Trekstor održava Windows Phone na životu s crowdso

poruka: 26
|
čitano: 6.064
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trekstor održava Windows Phone na životu s crowdso".
14 godina
offline
Trekstor održava Windows Phone na životu s crowdso

Šta, misle ga održati na životu tako da izdaju mobitel?

To što je wm10 bugovit as shit nema veze?

Danas imao priliku koristiti lumiu 550 za snimanje, isuse bože, stvari kao skrolanje između videa ne funkcionira, zašteka nekoliko puta dok swipeaš na prethodni video, bizarno prevedene i gramatički neispravne pojedine riječi (???), čudne animacije, nekonzistencija.
To sve samo od 10-minutnog sessiona snimanja.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Trekstor održava Windows Phone na životu s crowdso

novi smisao sintagmi "sedlanje mrtvog konja". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Trekstor održava Windows Phone na životu s crowdso

38K/500K € tek prikupljeno? Pa nisu mi se baš ovi fanboysi isprsili... Kad vidiš što pišu na wp topicu, maltene svaki tjedan kupuju novi wp. Ima se a neće se... sramota. Ja bi bubreg prodao. Dobro, ne svoj...

 
5 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
Zechina kaže...

38K/500K € tek prikupljeno? Pa nisu mi se baš ovi fanboysi isprsili... Kad vidiš što pišu na wp topicu, maltene svaki tjedan kupuju novi wp. Ima se a neće se... sramota. Ja bi bubreg prodao. Dobro, ne svoj...

 tuđi he he he hehehehehe

7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
Jos uvijek ima za kupiti boljih Lumia od toga
 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
. . . dok vi o Trakstoru, Wileyfox započeo prodaju novog windows phone uređaja

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
mikulam kaže...
. . . dok vi o Trakstoru, Wileyfox započeo prodaju novog windows phone uređaja

 

Zapravo je ironično što je trenutno od Microsoftovih mobilnih sustava najzastupljeniji Windows Mobile generacije od 6 do 6.5.

Zastrašujuće velik broj nemobitelskih uređaja dan danas danas koristi taj izmet i spojen je svakodnevno na neki oblik računalne mreže.

rfID/barkod čitači, EFTPOS uređaji...

8 godina
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
uragan kaže...
Jos uvijek ima za kupiti boljih Lumia od toga

 Tooo majstore! Štono bi Beli rekao: "Samo jako!"

Ne dajte se, kako ono ide

"JAČI SMO OD SUDBINEEE..." 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
Samo se ti tjesi,jos je uvijek bolja posrena lumia od vecine drndoida,to i sam znas pa si odkad nema Trolenta glavni hejter i po ios temama
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Trekstor održava Windows Phone na životu s crowdso

wilyfox zvuči ko serijski silovatelj

What could possibly go wrong?
 
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
Uredjaj je jadan,jos su jadniji ljudi koji bi htjeli dokazati da je njihov uredjaj odlican pa hejtaju po svim temama koje se ne odnose na njihov uredjaj,
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Trekstor održava Windows Phone na životu s crowdso

neće oni to sabrat, tek su na 40k od 500k eura

Ke?!
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
uragan kaže...
Samo se ti tjesi,jos je uvijek bolja posrena lumia od vecine drndoida,to i sam znas pa si odkad nema Trolenta glavni hejter i po ios temama

 

A ti plačeš po forumu ko nekakva picica kao da ti netko krade igračku, da si normalan smijao bi se i bolio bi te k... za tamo neki mobilni sustav al ovako kad počneš samo si nam smiješan.

I lažeš i izmišljaš k tome svemu još, jadno.

Trekstor i Willyfox il kak već... aj neću ništa komentirati 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
Cuj ovoga
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Trekstor održava Windows Phone na životu s crowdso

Trolić ostao bez teksta 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Trekstor održava Windows Phone na životu s crowdso

procitaj svoj post i sa zaljenjem pogledaj u svoj uredjaj pa ces vidjet ko je trolic

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Trekstor održava Windows Phone na životu s crowdso

Čekam jedan vrhunski mob da mi stigne a dotad koristim i moram gledati jednu Lumiu, ajme muke majko mila 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 18:48 (dustydaman).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
meni je najveća fora to što je prodaju novog Windows Mobile uređaja započeo proizvođač Android uređaja - Wileyfox, I to kao sigurnog za razliku od Androida a puno jeftinijeg od Iphona.

Još su od Microsofta dobili jamstvo da će ih podržavati sistemski do listopada 2020. godine.

... da te sad čujem ...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
Sad kad on dobije vrhunski uredjaj od 600 kuna koji ce mu roditelji dobiti za njega za sv.Nikolu,svi cemo mi vidjeti a pogotovo poznanik iz c razreda koji ima lumiu i curu koja se njemu svidja
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Trekstor održava Windows Phone na životu s crowdso

Znači superpoznati brand i proizvođač mobilnih uređaja wilyfox odustaje od jadnog androida i okreće se wp-u kao nadmoćnom sustavu po sigurnosti a i nadogradnjama do daleke nam 2020? Uf, pa svaka im čast, treba netko da pomrsi račune u taboru mrskog androida, willyfox i trekstor su očito na dobrom putu da to naprave. Sad kad se istima priključe samsung, šiaomi, sony, lg... ima da pucaju koske :) Kako je jedan pisao već, samo jako wp, samo jako....

 

@vjetriću, dobar pokušaj ali daleko si, jako jako daleko 

 
2 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
Vidim da si metnuo sjaomeni odmah iza Samsunga,logicno
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Trekstor održava Windows Phone na životu s crowdso

Ma uopće je nebitan raspored kad će willyfox i trekstore biti ispred svih njih kad tad, jel tako kolega :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 21:38 (dustydaman).
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
Neznam,imam bolju Lumiu od obadva,to je viijest dobra za wp,neznam zasto te to muci
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
dustydaman kaže...

Znači superpoznati brand i proizvođač mobilnih uređaja wilyfox odustaje od jadnog androida i okreće se wp-u ....

 

 

Krivo. Ne odustaju od Androida. I dalje će proizvoditi Android uređaje, ali će za niži cjenovni segment sigurnih uređaja proizvoditi WP uređaje. U višem cjenovnom segmentu sigurnih uređaja ne mogu konkurirati Iphonu.

13 godina
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
Nekima je tesko to shvatiti, treba im malo vremena...
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Trekstor održava Windows Phone na životu s cro
dick_of_the_sheep kaže...
dustydaman kaže...

Znači superpoznati brand i proizvođač mobilnih uređaja wilyfox odustaje od jadnog androida i okreće se wp-u ....

 

 

Krivo. Ne odustaju od Androida. I dalje će proizvoditi Android uređaje, ali će za niži cjenovni segment sigurnih uređaja proizvoditi WP uređaje. U višem cjenovnom segmentu sigurnih uređaja ne mogu konkurirati Iphonu.

 Pa naravno da ce dumb phone Lumia koja ima samo dvije aplikacije - Imenik i SMS biti sigurnija od bilo kojeg mobitela koje se spaja na internet.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice