Toyotin robotski košarkaš postao svjetski rekorder

poruka: 14
|
čitano: 4.254
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Toyotin robotski košarkaš postao svjetski rekorder".
16 godina
odjavljen
offline
Toyotin robotski košarkaš postao svjetski rekorder

Ovo je totalna lobotomija ako robot moze uci u knjigu rekorda. Sad neki drugi robot moze oboriti gotovo sve rekorde koje su ljudi postavili.

Freak Show Inc.
 
7 2 hvala 0
15 godina
offline
Toyotin robotski košarkaš postao svjetski rekorder

Pa nije robot u istoj kategoriji kao ljudi.

Pise humanoid robot (assisted).

Tako da nije oduzeo rekord koji su postavili ljudi nego je otvorio potpuno novo podrucje.

 
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Toyotin robotski košarkaš postao svjetski rekorder

gdje ima za pogledati svih šest sati ubacivanja u koš ?

to je sigurno vrlo zabavno.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
7 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Toyotin robotski košarkaš postao svjetski reko
Renesis kaže...

Pa nije robot u istoj kategoriji kao ljudi.

Pise humanoid robot (assisted).

Tako da nije oduzeo rekord koji su postavili ljudi nego je otvorio potpuno novo podrucje.

 

Opet je besmisleno. Tako ja mogu napraviti "robota" koji ce oboriti rekord za boravak pod vodom. Bacim ga u more i kazem da cu ga izvaditi za 25 godina.

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Toyotin robotski košarkaš postao svjetski rekorder

A i po meni je kompletno bezveze da robot uvijek baca s istog mjesta. Nije velik problem napravit precizan stroj koji ispaljuje loptu uvijek istom snagom i u istom  smjeru. Ja sam mislio da robot sam mjeri udaljenost do koša, i poziciju s koje baca, pa kalkulira kolikom snagom bacit loptu.

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
14 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Toyotin robotski košarkaš postao svjetski reko
Friday kaže...
Renesis kaže...

Pa nije robot u istoj kategoriji kao ljudi.

Pise humanoid robot (assisted).

Tako da nije oduzeo rekord koji su postavili ljudi nego je otvorio potpuno novo podrucje.

 

Opet je besmisleno. Tako ja mogu napraviti "robota" koji ce oboriti rekord za boravak pod vodom. Bacim ga u more i kazem da cu ga izvaditi za 25 godina.

 Pa mozes, al vidjet ces da to mozda nije toliko jednostavno koliko mislis.

Brtve propadaju, energija se trosi, sol nagriza itd.

 

Treba i podmornice redovito servisirat.

Tako da ako uspijes napravit uredaj da se krece 25 godina pod vodom bogme ces napravit revoluciju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2019 11:48 (Renesis).
12 godina
offline
Re: Toyotin robotski košarkaš postao svjetski reko
CalvinRi kaže...

A i po meni je kompletno bezveze da robot uvijek baca s istog mjesta. Nije velik problem napravit precizan stroj koji ispaljuje loptu uvijek istom snagom i u istom  smjeru. Ja sam mislio da robot sam mjeri udaljenost do koša, i poziciju s koje baca, pa kalkulira kolikom snagom bacit loptu.

 Mislim da upravo ovaj boldani dio i je najveći problem. Ocijeniti udaljenost (pozicija s koje baca je apsolutno nebitna) kad dobiješ nepogrešivost s jedne udaljenosti je puno lakši dio posla.

 

12 godina
offline
Re: Toyotin robotski košarkaš postao svjetski reko
Renesis kaže...

 

Treba i podmornice redovito servisirat.

Tako da ako uspijes napravit uredaj da se krece 25 godina pod vodom bogme ces napravit revoluciju.

 Pa nije napisao da će se robot kretati.

15 godina
offline
Re: Toyotin robotski košarkaš postao svjetski reko
Anđeo bez falinge kaže...

gdje ima za pogledati svih šest sati ubacivanja u koš ?

to je sigurno vrlo zabavno.

 ako ovo pogledaš bez i trenutka odmora, hrabro i postojano, čvrsto i nepokolebljivo, otpočetka do kraja, i ti možeš oboriti i sebe i rekord. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
offline
Re: Toyotin robotski košarkaš postao svjetski reko
Ajar kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

gdje ima za pogledati svih šest sati ubacivanja u koš ?

to je sigurno vrlo zabavno.

 ako ovo pogledaš bez i trenutka odmora, hrabro i postojano, čvrsto i nepokolebljivo, otpočetka do kraja, i ti možeš oboriti i sebe i rekord. 

 

 Radnja je nikakva, likovi nisu razrijednjeni. Preporucio bi umjesto toga, kratki trailer od 7 sati i komad za film koji traje 3 dana.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2019 21:17 (pravi_covijek).
5 godina
offline
Re: Toyotin robotski košarkaš postao svjetski reko
Toyotinih stručnjaka razvijan u njihovo slobodno vrijeme i, kako kažu, volonterski.(budale)

U hrvatskoj bi bili na lažnom bolovanju....koristili bi tvrtkin alat i materijal da rade sa strane i to masno naplate
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Toyotin robotski košarkaš postao svjetski rekorder

Zaboravio si napisati da bi uzeli i državne poticaje te da bi robot ubio nekoga iza koša.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Toyotin robotski košarkaš postao svjetski reko
CalvinRi kaže...

A i po meni je kompletno bezveze da robot uvijek baca s istog mjesta. Nije velik problem napravit precizan stroj koji ispaljuje loptu uvijek istom snagom i u istom  smjeru. Ja sam mislio da robot sam mjeri udaljenost do koša, i poziciju s koje baca, pa kalkulira kolikom snagom bacit loptu.

 I brani se od protivnika koji mu pokusava uzeti loptu. 

11 godina
offline
Re: Toyotin robotski košarkaš postao svjetski reko
BlueMax kaže...
CalvinRi kaže...

A i po meni je kompletno bezveze da robot uvijek baca s istog mjesta. Nije velik problem napravit precizan stroj koji ispaljuje loptu uvijek istom snagom i u istom  smjeru. Ja sam mislio da robot sam mjeri udaljenost do koša, i poziciju s koje baca, pa kalkulira kolikom snagom bacit loptu.

 Mislim da upravo ovaj boldani dio i je najveći problem. Ocijeniti udaljenost (pozicija s koje baca je apsolutno nebitna) kad dobiješ nepogrešivost s jedne udaljenosti je puno lakši dio posla.

 

Zasto je to najveci problem? Kosi hitac, ono, srednjoskolska fizika. Npr. po cemu je ovo naprednije od onih masina sto ispucavaju teniske lopte? Imaju prilicno dobru preciznost i kostaju mozda par tisuca kuna, konceptualno mi je to ista stvar.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice