Vuclan - TG-ov SSD za gamere

poruka: 5
|
čitano: 2.172
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vuclan - TG-ov SSD za gamere".
11 godina
offline
Vuclan - TG-ov SSD za gamere

Vuclan? 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vuclan - TG-ov SSD za gamere
dobri62 kaže...

Vuclan? 

 "umrejo najposljedniji pismeni novinenar udržavi al izdržačemo nekakvo." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
protjeran
offline
Vuclan - TG-ov SSD za gamere

Valjda Vulcan!?

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Vuclan - TG-ov SSD za gamere

Dobro ajde šta ste sad zinuli što je napravljen običan tipfeler u naslovu, ja bi se bolje zapitao kakav je to "SSD za gejmer" i kako se takav SSD razlikuje od onih SSD-ova koji nisu za gejmere?

Količina crap marketinga koji neku mogu prodavati na osnovu gamera je fascinantna.

 
5 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Vuclan - TG-ov SSD za gamere
bill_jobs kaže...

Dobro ajde šta ste sad zinuli što je napravljen običan tipfeler u naslovu, ja bi se bolje zapitao kakav je to "SSD za gejmer" i kako se takav SSD razlikuje od onih SSD-ova koji nisu za gejmere?

Količina crap marketinga koji neku mogu prodavati na osnovu gamera je fascinantna.

 Bas to, necu uopce ulaziti u BUG-ovu sposobnost izvjestavanja u posljednje dvije godine, s obzirom da sam primjetio da u vecini slucajeva "fake news" portali kao sto su Net.hr i Dnevno.hr objave novosti prije njih.

 

Ali bas to, po cemu je ovo "gamerski", samo obican marketing.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice