Vlasti SAD-a predlažu povećanje ulaganja u umjetnu

poruka: 7
|
čitano: 2.610
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vlasti SAD-a predlažu povećanje ulaganja u umjetnu".
15 godina
offline
Vlasti SAD-a predlažu povećanje ulaganja u umjetnu

možda se onda iz ovog nadjebavanja s kinezima i rusima izrodi i nešto korisno, osim trećeg svjetskog rata. realno, boli ih q za napredak. bitno je zapapriti "onima tamo". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vlasti SAD-a predlažu povećanje ulaganja u umj
Ajar kaže...

možda se onda iz ovog nadjebavanja s kinezima i rusima izrodi i nešto korisno

 

Da, Skynet 

15 godina
offline
Vlasti SAD-a predlažu povećanje ulaganja u umjetnu

Znači, ta komunikacije je "sigurna" zato što nakon što je haker pročita i sazna, originalni primatelj ne dobije ispravnu poruku. Dobije eventualno onu koju mu haker pošalje (lažnu ili čak istovjetnu originalnoj).

Ne izgleda mi puno sigurnije, nego kao "saznaš" da te slušaju ako imaš smetnje u primanju, ali i dalje je krađa informacije moguća.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Vlasti SAD-a predlažu povećanje ulaganja u umj

Stvar je da primatelju ne možeš poslati poruku nakon što si originalnu presreo, a ako on ne pošalje signal da je primio ispravnu poruku, pošiljatelj prestaje slati. Ako su poruke dovoljno malene, onaj tko je presreo nema korisnu informaciju.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
6 godina
offline
Re: Vlasti SAD-a predlažu povećanje ulaganja u umj
Kad nemaju prirodno pametnog predsjednika...onda moraju napraviti AI predsjednika... trenutačno to i nije problem...već sad je to moguće i na ovim kućnim PC-ima
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vlasti SAD-a predlažu povećanje ulaganja u umjetnu

"primatelju ne možeš poslati poruku" - zašto ne bi mogao? Ako je mogao pošiljatelj poslati, trebao bi moći poslati i napadač. Dakle, ne vidim ništa neprobojno ovdje, samo je sužen krug ljudi koji to mogu, jer treba imati opremu i znanje. Ali priča o neprobojnosti je samo priča, mraketing. Bar se meni čini, a povijest će pokazati je li zaista "neprobojno" kao što mraketing tvrdi. Tvdili su oni i za Titanic da je nepotopiv, pa je potonuo već u prvoj plovidbi.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Vlasti SAD-a predlažu povećanje ulaganja u umj
Nisam baš ulazio u detalje, ali, koliko shvaćam, za komunikaciju ti treba kvantna sprega. Ako i uspiješ presresti komunikaciju, to ne znači da si uspio ostvariti spregu s drugom stranom.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice