Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal krenuo s

poruka: 14
|
čitano: 2.978
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal krenuo s".
11 godina

Ako netko ne dokupi prijemnik koji podržava DVB-T2 HEVC signal, a ni nema ga ugrađenog u televizor, onda od 20. V. više ne mora plaćati televizijsku pretplatu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 mjeseci
Re: Zagreb pokriven HD-om: DVB-T2 HEVC signal kren
Gdje to piše? Bilo bi super da kodiraju signal i tko nema karticu nek ne plaća.

1 0 hvala 0
11 godina
Misterija je zašto inzistiraju na potpunom prijelazu PRIJE nogometnog prvenstva.

Ako već mogu puštati obe vrste signala u isto vrijeme, nije li bolje ukidanje postojećeg signala ostaviti za POSLIJE prvenstva i tako izbjeći bijes i plač lejt adoptera ?
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
BMT kaže...

Ako netko ne dokupi prijemnik koji podržava DVB-T2 HEVC signal, a ni nema ga ugrađenog u televizor, onda od 20. V. više ne mora plaćati televizijsku pretplatu.

Potpuno neistinito. Imaš radio? Imaš radio u autu? Imaš mobitel? Imaš laptop, PC ili tablet? Sve to potpada pod naknadu za radiotelevizijsku pristojbu.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
Imam sve navedeno ali sam ih skinuo sa grbace tako da vec par godina ne placam hrt harač. Ko ih jebe. Al da imaju dobre informativne znanstvene i dokumentarne emisije to stoji i volim to pogledati.
21 mjesec
panem et circenses

dobili ste igara u hd-u...još kruha i mirni ste
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.

5 0 hvala 0
10 godina
uuY kaže...
Misterija je zašto inzistiraju na potpunom prijelazu PRIJE nogometnog prvenstva.

Ako već mogu puštati obe vrste signala u isto vrijeme, nije li bolje ukidanje postojećeg signala ostaviti za POSLIJE prvenstva i tako izbjeći bijes i plač lejt adoptera ?

-ne pada ti ništa na pamet kao mogući razlog? .. prodaja? Država korz OiV pripomaže trgovcima, time i sebi (pdv) .. a upakirano u HD + nogomet.. svi sretni.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
JozoBozo121 kaže...
BMT kaže...

Potpuno neistinito. Imaš radio? Imaš radio u autu? Imaš mobitel? Imaš laptop, PC ili tablet? Sve to potpada pod naknadu za radiotelevizijsku pristojbu.

Ja sam napisao televizijsku pretplatu. Naravno da ona za radio ostaje.

7 godina
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

Ovaj thomson isti strong 8211... mislim da čak i u firmwareu pišu oba modela... tako da je vjerojatno jedan soft za oba...

7 godina

A da li ima nesto bolje ili je to dobro za snimanje, a na ovom sad prijemniku starom mi snima i mogu gledat na tv-u ali problem mi je sto svakih 6 minuta prekine i radi novi fajl....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

dupli

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 18:00 (badger).
9 godina
uuY kaže...

Zato što je planirano projektom tako (i da ljudi gledaju tekme u hd-u), treba svu opremu nabaviti, namontirati (ne radi se o 3 odašiljača koji trenutno rade već pokriti cijelu Hrvatsku) i ostalo. Ne znam što se bunite, ne valja prije roka, ne valja poslije roka... nikad zadovoljni

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 18:00 (badger).
17 mjeseci
spiderhr kaže...

Ovaj thomson isti strong 8211... mislim da čak i u firmwareu pišu oba modela... tako da je vjerojatno jedan soft za oba...

Ovaj opticum iz linka navodno ima daljinski s dodatnim funkcijama i moguće je palit/gasit televizor s njime što ga stavlja na vrh tih HEVC T2 receivera. Puno ljudi s starijim non HEVC televizorima će biti sretni ako to stvarno funkcionira na tom opticumu, nitko ne voli 2 daljinska:)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice