Zaštita od neželjenih downloada uskoro u Chromeu

poruka: 5
|
čitano: 2.072
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zaštita od neželjenih downloada uskoro u Chromeu".
Zaštita od neželjenih downloada uskoro u Chromeu

Čudi me da su čekali sve do verzije 72 (!!!) kako bi implementirali nešto što je trebalo biti ugrađeno još u verziji 1.0 ... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zaštita od neželjenih downloada uskoro u Chromeu

ak ne čačkaš mečku po kojekakvim nadristranicama, nemaš frke. s druge strane, budale i pijance čuva bog. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zaštita od neželjenih downloada uskoro u Chrom
Ajar kaže...

ak ne čačkaš mečku po kojekakvim nadristranicama, nemaš frke. s druge strane, budale i pijance čuva bog. 

Malo morgen, pa razna ekipa je propisno nahebala na raznim "vrlo poznatim i sigurnim stranicama".

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/hrvati-opet-zrtve-ransomwarea/232314.aspx?page=0&jumpto=4835979&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Zaštita od neželjenih downloada uskoro u Chrom
Ajar kaže...

ak ne čačkaš mečku po kojekakvim nadristranicama, nemaš frke. s druge strane, budale i pijance čuva bog. 

Aha, samo što pola servisa za reklame otvara mogućnost XSS napada na stranici na kojoj se prikazuju.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Zaštita od neželjenih downloada uskoro u Chrom
MrBlc kaže...
Ajar kaže...

ak ne čačkaš mečku po kojekakvim nadristranicama, nemaš frke. s druge strane, budale i pijance čuva bog. 

Aha, samo što pola servisa za reklame otvara mogućnost XSS napada na stranici na kojoj se prikazuju.

 je, ali prventiva je još uvijek nezamjenjiva. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice