[Oglas] Prodajem Sony PlayStation VR.

poruka: 6
|
čitano: 2.383
|
moderatori: vincimus, Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "[Oglas] Prodajem Sony PlayStation VR.".
10 godina

Rade dodam 300 kn i kupim iz trgovine

battletag:MasnaKrvavic#2275
Moj PC  
0 2 hvala 0
4 godine
Re: [Oglas] Prodajem Sony PlayStation VR.
dado16 kaže...

Pretjerujes,vjerojatno se da dogovoriti za cijenu,a star je samo 2 tjedna i zapakiran. 

11 godina
Kolacic kaže...
dado16 kaže...

Pretjerujes,vjerojatno se da dogovoriti za cijenu,a star je samo 2 tjedna i zapakiran. 

Hvala kolega Kolacic!

Točno, oko cijene se možemo dogovoriti. Kako napisah, nov i nekorišten VR, moguća je i zamjena za iPhone 6/ 6s u što novijem/ boljem stanju, no nekako sumnjam da će se zvijezde poklopiti u toj konstelaciji...

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
11 godina

Spuštam cijenu na 2200 kn.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

A može i za 2000 kn. 

11 godina

Prodano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice