VAR će se danas prvi put primjeniti u jednoj natje

poruka: 32
|
čitano: 5.310
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VAR će se danas prvi put primjeniti u jednoj natje".
16 godina
neaktivan
offline
VAR će se danas prvi put primjeniti u jednoj natje

Ruka je bila, sudački ekspert kaže da je sudac pogriješio. Znaci, džaba ti VAR, ako nemaš nosač aviona. Kako je znao govoriti Gips Kostelić

Mislim, dakle half adder
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: VAR će se danas prvi put primjeniti u jednoj n
om-prat kaže...

 

 

 

Možda zato šta osim ova 4 kluba od kojih su dva sad privatna ostali ni nemaju navijače niti je koga briga za njih, a i ta dva privatna da igraju ka Hajduk prošlu sezonu bilo bi im stotinjak ultrasa i desetak budala van tih krugova ka ja koji to prate. 

Inače koliko se mogu složit oko Hajduka s tobom(nažalost u bitnim stvarima) u nekim aspektima je 10 g. isprid ostatka lige organizacijski. Dosta ti je otić na Poljud pa posli na jednu od ostalih HNL ledina, pozitivna stvar je i ta suradnja s lokalnim

gospodarstvom iako se ekipa tu sprda s jogurtima ovim-onim.

 

Šta se tiče vaše rasprave lova je i prije bila bitna samo su to naši klubovi mogli donekle pratit. Hajduk je rezultatski propa sa industrijom u okolici. Dok je iz Kaštela i Dugog Rata bilo novaca kad bi im prdnilo su i bili dobri.

 

Ovo je sad z pretjerivanje, ali danas ni Kirigin ne bi bija ništa bolji od Brbića s ovakim stanjem ovde.

Da se razumimo ne kukam ja da je loše nego jednostavno doli je najveća firma trenutno Tommy, a grad(mislim na instituciju, ne na grad) je totalno rasulo.

 

Po meni je van neke financijske stabilnosti koju je Dinamo ima zbog grada i holdinga najviše razlike napravilo toleriranje onih omladinskih ugovora s aneksom(Hajduku si s druge strane triba ti platit ako oš igrat),

za to opet nije kriv skroz Glava nego pohlepni roditelji i institucije koje nisu reagirale.

 

Otprilike ka kad Brleković priča o Croatiji i Cvitanoviću pa kaže da je eto zna, ali se nije tija mišat jer eto nije bija čelnik nijednog kluba (prevedeno nije ima interes).

 

Ugl. da ne pizdim više u nedilju u deset manje kvarat Hajduk se vraća di mu je misto. HŽV, a možda i duže....

 Jedini način da se Hajduk igdi vrati je da propadne 10 klubova.

Dok god se ološ koristi za ostvarivanje ciljeva pojedinih članova, nema tu sriće.

Kunu se u neku demokraciju, jedan član - jedan glas, a kad dođu izbori šalju poruke i bože sačuvaj da ne glasaš onako kako ti oni kažu i još to javno reć.

O ekipi koji najpoznatiji antifašistički klub na svitu želi pretvorit u ustašiju da ni ne govorim.

 

Vraćena članska kluba, vraćena članska Torcide, otkazana pretplata koju sam ima 20 godina i ko ih jebe. Ispadanje doma od četvrtog kluba malteške lige je ogledalo onih koji (neslužbeno) vode klub, publike i narkomana zbog kojih nikad niko neće kunu uložit u klub.

 

Dabogda sve izgubili!

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice