Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv telef

poruka: 48
|
čitano: 11.159
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv telef".
15 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv telef

Za godinu dve kada Apple otkrije ovaj dizajn kao revolucionarno otkrice taj telefon kostace 7000 dolara.

Moj PC  
27 10 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv telef

Znaci predstavi se apsolutno nepotreban mobitel za 2800 dolara i opet se Apple pljuje bez obzira sto nikakve veze s ovim cudom nema!

AUDIOFIL
Moj PC  
25 4 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv telef

Od pusenja ovog 180,6% marketinga mi se cijeli dan bljuje. Svi ga prenose kao ludi radi klikova, a nitko ne kritizira. Mobitel je kao koncept zbilja osvjezenje, ali nema cak ni 100% omjer zaslona i kucista na prednjoj strani jer postoji tanki rub gore i dolje. Druga stvar je sto je vrlo vjerojatno nepraktican radi zaslona na bocnim stranicama koji eliminira fizicke gumbe i mjesto za kontakt s rukom. Bolje bi bilo da ima zaslon samo naprijed i odostraga. To je sasvim dovoljno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 21:36 (kerum).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
Super... Upališ nekakav pr0n video i gledaju ga svi: ti, oni iza tebe, pokraj tebe i ispred tebe... Zgodna stvarčica...
Moj PC  
19 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t

ili ti gledas zensku zena muskarca a akcija je na ivici sa strane ;)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
Uopće nisam razmišljao na taj način... Znači sigurno se kupuje ako zaživi kao standardni model...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
Manzi kaže...
Super... Upališ nekakav pr0n video i gledaju ga svi: ti, oni iza tebe, pokraj tebe i ispred tebe... Zgodna stvarčica...

I meni to bila prva pomisao kada sam ugledao mi mix alpha. Razočaran sam jer sam očekivao normalan mi mix 4 , kad ono mi mix njesra .

shit happens too often
11 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv telef

A i Mi9 Pro nije neka fora, onaj noč je za se ranit, srecom postoji Mi9T/Pro bez blesavog noča.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
volegradele kaže...

Znaci predstavi se apsolutno nepotreban mobitel za 2800 dolara i opet se Apple pljuje bez obzira sto nikakve veze s ovim cudom nema!

 Pa naravno, kad ih kosooki gaze kao nikad :D

Zivijela Kina, komunizam i partija! :D

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
malina22 kaže...

Za godinu dve kada Apple otkrije ovaj dizajn kao revolucionarno otkrice taj telefon kostace 7000 dolara.

Još kada biste vi kolega ga na neki tajnoviti način uzeli, ma da bih riječ kazao 

 

Ali i opet, postavlja se generalno jedno pitanje, tko bi učinio case za ovakav komad mobilnog gadgeta?!?! 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
volegradele kaže...

Znaci predstavi se apsolutno nepotreban mobitel za 2800 dolara i opet se Apple pljuje bez obzira sto nikakve veze s ovim cudom nema!

Nepotreban, a za koju godinu će svi proizvođači mobitela imati barem jedan sličan model u ponudi. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t

 

volegradele kaže...

Znaci predstavi se apsolutno nepotreban mobitel za 2800 dolara i opet se Apple pljuje bez obzira sto nikakve veze s ovim cudom nema!

 

Ovo si srocio za cistu desetku, svaka cast

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 23:51 (vickokill).
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
Samo neka pljuju i rokaju po Apple-u. Danas sam baš naletio na dva podatka, iPhone 11 Pro Max je brži i ima bolju izdržljivost od Android telefona. Pa sad ću si ga prilijepit na facu kad budem išao gradom, k’o Kerum pancetu posred čela!! A vi samo pljujte s vašim šaomi, huavej i ostalim šit brendovima.
Živjela jabuka i jabučari! 🍎❤️
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 0:22 (playjob).
14 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv telef

Wow, forum pun "tehno entuzijasta" a nitko nije zadivljen prikazanom tehnologijom nego samo pitanje: šta će mi ovo?

Razočaran.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
24 0 hvala 7
14 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv telef

Za sada se uvijek pokazalo da kad netko javno pokazuje koncepte i predstavlja ih kao gotov proizvod, a nije "konceptualna" tvrtka, taj ima ozbiljnih problema. Većinom financijskih.

Postoje kompanije koje izbacuju nedovršene ili konceptualne proizvode na tržište, ali to se radi s namjerom prikupljanja povratnih informacija ili stvaranja korisničke baze. Poznat po tome je Google, ali ipak se većinom radi o kompanijama koje žele privući investitore, pa onda javno pokazuju što svaka financijski stabilna kompanija inače radi iza zatvorenih vrata.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv telef

Ako kruh pada na stranu na koju je namazan, a mobitel pada, naravno, na ekran. Kako će ovaj mobitel past? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 1:24 (Dex.pwn).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv telef

od svega što sam vidio na slikama, prvo pitanje mi je bilo u glavi. kako su oni ovo sklopili? i kako popravit ovo u slučaju razbijanja ekrana?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
Dex.pwn kaže...

Ako kruh pada na stranu na koju je namazan, a mobitel pada, naravno, na ekran. Kako će ovaj mobitel past? 

Levitirati ce.

 

12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv telef

Fora mob, nema niti jedan sličan na tržištu.

Nadam se da će u budućnosti biti dostupniji širem puku

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 9:40 (mGT).
 
3 0 hvala 2
5 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
@Playjob(s)

Samo bih dodao:
Živio i Stevejob(s)! Ah, da, umro je. A, jebiga, onda: Živio Handjob(s)!
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 9:45 (Antiseptik).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
volegradele kaže...

Znaci predstavi se apsolutno nepotreban mobitel za 2800 dolara i opet se Apple pljuje bez obzira sto nikakve veze s ovim cudom nema!

A što se čudiš? Neki nemaju pametnijeg posla nego kenjuckati po Appleu. Ja sam se osobno odmaknuo od Androida, no nemam potrebu sve uvjeravati kako je to sranje (i ne kažem da je) samo zato jer se meni ne dopada, štoviše Androida se ni ne sjetim dok ne moram prčkati po nekim glupostima ili netko ne počne glorificirati opjevanu nadmoć ultra-uber mobilnog OS-a. S druge strane, neki koji su Androidu očito sanjaju iPhone i ni po noći im neda mira i toliko su opsjednuti da koriste svaku priliku da ga spomenu. 

Zaboli ti Apple onda stvar što će trolovi reći, nakon 11-ice koja je najavljivana kao flop dionice opet rastu i opet ništa od propasti koju su neki "proroci" na ovom forumu najavljivali

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
5 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t

Isto tako ja mogu pitati zasto se neki nadju prozvani da grcevito brane apple...

 

 

15 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv telef

o, pa to je samo 38.000 komada ambalaže s povratnom naknadom od 50 breza. u jednoj smjeni ih smiješ unovčiti 80 * 2 smjene = 160 ili 2375 dana, odn. samo 6,5 godina. trivijalno. sva sreća da se neće dilati u nas. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
Ajar kaže...

o, pa to je samo 38.000 komada ambalaže s povratnom naknadom od 50 breza. u jednoj smjeni ih smiješ unovčiti 80 * 2 smjene = 160 ili 2375 dana, odn. samo 6,5 godina. trivijalno. sva sreća da se neće dilati u nas. 

 Imaš krive informacije, ja znam gdje možeš više od 80

 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
mGT kaže...
Ajar kaže...

o, pa to je samo 38.000 komada ambalaže s povratnom naknadom od 50 breza. u jednoj smjeni ih smiješ unovčiti 80 * 2 smjene = 160 ili 2375 dana, odn. samo 6,5 godina. trivijalno. sva sreća da se neće dilati u nas. 

 Imaš krive informacije, ja znam gdje možeš više od 80

 

 je, ali treba to skupiti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv telef

kako se skupi za jabuku eleven maxy tako će se skupit i za ovo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
Posmatrač kaže...

ili ti gledas zensku zena muskarca a akcija je na ivici sa strane ;)

Posmatrač kaže...
EZY-E kaže...
playjob kaže...
Nije zato što sam vlasnik najnovijeg Apple-ovog pametnog telefona, al koji će mi racku telefon obavijen ekranom, bez fizičkih tipki. Tome zaslon košta k’o svetog Petra kajgana.

 Kakve veze najnoviji apple mobitel ima sa bleeding edge tehnologijom?

Ako nisi znao, dizajneru iphonea (Jony Ive) je vizija uvijek bila iphone sa 100% zaslona, bez tipki, bi li ga uzeo ako bi došao?

 Tada ce to biti nika vidjane tehnologija iz drugog svemira.... Taj lik ide po furumu i gdje god moze napise da ima iphone 11 max pro ili kako vec ;) To vec i vrapci na grani znaju ;)

A ne kosta kao svetog petra kajgana ;)

 

 

Posmatrač kaže...

Isto tako ja mogu pitati zasto se neki nadju prozvani da grcevito brane apple...

 

 

Kolega , osim što niti vi niste ništa pametnog u ova tri komentara napisali, jedino o čemu komentirate je iPhone! 

 

Deder napišite nešto o gadgetu o kojem se ovdje komentira, ali ne, vi samo trkeljate i trolate, da ne kažem spamate temu! 

ATJ Lučko
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
#playjob
"Pa sad ću si ga prilijepit na facu kad budem išao gradom, k’o Kerum pancetu posred čela!!"

Nije panceta nego pršut...sve mi diraj....ali pršut...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
error
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 16:39 (HCMAA).
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha je dizajnerski zanimljiv t
#playjob
"Pa sad ću si ga prilijepit na facu kad budem išao gradom, k’o Kerum pancetu posred čela!!"

Nije panceta nego pršut...sve mi diraj....ali pršut...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice