Twitterovi suradnici špijunirali poznate korisnike

poruka: 7
|
čitano: 3.178
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Twitterovi suradnici špijunirali poznate korisnike".
12 godina
offline
Twitterovi suradnici špijunirali poznate korisnike

Ovaj Twitter smrdi kao tri tvora koja su se najela luka i prde.

 

Slicni alati uopce NE SMIJU postojati. Ako postoje, nema nacina da se 100% osiguraju od zloupotrebe.

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Twitterovi suradnici špijunirali poznate korisnike

Šok i vjeverica

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Twitterovi suradnici špijunirali poznate korisnike

Jako malo se prica o najnovijim trendovima u Dolini...cak i po Wall St i reportovima.

 

Uglavnom sprema se vjerojatno veliki regulacijski/compliance trosak za firme koje imaju toliko podataka...prije svega Palantir. Equifax, Cambridge Analytica....koliko jos cemo cekat da bude jos masniji skandal? 

 

Nisam za regulaciju koja je samo trosak ili nista drugo, ali banke zadnjih 2-3 godine su pod mikroskopom od kad su krenule bigdata/cloud inicijative i trose masne pare na to. Pa u Goldman Sachsu 28% zaposlenika su inzinjeri i rade kao developeri/stratovi ili IT.

 

Nije mi jasno zasto je tako labavo u Dolini, ali ocito ima velik potencijal za startupe ovdje za neki disrupt. Data warehousing i VCS za datasetove samo sto nije krenuo, a to je industrija od $$$ milijarde dolara..

 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Twitterovi suradnici špijunirali poznate koris
Bit će cviljenja kad im nametnu regulativu.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Twitterovi suradnici špijunirali poznate korisnike

Ma nema veze. Jučer su opet cenzurirali Zločestog Narančastog Čovjeka tako da im je sve oprošteno.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Twitterovi suradnici špijunirali poznate koris
Haha ali sad ce to njegovi pratitelji uzet kao povod za revolt...grda situacija ali drago mi je da kao privatna firma nisu (lazno) neutralni, u koju god stranu to bilo.
5 godina
online
Twitterovi suradnici špijunirali poznate korisnike

Mogucnost pristupa privatnim podacima od strane zaposlenika postoji gdje god postoje privatni podaci i zaposlenici. Na firmi je da ima mehanizme otkrivanja i kaznjavanja toga

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice