YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom u g

poruka: 13
|
čitano: 4.242
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom u g".
16 godina
offline
YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom u g

 Zamislite da profesionalnoj šank ekipi netko zaračuna koliko su života proveli s laktovima na šanku ispijajući petu putnu pivu.

 

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
12 0 hvala 0
9 godina
offline
YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom u g

Da.dode na isto.

Nisam bas voljam znat kolko zivota gubim dnevno na gluposti?

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom u g

dobiJa, a ne dobiva. Niste valjda seljačine iz neke zadarske pripizdine....

žene ga vole
Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom
Gorstak79 kaže...

dobiJa, a ne dobiva. Niste valjda seljačine iz neke zadarske pripizdine....

Iskreno i ja bi pisao dobiva (iako sam iz Rijeke, ne iz "zadarske pripizdine") 

16 godina
offline
Re: YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom
Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
7 godina
protjeran
offline
YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom u g

Svi dobivamo, samo Severina dobija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom
Motorino kaže...
Gorstak79 kaže...

dobiJa, a ne dobiva. Niste valjda seljačine iz neke zadarske pripizdine....

Iskreno i ja bi pisao dobiva (iako sam iz Rijeke, ne iz "zadarske pripizdine") 

 

Ja bih, ti bi, on bi....

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom
Ja bum, ti buš, on bu
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom u g

Samo je pitanje koliko je od tog vremena koje će oni zabilježiti kod korisnika zapravo aktivno vrijeme provedeno na jubitou. Meni će valjda pisati da provedem 12 sati dnevno a zapravo ga upogonim ujutro i ostavim da čekeće cijelo vrijeme dok sam sama.  Bar mi nije tišina a i paso manje lajucka na svaki zvuk koji čuje vani, to ne znači da konstantno piljim u ekran mobitela i gledam njihove sadržaje. Ak budu puno zajebavali budem se jednostavno prebacila na laptop i tamo imala upaljeno, jeftinije mi rondati youtube nego kupovati tv da bi proizvodio pozadinsku buku. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom
ddarknessfairyy kaže...

Samo je pitanje koliko je od tog vremena koje će oni zabilježiti kod korisnika zapravo aktivno vrijeme provedeno na jubitou. Meni će valjda pisati da provedem 12 sati dnevno a zapravo ga upogonim ujutro i ostavim da čekeće cijelo vrijeme dok sam sama.  Bar mi nije tišina a i paso manje lajucka na svaki zvuk koji čuje vani, to ne znači da konstantno piljim u ekran mobitela i gledam njihove sadržaje. Ak budu puno zajebavali budem se jednostavno prebacila na laptop i tamo imala upaljeno, jeftinije mi rondati youtube nego kupovati tv da bi proizvodio pozadinsku buku. 

 Zar nije jednostavnije imati upaljen radio, ili pustas zvukove prirode. Ali zanimljiva je stvar da dosta ljudi ima potrebu da pusta nesto (TV, radio, jubito) kad su sami samo da izbjegnu tisinu.

6 godina
protjeran
offline
Re: YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom
ddarknessfairyy kaže...

Samo je pitanje koliko je od tog vremena koje će oni zabilježiti kod korisnika zapravo aktivno vrijeme provedeno na jubitou. Meni će valjda pisati da provedem 12 sati dnevno a zapravo ga upogonim ujutro i ostavim da čekeće cijelo vrijeme dok sam sama.  Bar mi nije tišina a i paso manje lajucka na svaki zvuk koji čuje vani, to ne znači da konstantno piljim u ekran mobitela i gledam njihove sadržaje. Ak budu puno zajebavali budem se jednostavno prebacila na laptop i tamo imala upaljeno, jeftinije mi rondati youtube nego kupovati tv da bi proizvodio pozadinsku buku. 

 

Žemsko bez tevea? Ovo je u razini jednoroga. Molim nekoga da ulovi.

žene ga vole
10 godina
offline
Re: YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom
O_O_O kaže...

 Zar nije jednostavnije imati upaljen radio, ili pustas zvukove prirode. Ali zanimljiva je stvar da dosta ljudi ima potrebu da pusta nesto (TV, radio, jubito) kad su sami samo da izbjegnu tisinu.

 Radio podrazumijeva slušanje playliste koju je netko drugi složio, a moj glazbeni ukus je malo specifičan, a za zvukove prirode samo otvorim prozor. Ptica, urlajućih srndaća i kokoši u okolici koliko želiš samo što u te zvukove spadaju i cvileće flakserice, brndajuće motorke i traktori pa ti vrlo brzo dosadi.

Gorstak79 kaže...

 

Žemsko bez tevea? Ovo je u razini jednoroga. Molim nekoga da ulovi.

 A šta će mi tv kad je ionako 99% programa negledljivo. Ne znam koji dio programa mi se više gadi jel reprize filmova koji su već 30 puta bili do sad, politika koja iskače iz paštete, turci koji cmizdre svaki **beni dan ili bezvezarije od sudnica, večera za 5 i ostalih gluposti. Nebi fala.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
6 godina
protjeran
offline
Re: YouTube dobiva statistiku o vremenu provedenom
Gorstak79 kaže...

 

Žemsko bez tevea? Ovo je u razini jednoroga. Molim nekoga da ulovi.

 A šta će mi tv kad je ionako 99% programa negledljivo. Ne znam koji dio programa mi se više gadi jel reprize filmova koji su već 30 puta bili do sad, politika koja iskače iz paštete, turci koji cmizdre svaki **beni dan ili bezvezarije od sudnica, večera za 5 i ostalih gluposti. Nebi fala.

 

Hmm, ja imam teve, ali ga ne gledam. Stari kad se napizdi na mene jer sam udahnuo upali fight channel pa zamislja da on tamo mene mlati...ali bude navodno dobrih filmova sudeci po komentarima doticnog, na par kanala jednom mjesecno bude neki vrhunski...a ove nove telke prikacis na net pa uzmes netflix pretplatu za par dolara misecno i ala sto imas toga za gledat...ne domace, nego strano smece...ko kad je bepa jozef nabavila jos smeca na splavi dok je superhik spavao...nakon misec dana toga, odma si za prava zena, LGBT-a i mamuta, te se narajcas za prosvjed protiv nedostatka slova lj i nj na tipkovnici koja zapravo nije hrvatska jer fale ta dva slova...zatim se krenes cudno oblacit, stavljas plave sandale na bilu haljinu iako imas smedje oci koje volis zvat zelenima i razmisljas o tetovazi i promjeni frizure, te ides autom u teretanu...

žene ga vole
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 17:43 (Gorstak79).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice