YouTube Premium omogućit će skidanje videa u Full

poruka: 17
|
čitano: 5.726
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube Premium omogućit će skidanje videa u Full ".
15 godina
offline
YouTube Premium omogućit će skidanje videa u Full

 a kaj fali ovome? (prvi rezultat na gugletu, koji je vlasnik jubitua. gugl ionak uklanja poveznice koji nisu zakonite, piše u dnu stranice rezultata pretraživanja ponekad) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 17:53 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube Premium omogućit će skidanje videa u F

Samo to sto nije legalno

4 godine
protjeran
offline
YouTube Premium omogućit će skidanje videa u Full

Ja sam odnedavno postao YT Premium Indijac tako da je odlična stvar što su nama prvima pustili mogučnost 1080p downloada materijala sa YT.

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube Premium omogućit će skidanje videa u F
Mandor kaže...

Samo to sto nije legalno

 Ajar može zivjeti s tim...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
15 godina
offline
Re: YouTube Premium omogućit će skidanje videa u F
Mandor kaže...

Samo to sto nije legalno

 tu piše da nije lijepo samo slati dalje ono što skineš za se te kako ne podliježu zakonima SAD pa nema veze. na jubituu ne piše ništa o "skidanju". to je onda više pitanje je li moralno a ne je li zakonito (ta dva pojma su fundamentalno različita jer se inače nitko nikad ne bi obogatio, tj. može sve biti u skladu sa zakonima ali ne i moralno - svatko za koga sam ikad radio je tu činio jasnu distinkciju: uvijek je sve bilo "po zakonu" iako  ...). mutne su to vode. načelno, kome je (onak - zaozbać) stalo, naći će način. uvijek. 

 

@Kant: ne skidam videozapise s jubitute. ponekad koji mp3. inače "samo gledam". ne znam što bih s time na disku, osim da zauzima mjesto. a na forum se ionak samo frkne poveznica i sve ok. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2019 15:03 (Ajar).
16 godina
offline
Re: YouTube Premium omogućit će skidanje videa u F
Ajar kaže...
Mandor kaže...

Samo to sto nije legalno

 tu piše da nije lijepo samo slati dalje ono što skineš za se te kako ne podliježu zakonima SAD pa nema veze. na jubituu ne piše ništa o "skidanju". to je onda više pitanje je li moralno a ne je li zakonito (ta dva pojma su fundamentalno različita jer se inače nitko nikad ne bi obogatio, tj. može sve biti u skladu sa zakonima ali ne i moralno - svatko za koga sam ikad radio je tu činio jasnu distinkciju: uvijek je sve bilo "po zakonu" iako  ...). mutne su to vode. načelno, kome je (onak - zaozbać) stalo, naći će način. uvijek. 

 

@Kant: ne skidam videozapise s jubitute. ponekad koji mp3. inače "samo gledam". ne znam što bih s time na disku, osim da zauzima mjesto. a na forum se ionak samo frkne poveznica i sve ok. 

 

Ajar, velik si! (i moralan)

 

\o/

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
15 godina
offline
Re: YouTube Premium omogućit će skidanje videa u F
Kant kaže...

 

Ajar, velik si! (i moralan)

 

\o/

 pa govedo jesam (nemre se reć da sam žgoljo i/ili prcknedl) a moral ... zapravo da, valjda. sva sreća da sam zadovoljan skromnim i nemam nekih obijesti pa mi je ok. ne žalim se. nemam kome. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
YouTube Premium omogućit će skidanje videa u Full

Slobodno se pozali prijateljima forumasima...

 

:)

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube Premium omogućit će skidanje videa u F
Prije deset godina sam skidao video u full hd-u,tako da neznam što je tu novost?!
Bolje da Youtube poveča kvalitetu videa a isto tako i zvuka
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube Premium omogućit će skidanje videa u F
Postoje dodaci za Youtube koji služe toj svrsi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: YouTube Premium omogućit će skidanje videa u F
Koji smijeh... i placanje Youtubea i FHD download...
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
YouTube Premium omogućit će skidanje videa u Full

Svi YouTube download servisi moraju prvo skiniti posebno video, i posebno audio fileove, pa ih onda join-ati u jedan file sa videom i audiom, pa tek onda ti dobiješ jedan recimo 1080p mp4 file:

https://kwizzu.com/construct.html

Eh sada je pitanje dali se tu događa kakva konverzija, tj. rekodiranje videa i audia.

YouTube sada sa ovom premium uslugom daje mogučnost skidanja 1080p "originalnih" mp4 videa sa zvukom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube Premium omogućit će skidanje videa u F
Mandor kaže...

Samo to sto nije legalno

I ti se oko toga živciraš/imaš dilemu, jezuš kristuš. Ajd da je u pitanju Karitas ili recimo Bolnica, ali to je samo pošandrcani Jubitu fučkaj ga sad.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-lanaka-bughr/europski-youtuberi-organiziraju-se-sindikat-tr/269870.aspx?page=0&jumpto=5955470&sort=asc&view=flat

 

 

 

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
15 godina
offline
YouTube Premium omogućit će skidanje videa u Full

kad već idem u pakao zbog elektrohuncutarija, imam i poveznicu 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2019 15:06 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: YouTube Premium omogućit će skidanje videa u F
Ja imam nekih 250GB(zadnjih 5 godina)....skinuti već...bez ovoga.... KAKO TO???
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: YouTube Premium omogućit će skidanje videa u F
gReMLiN kaže...

Svi YouTube download servisi moraju prvo skiniti posebno video, i posebno audio fileove, pa ih onda join-ati u jedan file sa videom i audiom, pa tek onda ti dobiješ jedan recimo 1080p mp4 file:

https://kwizzu.com/construct.html

Eh sada je pitanje dali se tu događa kakva konverzija, tj. rekodiranje videa i audia.

YouTube sada sa ovom premium uslugom daje mogučnost skidanja 1080p "originalnih" mp4 videa sa zvukom.

 Ne, npr. NewPipe na Androidu može skidati zasebno audio, i spremiti bez ikakve konverzije.

Vjerovatno i neki drugi downloaderi mogu isto to.

 

 

Kruha i igala...
8 godina
offline
Re: YouTube Premium omogućit će skidanje videa u F
Mandor kaže...

Samo to sto nije legalno

 Ja bi reko da je skroz legalno

Skidas za vlastite potrebe, a cak po zakonu smijes koristit isjecke tog videana svom videu bez ikakve suglasnosti (fair use )

Preko cega si skinuo je totalno nebitno.

Prakticki dok gledas bilo koji yt video ti ga skidas samo ga ne spremas

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice