Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja

poruka: 63
|
čitano: 11.924
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja ".
16 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
Ezio kaže...

 majstore, nisi izmislio toplu vodu. svi razumijemo što želiš reći, tj. što misliš da si shvatio. ali si u krivu.

 

Daj pojasni što je krivo i zašto, stvarno me zanima koja je isprika, uvijek sam spreman naučit nešto novo.

Svemir.
4 godine
protjeran
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
Jakovp kaže...
Kondicional kaže...

Cini se da film Idiocracy nije bio komedija, nego dokumentarac o buducnosti koja nas ceka.

 

Netočno

 

 

Odmah u prvim komentarima je sazet cijeli video - Did we become dumb? Check this mobile game

 

Osim toga i osim sto si kompletno fulao poantu, mozda je najbolji dio kada dolazi do zakljucka da unatoc tome sto flat-earthersi i anti-vaxxersi nisu u pravu, da bi mi ostali trebali prihvatiti njihovo drugacije misljenje  

 

Sto je najbolje od svega upravo zadrti flat-earthersi su proglasavali ljude poput Giordana Bruna hereticima i ubijali ih zbog "glasnih misli" o o heliocentrizmu, beskraju svemira i strukturi atoma. Ima toga jos, recimo Crkva je 1616. zabranila sva djela koja su za osnovu imala Kopernikovo naucavanje, Galileo Galilei je bio osudjen itd., itd., itd... Anti-vaxxerse necu niti komentirati...


14 godina
offline
Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja

zato treba promovirati Darwinovu nagradu a ne ovo jeftino dnevno-političko smeće od Nobelove....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice