Taxify - konkurent najsličniji Uberu - od danas do

poruka: 9
|
čitano: 4.441
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Taxify - konkurent najsličniji Uberu - od danas do".
15 godina
offline
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Taxify - konkurent najsličniji Uberu - od danas do

Ukratko cijene kao Uber prije nedavnog poskupljenja.. ostaje samo pitanje kvalitete usluge i broja raspoloživih vozila.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Taxify - konkurent najsličniji Uberu - od danas do

kako ovo funkcionira?

 

isto ako uber, 10 ljudi kupi 1000 licenci i onda vozaci rade za njih a ovi hlade muda doma uz kavicu i televiziju?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Taxify - konkurent najsličniji Uberu - od dana
Timo kaže...

kako ovo funkcionira?

 

isto ako uber, 10 ljudi kupi 1000 licenci i onda vozaci rade za njih a ovi hlade muda doma uz kavicu i televiziju?

 baš pratim koliko uber taksija ima jednak natpis na vratima (xxxxx j.d.o.o.). bome, jedan iz mojeg kvarta ima desetak auta. frajerčina bizniserska. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Taxify - konkurent najsličniji Uberu - od danas do

U principu ovo je super...više konkurencije bi trebalo smanjiti broj vozila po gradu pa možda bude i manje gužvi...NOT

Ipak smo mi hrvati...ako baja ne prođe 100 km na sat kroz kvart nema tu kruha...

 

Ali pozdravljam jeftiniju konkurenciju ako će kvaliteta biti na visini...

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Taxify - konkurent najsličniji Uberu - od dana
Ajar kaže...
Timo kaže...

kako ovo funkcionira?

 

isto ako uber, 10 ljudi kupi 1000 licenci i onda vozaci rade za njih a ovi hlade muda doma uz kavicu i televiziju?

 baš pratim koliko uber taksija ima jednak natpis na vratima (xxxxx j.d.o.o.). bome, jedan iz mojeg kvarta ima desetak auta. frajerčina bizniserska. 

 

Čemu ovaj hejt? Taj tvoj j.d.o.o. zapošljava barem 10-tak ljudi. 

13 godina
offline
Re: Taxify - konkurent najsličniji Uberu - od dana
"Čemu ovaj hejt? Taj tvoj j.d.o.o. zapošljava barem 10-tak ljudi. "

Uobicajeni hejt vulgaris koji neradnici/nezadovoljni/nezaposleni/zivi zid i slicni gaje prema bilo kojem obliku uspjesjnog privatnog biznisa :)
6 godina
protjeran
offline
Re: Taxify - konkurent najsličniji Uberu - od dana
Ajar kaže...

 baš pratim koliko uber taksija ima jednak natpis na vratima (xxxxx j.d.o.o.). bome, jedan iz mojeg kvarta ima desetak auta. frajerčina bizniserska. 

 ako koji valja dođem iz Osijeka, odvezem ga pa ćemo ti i ja raditi biznis.

svakome koji ima više od pet vozila nas dvojica višak odvozimo mojoj rodbini u Imocki.

oni tamo su eksperti za kucanje brojeva (ne na tipkovnici, nisu programeri).

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
14 godina
offline
Taxify - konkurent najsličniji Uberu - od danas do

prvi pokušaj testiranja usluge i odmah surge cijena. Ne hvala, više sreće drugi put.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice