Xiaomijev Mi TV Pro tankih rubova s 8K podrškom

poruka: 8
|
čitano: 3.513
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomijev Mi TV Pro tankih rubova s 8K podrškom".
4 godine
protjeran
offline
Xiaomijev Mi TV Pro tankih rubova s 8K podrškom

Nije mi jasno zašto se kod tankih TV-a ne stavi sva elektronika u postolje koje bi bilo odvojivo u slučaju da se zaslon objesi na zid kao slika? Ili elektronika služi da mehanički podeblja i učvrsti zaslon oko centra, a na periferiji se vidi kolika je zaista debljina zaslona potrebna?

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 8:01 (bugovac222).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomijev Mi TV Pro tankih rubova s 8K podrškom

Mogu li se Xiaomijevi televizori nabaviti negdje u RH ili bar u EU?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomijev Mi TV Pro tankih rubova s 8K podrško
bugovac222 kaže...

Nije mi jasno zašto se kod tankih TV-a ne stavi sva elektronika u postolje koje bi bilo odvojivo u slučaju da se zaslon objesi na zid kao slika? Ili elektronika služi da mehanički podeblja i učvrsti zaslon oko centra, a na periferiji se vidi kolika je zaista debljina zaslona potrebna?

 

4 godine
protjeran
offline
Xiaomijev Mi TV Pro tankih rubova s 8K podrškom

Da, znam da ima par takvih modela ali pitanje je zašto i drugih 99% ne rade tako. Ne vidim da su troškovi veći jer je svejedno u koju kutiju će ubaciti elaktroniku a ovako je puno modularnije i bolje za postavljanje na zid. "Speaking of" Linus, on mi je naporan tip i pomalo iritantan. Postao je popularan zbog otpakiranja proizvoda kao i djeca kada otpakiraju igračke na youtube, a slično se i ponaša samo iritantnije i ponavlja fore nonstop.

 
3 3 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomijev Mi TV Pro tankih rubova s 8K podrškom

... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 12:50 (picajzla0707).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomijev Mi TV Pro tankih rubova s 8K podrškom

...kojeg karakteriziraju gotovo nepostojeći rubovi oko panela...

i kakvog smisla ima isticati tu marketinšku pizdariju u novinskom članku kad sam panel ima crne rubove debele centimetar ili koliko već i slika ne dođe do samog ruba bio panel pokriven plastičnim rubom ili ne

još su znali stavljati zavaravajuće reklame na kojima tog ruba ne bi bilo i gdje bi slika lažno bila prikazana kako ide od samog ruba do ruba, što naravno nije bio istinit prikaz i onda bi se ljudi čudili kad doma upale tv i imaju gotovo isti crni obrub kao i svi ostali televizori - primjer su dvije fotke dolje od istog lg monitora, jedna reklamna na kojoj lažno prikazuju sliku od ruba do ruba i ona prava fotka gdje se jasno vidi da panel ima centimetar crnog ruba i da slika nikako nemere biti s "nepostojećim rubovima"

 

...ili su to riješili, a ja pišem pizdarije - molim upućene da me prosvijetle

 

EDIT:

naravno da upload slika trenutno ne radi 

informatički forum, to je valjda kao i onaj poslovični vodoinstalater kojem doma uvijek curi iz pipe

evo, konačno proradio upload - prva je slika monitora kako zapravo izgleda, ona druga je smećarska reklama lg-a na kojoj se čini kako će slika na monitoru biti od ruba do ruba

dakle, ne vidim razloga da to isto piše i novinar i skupa s proizvođačem zavarava potrošače - svoje čitatelje

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 14:06 (picajzla0707).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomijev Mi TV Pro tankih rubova s 8K podrškom

Danas je sve od ruba do ruba, osim što nije.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomijev Mi TV Pro tankih rubova s 8K podrško

picajzla - nomen est omen

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice