Zapaljena baterija iPada dovela do evakuacije Appl

poruka: 4
|
čitano: 2.252
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zapaljena baterija iPada dovela do evakuacije Appl".
15 godina
offline
Zapaljena baterija iPada dovela do evakuacije Appl

Unatoč brzoj reakciji i evakuaciji trgovine troje ljudi zatražilo je liječničku pomoć zbog problema s respiratornim sustavom.

 

Pa da,

Trebati ce lijecnicka potvrda za tuzbu ili dvije.

Ipak je to Apple.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zapaljena baterija iPada dovela do evakuacije
syncmaster245b kaže...

Unatoč brzoj reakciji i evakuaciji trgovine troje ljudi zatražilo je liječničku pomoć zbog problema s respiratornim sustavom.

 

Pa da,

Trebati ce lijecnicka potvrda za tuzbu ili dvije.

Ipak je to Apple.

 kad litij gori javljaju se toksični plinovi. da se i ja nađem na mjestu tih ljudi i ja bih tražio liječničku pomoć. što ako par dana nakon toga počinješ imati neke poslijedice a nisi odmah zatražio liječniču pomoć?  sve eventualne troškove pregleda/liječnika/lijekova si plaćaš sam a jabučari i dalje mirno prodaju svoje overpriced proizvode u fancy trgovinama 

14 godina
offline
Zapaljena baterija iPada dovela do evakuacije Appl

ma nemoj, to je litij posvećen moštima blagopočivšeg sv. Stevice Poslovnog, to je blagotvorno za zdravlje...

 

oni bi trebali platiti tretman, a ne tužiti...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Zapaljena baterija iPada dovela do evakuacije Appl

Još jedna “činjenica” koja će pomoći natjerati  da podigne kvalitetu gadgeta uopće, uz naravno i zahtjev za kvalitetu dijelova koje proizvode neki drugi dobavljači !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice