Sony smatra kako nije potrebno previše reklamirati

poruka: 9
|
čitano: 4.229
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony smatra kako nije potrebno previše reklamirati".
9 godina
offline
Sony smatra kako nije potrebno previše reklamirati

Pa kad je Microsoft u stanju sam sebe pokopati. Gdje god Microsoft pogriješi to sony zablista. Onaj Valhala "Gameplay" trailer im nije trebao a i sve igre koje su pokazali na tom eventu nisu bas nesto. Sony je ostavio puno bolji dojam nakon Unreal 5 demoa i jucer pravim gameplayom iz Ghost of Tsushima. Svi su se zapalili za xbox nakon objavljivanja specifikacija no polako se hlade sad kad vide da sony nudi bolje eskuzive. Ghost of Tsushima je napravio bolji marketing soniju nego sve one igre prikazane na xbox eventu. 

Moj PC  
1 3 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony smatra kako nije potrebno previše reklami
Gogy7 kaže...

Pa kad je Microsoft u stanju sam sebe pokopati. Gdje god Microsoft pogriješi to sony zablista. Onaj Valhala "Gameplay" trailer im nije trebao a i sve igre koje su pokazali na tom eventu nisu bas nesto. Sony je ostavio puno bolji dojam nakon Unreal 5 demoa i jucer pravim gameplayom iz Ghost of Tsushima. Svi su se zapalili za xbox nakon objavljivanja specifikacija no polako se hlade sad kad vide da sony nudi bolje eskuzive. Ghost of Tsushima je napravio bolji marketing soniju nego sve one igre prikazane na xbox eventu. 

 

Generalno stoji tvrdnja, al Tsushima je ekskluziva za PS4, ne PS5. Svejedno, samo prikaz UE5 je napravio bolji marketing za Sony nego 10 igara koje em nisu ekskluzive za konzole i unatoč tome nije bio prikazan gameplay. Jedino što je Microsoft pokazao je da ništa nije naučio.

15 godina
offline
Re: Sony smatra kako nije potrebno previše reklami
obje konzole ce biti top! Iako mi je najdraza platforma za igranje PC , uzeti cu xbox konzolu. Na balkanu je playstation oduvijek bio popularniji pa smatram da ce se taj trend nastaviti i sa izlaskom nove generacije konzola!
be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Sony smatra kako nije potrebno previše reklami
Uvijek sam bio čudan, pa ću i ovaj put
💚
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony smatra kako nije potrebno previše reklami
Horned Reaer kaže...
obje konzole ce biti top! Iako mi je najdraza platforma za igranje PC , uzeti cu xbox konzolu. Na balkanu je playstation oduvijek bio popularniji pa smatram da ce se taj trend nastaviti i sa izlaskom nove generacije konzola!

 Zašto Xbox?

7 godina
protjeran
offline
Sony smatra kako nije potrebno previše reklamirati

Sony igra i dalje pametno, Nintendo puno riskira, a Xbox ne zna sta vise da smisli.

 

U cemu je stvar? U imenu - najjednostavnije od svega - ime!

 

Zna se kako to ide:

PlayStation

PlayStation 2

PlayStation 3

PlayStation 4

PlayStation 5

 

Dovoljno je jasno svima, koji je zadnji model, i koji kupiti, zar ne?

 

Pogledajmo sto radi Nintendo:

NES

SNES -> Ok, Super model je bolji od obicnog

N64 -> Ok, prva 64bit konzola, moze

GameCube -> Sta je sad ovo? Kockica sa DVD optikom koja ne moze citati DVD filmove?

Wii -> Heej, zabava za sve!

WiiU -> jedna od vecih gresaka, ljudi su mislili da je to dodatak za Wii, i jednostavno su ga ignorirali.

Switch -> Nisam GameBoy niti DS, al mogu biti i jedno i drugo i trece?

(necu sad stavljati i mobilne konzole, al tu je Nintendo bio mnogo bolji s imenovanjima, zna se kako ide, GB, GBP, GBC, GBA, GBA SP, DS, DSi, 3DS, 2DS, XL i ne XL modeli, NEW modeli... e sad su ga i tu sjebali)

 

A kako to izgleda kod Microsofta (s obzirom da je prvi Xbox nastao u suradnjom sa Sega-om, ocito su i imena konfuzna kao i kod Sega konzola):

Xbox

Xbox 360 -> Ok, slijedeci je sta? 720? 1080? Ne?

Xbox One -> Cek, jel to onaj prvi Xbox, ili neki novi, sta tocno?

Xbox One S/X -> Cekaj malo, sta je sad bolje? Oh boze, prije kupnje konzole moram na Wiki

Xbox Series X -> Jel to nije isto kao i Xbox One X? Nije? O jebemu opet moram na Wiki!

 

I to je to sto Sony zna najbolje - ne treba reklamu kad redni broj odradjuje sve kako treba.

Tocno se zna da je 5>4, ne treba dodatno objasnjenje!

 

Nisam nikad bio ljubitelj Sony-a, zbog politike koja gura svoje medije, tipa M2 kartice umjsto MicroSD,

ProDuo umjesto SD itd, ali znaju napraviti dobar AV uredjej, i znaju dati dobro ime.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 22:32 (Čitatelj).
Moj PC  
9 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Sony smatra kako nije potrebno previše reklamirati

bilo bi lijepo da se HDZ i SDP ugledaju na njih, pa da ne gledamo šugave plakate i reklame 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony smatra kako nije potrebno previše reklami

zato sto već imam doma Xbox One X i hrpu igara za njega. 

be Cool
7 godina
protjeran
offline
Sony smatra kako nije potrebno previše reklamirati

Da se nebi iznenadio, znam da je MS rekao da ces moci stare XBox naslove igrati na novoj konzoli,

CDPR je rekao da ce kupci CP2077 na sadasnjoj generaciji Xboxa dobiti besplatno na novom Xboxu,

ali, EA ne igra tako, nego moras igru pred-naruciti, i onda jos moras staru igru aktivirati na novoj konzoli

u oredjenom razdoblju - dakle kurvanjski, ili plati dvaput za istu igru, ili igraj na staroj konzoli.

 

Sony koliko znam se nije izjasnio, ne vidim zasto nebi stare igre radile na novoj konzoli, ali vjerujem

da ce se morati platiti, neda Sony dzuba.

 

PS - Sony i Microsoft konzole bi obje odavno bile na dnu da ih na pocetku nije vuklo piratstvo,

i sad su se ljudi navikli na fransize i kupuju i dalje. Zato Nintendo ima svoje eksluzive koje ih drze.

Cak i kad se GameCube, Wii, WiiU i Switch pirateriziraju, opet hrpa ljudi kupuje bas zbog ekskluzivnih fransizi.

Kupis klincima Mario Maker, Mario Kart i Kirbyja, imaju se s cim mjesecima zabavljati, bez da se nagledaju krvi.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice