Tehnološke kompanije predmet su predizborne kampan

poruka: 4
|
čitano: 1.903
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tehnološke kompanije predmet su predizborne kampan".
7 godina
protjeran
offline
Tehnološke kompanije predmet su predizborne kampan

Prvo bi trebali da razbiju broadband providere koji su vertikalno integrirani, pa onda ostali dolaze na red. Ali vjerojatno se ne kuzi u tehnologiju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tehnološke kompanije predmet su predizborne kampan

Po to j logici onda je i Nixon bio teski socijalista kada je za vrijeme njegove administracije odluceno da se Bell (tadasnji komunikacijiski monopolista) razbije na manje kompanije.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Tehnološke kompanije predmet su predizborne kampan

A.O.Cortez ima vrlo opasnu konkurenciju u ovoj indijanskoj senatorici

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tehnološke kompanije predmet su predizborne kampan

Facebook backtracks after removing Warren ads calling for Facebook breakup
https://www.politico.com/story/2019/03/11/facebook-removes-elizabeth-warren-ads-1216757

"Facebook removed several ads placed by Sen. Elizabeth Warren’s presidential campaign that called for the breakup of Facebook and other tech giants. But the social network later reversed course..."

Elizabeth Warren Ads Banned From Facebook
https://www.zerohedge.com/news/2019-03-11/elizabeth-warren-ads-banned-facebook

"Facebook has banned several ads placed by Sen. Elizabeth Warren's 2020 presidential campaign, days after the Massachusetts Democrat announced a plan to break up "anti-competitive" tech mergers..."

 

P.S: Razbijanje monopola nije socijalizam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice