Xiaomi najavio "pravu" kameru ispod zaslona mobite

poruka: 9
|
čitano: 4.084
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi najavio "pravu" kameru ispod zaslona mobite".
14 godina
offline
Re: Xiaomi najavio "pravu" kameru ispod zaslona mo

Koliko je tehnologija daleko otišla, ovo je trebalo davno postat stavrnost.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi najavio "pravu" kameru ispod zaslona mo
Software
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi najavio "pravu" kameru ispod zaslona mo
Prvo se stara tehnologija mora isplatiti.
Po sefovima su vjerojatno spremljene tehnologije koje tek dolaze za 10-15 godina.
7 godina
offline
Re: Xiaomi najavio "pravu" kameru ispod zaslona mo
Vjerujem da velikom dijelu korisnika visoka kvaliteta selfie kamere ne igra veliku ulogu. Osobno ju koristim samo za video razgovore i da vidim jel mi ostalo spinata medju zubima...
 
14 0 hvala 3
11 godina
online
Re: Xiaomi najavio "pravu" kameru ispod zaslona mo
Ako kažu da isključivanjem piksela omogućuju rad kamere, a vidjeli smo i njihove televizore koji istom tehnologijom postaju potpuno prozirni kad im se isključe pikseli, otkud uopće pretpostavka da prolazi manje svjetla nego kroz obično staklo?
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi najavio "pravu" kameru ispod zaslona mo
Mak!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi najavio "pravu" kameru ispod zaslona mo
Do ometanja svjetlosti mora doć. Uspjeli su nekako to svesti na minimum
11 godina
online
Re: Xiaomi najavio "pravu" kameru ispod zaslona mo

a je, vidi se i na ovom videu da je staklo ipak nešto tamnije, odnosno da nije skroz prozirno

no dobro, valjda je to manje bitno za prednju kameru kako kaže kolega gore

 

EDIT

u svakom slučaju mi se više sviđa nego rupa u ekranu

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2020 23:57 (picajzla0707).
15 godina
offline
Re: Xiaomi najavio "pravu" kameru ispod zaslona mo
Lefi kaže...
Prvo se stara tehnologija mora isplatiti.
Po sefovima su vjerojatno spremljene tehnologije koje tek dolaze za 10-15 godina.

Nema od toga ništa. Tako su rekli da naftni lobi neće nikada dozvoliti automobile pokretane na struju, ali to se itekako desilo.
Za neke tehnologije se zna da su sabotirali novu tehnologiju kao što je to Samsung uradio namjerno dizajući cijene LCD panela da se iskoriste stare CRT tehnologije, a za opet druge tehnologije znaju da je politika bila uzroj kao što je to HDDVD vs. BluRay.

Misliš da će kuknjava amaeričke filmske akademije da filmovi pravljeni za stream ne mogu do oskara proći? No way, što Netflix i DisneyTV+ naume i ostvart će se. Mogu ti do sutra nabrajati takve primjere. Jedan za koji svi znaju je iPod, prijenosni mp3 svirač koji je Apple digao iz sigurnog bankrota.

Tako što se tiče tih šefova koje spominješ siguran sam da i ako imaju neke revolucionarne patente jedva će čekati da ga plasiraju na telefone.
Eto ako pratiš samo Xiaomi. Prvi od ruba do ruba telefon, pa čitač otisaka ispod prstiju pa sada i ova kamera ispod zaslona. Desit će se.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice