Tarform – skupi električni motocikl u retro stilu

poruka: 10
|
čitano: 3.231
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tarform – skupi električni motocikl u retro stilu".
15 godina
offline
Tarform – skupi električni motocikl u retro stilu

Steampunk?

 

Prije bih rekao Cafe racer.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Tarform – skupi električni motocikl u retro stilu

To je neakav cafe racer/scrambler wannabe sa jeftilen komponentama, sudeći po single - disku, ima motor od max 50kw - znači ko Zero. Tu spominju AI i surrandings awareness zbog sigurnosti, a nema ni ABS.

Tipični ameriken bulšit po bezobraznoj cijeni, namjenjen hipster 3.14čkicama za đir do špice.

Posebnu sigurnost u kvalitetu ulijeva hrđavi disk na početku videa

 

 

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tarform – skupi električni motocikl u retro st
ITman kaže...



Posebnu sigurnost u kvalitetu ulijeva hrđavi disk na početku videa

 

 

 Kakve veze ima ruzina na disku sa kvalitetom?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
Tarform – skupi električni motocikl u retro stilu

Hoce li se Raspberry Pi bootati svaki put kad se upali motor ili imaju neki alwaysOn sistem?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Tarform – skupi električni motocikl u retro stilu

a jel Тарас Кравчук Amer ili Šved? :-)
Ima sigurno hipstera koji bi kupili takav motocikl i da je još dvostruko skuplji. Samo izgled... mogli su se malo više potruditi, bio bi ljepši s blatobranima i taj oklop oko baterija i motora je gadan. Da sam kupac htio bih malo više šminke, kroma, nekakav lak s efektom... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Tarform – skupi električni motocikl u retro st
syncmaster245b kaže...
ITman kaže...



Posebnu sigurnost u kvalitetu ulijeva hrđavi disk na početku videa

 

 

 Kakve veze ima ruzina na disku sa kvalitetom?

 Ništa ne kaže "prodajemo kvalitetu" ko hrđa odma u "pitch - videu", doduše ciljana publika su hipsteri a oni padaju na takve stvari.

Trust me, I'm a Jedi!
15 godina
offline
Tarform – skupi električni motocikl u retro stilu

električnim je autima budućnost na labavim nožicama. električni motocikli je jednostavno nemaju (osim kao ekscesi marketinško-inženjerskog iživljavanja). "loud pipes save lives". vrum-vrum. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tarform – skupi električni motocikl u retro st
ITman kaže...

a nema ni ABS.

Zar nije ABS nužan za puštanje u promet svih motocikala iznad 125 ccm u EU (jedino ne znam kako je izražen ekvivalent za električne). Od 50 - 125 ccm ABS nije obavezan, ali ako nema ABS mora imati povezanu prednju i zadnju kočnicu.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 12:17 (MrBlc).
5 godina
protjeran
offline
Re: Tarform – skupi električni motocikl u retro st
A za entuzijaste koji kupe ovo čudo, slijedi Akrapovič subwoofer ;)
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Tarform – skupi električni motocikl u retro st
MrBlc kaže...
ITman kaže...

a nema ni ABS.

Zar nije ABS nužan za puštanje u promet svih motocikala iznad 125 ccm u EU (jedino ne znam kako je izražen ekvivalent za električne). Od 50 - 125 ccm ABS nije obavezan, ali ako nema ABS mora imati povezanu prednju i zadnju kočnicu.

Prema videu i slikama nema ABS, sad jel ima CBS ne znam (u tom slučaju motor nije jači od 11 Kw). Previše je to love, Zero počinje od 11000$ a to je firma sa više od 10 godina staža u industriji el. motocikala.

Baš im ne predviđam neki uspjeh na tržištu sa cijenom od 18000$. Za niti 8000€ kupiš Yamahu MT07 koja je već neznam koliko godina na vrhu po prodaji i pouzdanosti, još k tome dodaj bang 4 the buck fun factor i malu potrošnju, iako to nije električni motorcikl, svejedno tu igra ulogu domet, zvuk crossplane dvocilindraša... - nemreš protiv toga.

 

Nije da ja hejtam motore na struju, čak sam i ja planiral kupit neku Apriliju RS125 razvaljene mašine i preradit ju na struju, ali kad sam sve stavil na papir i zbrojil - koštalo bi me puno više nego moj PaveRR of drims!

 

 

 

 

Trust me, I'm a Jedi!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice