VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostala na

poruka: 13
|
čitano: 3.702
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostala na".
6 godina
offline
VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostala na

Kakav je to šport da ovisi o tehnologiji... znači tehnologija određuje tko je dobitnika tko gubitnik....zar šport nebi tribao imati tu neku nematrijalnu dimenziju...

 

Na utrci na 100 metara tehnologija određuje pobjednika...ljudsko oko nebi moglo odrediti tko je pobjednik...on  ili ona su prvaci za samo 0.0001 sec....sto je uopće 0.0001 sec u ljudskom životu....hebote dinosauri su vladali 200 MILIJUNA GODINA

Moj PC  
0 25 hvala 0
12 godina
offline
Re: VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostal
HCMAA kaže...

Kakav je to šport da ovisi o tehnologiji... znači tehnologija određuje tko je dobitnika tko gubitnik....zar šport nebi tribao imati tu neku nematrijalnu dimenziju...

 

Na utrci na 100 metara tehnologija određuje pobjednika...ljudsko oko nebi moglo odrediti tko je pobjednik...on  ili ona su prvaci za samo 0.0001 sec....sto je uopće 0.0001 sec u ljudskom životu....hebote dinosauri su vladali 200 MILIJUNA GODINA

 Natječeš se u nekom sportu za nagradu od nekoliko milijuna dolara i zlatnu medalju koja pokazuje da si trenutno najbolji u tom sportu U SVIJETU.

I onda ti sudac veli, ajmo izbaciti kamere, nije važno plus minus stotinku sekunde. Svi su pobjednici :D

 

Eto, mene bi razljutilo :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostal
HCMAA kaže...

Kakav je to šport da ovisi o tehnologiji... znači tehnologija određuje tko je dobitnika tko gubitnik....zar šport nebi tribao imati tu neku nematrijalnu dimenziju...

 

Na utrci na 100 metara tehnologija određuje pobjednika...ljudsko oko nebi moglo odrediti tko je pobjednik...on  ili ona su prvaci za samo 0.0001 sec....sto je uopće 0.0001 sec u ljudskom životu....hebote dinosauri su vladali 200 MILIJUNA GODINA

A ti onda nemoj gledat taj sport i mirna Bosna. 

42
13 godina
offline
VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostala na

Apropos tehnologije u cilju kontrole tko je brži/bolji, u F1 mjere u 0.001 vrijeme, pa tko bi tu mogao znati tko je odvozio najbrži krug ?!  

Apasolutno sam za VAR, i to ne samo kod golova već i kod svih težih prekršaja! 

ATJ Lučko
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostala na

Teškog li posla, sjediš, gledaš tekmu i za to si jebački plaćen.

Moj PC  
0 2 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostal
hehe a jel znaš da postoji posao isprobavanja luxuznih kreveta, ukratko većinu radnog vremena prespavas na tim krevetima te nakon toga samo napišeš izvještaj u slučaju da si primjetio nekakve nedostatke tj. neudobnosti prilikom spavanja 😁 (nije šala, to zanimanje zaista postoji)
13 godina
neaktivan
offline
VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostala na

Čestitke UEFI na implementaciji tehnologije 21. stoljeća. No, bolje ikad nego nikad.

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostal
ajfon123456 kaže...
hehe a jel znaš da postoji posao isprobavanja luxuznih kreveta, ukratko većinu radnog vremena prespavas na tim krevetima te nakon toga samo napišeš izvještaj u slučaju da si primjetio nekakve nedostatke tj. neudobnosti prilikom spavanja 😁 (nije šala, to zanimanje zaista postoji)

 Ispitivač kreveta na zrnu graška. :)

All work and no play makes Jack a dull boy.
9 godina
protjeran
offline
Re: VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostal

Nakon uspješnog testa na Svjetskom prvenstvu gdje je broj grešaka smanjen na minimum, VAR će biti ogroman dobitak i za Ligu prvaka i ostala natjecanja.

6 godina
protjeran
offline
VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostala na

Od sportske tehnologije još očekujem pametnu loptu i pametnoga nogometaša.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostal
Najbolje da umjesto sšportaša od krvi i mesa stave robote...manje bi ih goštali....i nebi tribalo imati suce niti koristiti tehniku za određivanje jel bilo gola ili ne..... isto tako roboti nebi lagali na sudu niti mutili sa porezom
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostal
HCMAA kaže...
Najbolje da umjesto sšportaša od krvi i mesa stave robote...manje bi ih goštali....i nebi tribalo imati suce niti koristiti tehniku za određivanje jel bilo gola ili ne..... isto tako roboti nebi lagali na sudu niti mutili sa porezom

Ne jambraj. Treca divljacka liga uz "pokroviteljstvo" sumnjivih likova nije cilj civiliziranog drustva.

 

Ovom tehnologijom se gotovo u potpunosti eliminirala mogucnost efekta krive ljudske odluke. Jedva cekam da ukinu i samovolju sudaca u odluci hoce li ili nece koristiti VAR. Na primjer, da izbornici imaju pravo na jedan zahtjev za procjenu situacije uz VAR.

15 godina
offline
VAR položio ispit: stiže u Ligu prvaka i ostala na

Sad je definitivno sigurno da Juve neće nikad osvojiti Lp 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice