresivno. Nismo li to na PC-u imali prije 10 godina?

 Šta si imao na PC-u prije 10 godina? Grafička koja danas gura 4K na 60fps košta više nego ova konzola. Igre koje su najavljene nisi imao prije 10 godina, nemaš ih ni sad, a nećeš ih imati ni za 10 godina.

Čemu uopće dolazak u temu? Okladio si se s nekim da ćeš danas ispasti glup?

 

 Čudi me da ovi konzol(J)arci uopće dolaze na Bug forum umjesto da pametuju ostalim školarcima na tamo nekom HCL-u. Čemu uopće rasprave o PS5 i PC kad je ionako poznato da zbog svoje modularnosti PC će uvijek biti ispred konzola, i da će ta ista plejka već sredinom 2021. imati zastarjeli hardver kojeg su platili nemalih 4000 kn i 600 kn po igrici. Da si iole pametan kupio bi PC, instalirao nešto programa i zaradio njime za PS5 i XBoXsX zajedno.

 Najjači ste mi vi likovi kojima je 3000 kuna za konzolu na kojoj ćeš se igrati 7 godina "nemali iznos". A svršavaju na grafičke kartice od 1000 eura da bi vrtjeli benchmarke 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
Korky kaže...
BlueMax kaže...
Korky kaže...
Sve u svemu, djeluje manje-više neimpresivno. Nismo li to na PC-u imali prije 10 godina?

 Šta si imao na PC-u prije 10 godina? Grafička koja danas gura 4K na 60fps košta više nego ova konzola. Igre koje su najavljene nisi imao prije 10 godina, nemaš ih ni sad, a nećeš ih imati ni za 10 godina.

Čemu uopće dolazak u temu? Okladio si se s nekim da ćeš danas ispasti glup?

 

Plastični i neuvjerljivi likovi, kretnje kao da im je metla u guzici, nezanimljivo "cinematičko" preseravanje, a najmanje samo igranje.

 

Osim 4k rezolucije, ostalo je sve već viđeno i neimpresivno.

 Jednako kao i na PC-u za kojeg je 90% igara portano s konzole.

I to je najveći problem PC gaminga. Lova je u konzolama i svi rade igre za konzole i onda ih portaju na PC tako da su totalno neprilagođene. Čak sam i za PC kupio Xbox kontroler jer velika većina igara uopće ne korisit prednosti PC-ja nego ih je ugodnije igrati s kontrolerom. Nažalost ali tako je. Imam PS4 Pro kojeg sam kupio na Black friday u Njemačkoj za 300€ (s tri igre) i PC kojem samo grafička košta 600€ (Strix 2070 Super) i ajde pogodi na čemu igram većinu vremena?

Da se pojavi netko ko će reći "briga nas za konzole, ajmo praviti igre koje će iskorištavati snagu i ergonomiju PC-ja" onda bi PC gaming imao smisla. Ovako na PC-u igram stare igre (CS:GO, LOL...) za koje mi je računalo koje imam besmisleni overkill. Da uključim Fraps na CS:GO valjda bi imao 300-400 fps-a :)

12 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
DuxCro kaže...

 

 

 Yup. Preseravanje i raspravljanje sa klinčadijom po furumima te čini baš frajerom.

 A što da mu odgovorim na ovo? Najgore je što u nicku ima broj 1971 što bi moglo značiti i da je čak malo stariji od mene a dolazi u temu o PS5 pričati kako konzole sucks a PC rules. Malo me generacijski stid.

12 godina
offline
Re: Sony konačno otkrio cijenu i datum izlaska nov
Nuclear_Phoenix kaže...
Alien 1971 kaže...
BlueMax kaže...
Korky kaže...
Sve u svemu, djeluje manje-više neimpresivno. Nismo li to na PC-u imali prije 10 godina?

 Šta si imao na PC-u prije 10 godina? Grafička koja danas gura 4K na 60fps košta više nego ova konzola. Igre koje su najavljene nisi imao prije 10 godina, nemaš ih ni sad, a nećeš ih imati ni za 10 godina.

Čemu uopće dolazak u temu? Okladio si se s nekim da ćeš danas ispasti glup?

 

 Čudi me da ovi konzol(J)arci uopće dolaze na Bug forum umjesto da pametuju ostalim školarcima na tamo nekom HCL-u. Čemu uopće rasprave o PS5 i PC kad je ionako poznato da zbog svoje modularnosti PC će uvijek biti ispred konzola, i da će ta ista plejka već sredinom 2021. imati zastarjeli hardver kojeg su platili nemalih 4000 kn i 600 kn po igrici. Da si iole pametan kupio bi PC, instalirao nešto programa i zaradio njime za PS5 i XBoXsX zajedno.

Mene zanima koliko košta PC koji stane u form factor od konzole i može 6 godina ganjati igre u 4k na bar 30fps. Cca. 3500-4000kn. Sa periferijom, wifijem, BTom i legalnim Windowsima. Ne znam baš....

 

Onaj tko plaća igre 400, 500kn je idiot. Nijednu nisam platio više od 250kn.

 

P.S. Imam i PC i obje aktuane konzole. Pogodi na čemu igram.

 Tako mozes rec' za bilo sta. Svake godine izlazi nova FIFA, PES, NBA... svaka sportska igra ima godisnji ciklus. Zasto bi sad ljubitelj tih igara bio idiot ako kupi igru po punoj cijeni da igra od prvog dana? Totalno glupa izjava. 

 

Da se nadovezem na prvi boldani post. Iz kojeg razloga moras vrijedati drugu ''skupinu'' gamera? Jel se osjecas posebnije sad? PC i PS/Xbox ne vrijedi usporedivati niti u jednoj teoriji. Zasto bi netko tko voli PS gaming trebao biti ''jarac''? Ekipa koja kupuje konzole bas ne zeli tu modularnost, ekipa koja kupi konzolu je mirna sve do izlaska nove konzole ili dok trenutna ne krepa. Isto kako sam igrao igre od prvog dana na PS4, tako ih igram i sad. I to pazi, bez modularnosti... Dodem, ukljucim PS i samo udem u igru. 

 

Uvijek se netko u ovakvim temama mora nac i usporedivati kruske i jabuke, vrijedati jednu stranu... a zapravo svi samo zele uzivati u igrama koje vole. Jedini ''jarci'' i ostali debili su oni koji uvijek jednu stranu moraju vrijedati bez ikakvog razloga.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice