[Oglas] Ryzen 1700 full bundle racun

poruka: 24
|
čitano: 4.040
|
moderatori: vincimus, Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "[Oglas] Ryzen 1700 full bundle racun".
11 godina

Evo jos jedan ide na intela

Freak Show Inc.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
Re: [Oglas] Ryzen 1700 full bundle racun
Covjek valjda odustao od hobi renderanja.
6 godina
odjavljen

Pa kako neće ljudi. Super je Ryzen, ako imaš sreće pa ti mem radi više od 2133Mhz, a deklarirano je profilom 3200Mhz, što ujedno znači da je prilično skupa. A kada je u pitanju Ryzen, očito koliko sam upoznat na ovom forumu, brza memorija je od većeg značaja za njega. 

...................................... funny facts
5 godina
Ovaj war3_tft je pravi nasljednik Lucija. Mozda I zesci hehehe.
Moj PC  
13 0 hvala 0
11 godina

Čista zavist 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
Iskreno mu zavidim sto prelazi na coffee.
11 godina

I ja , sa 8700k može uštediti na šparetu kad peče jaja. win-win

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Tesko je ocekivati da ljudi znaju procitati koje komponente forumaš ima, lakše je odmah kenjati kako ryzen ne valja.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
6 godina

Nepopravljivo dosadna ekipa se nasla komentirati jos jednu zamjenu jednog od neodlucnijih i zbunjenijih forumsa. Covik je valjda 3 grafe zaredom prominia da bi dosa na 1080ti uz freesync. Na svakoj zamjeni gubi kune, al dobro, njegova stvar.

Nek mu je sretno, al kako je krenuo, mozda uzme Threadrippera kako bi se mogao hvalit prijateljima u skoli.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
5 0 hvala 1
2 godine
protjeran

njegove pare, radi s njima što mu se hoće...nisam vidio da išta žica mukte po forumu, tako da ako će kupovati komponente i bacati ih kroz prozor nije naše da brinemo  o tome.

OT... 100kn dole i jebena cijena za ovaj bundle pa tko voli nek izvoli

Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina

Tvoja procjena je kao u nase poruke, free bump. Zato se i javljamo.

Da bi ovo bio klasicni oglas s komentarima ceka se Stjepanj i njegov blagoslov prodaje, i delboy kako prospa zuc. :)

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
7 0 hvala 3
7 godina
protjeran

Ajmo decki razlaz nema ovdje nista zanimljivo, covjek je dao cca 500kn manju cijenu nego u ducanu, tko oce cijepidlacit nek ga zove na pm  i tata bi 8700k, nije da mi treba ali 5820k vec pokazuje znakove Alzheimer-alp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
Stjepanj kaže...

Ajmo decki razlaz nema ovdje nista zanimljivo, covjek je dao cca 500kn manju cijenu nego u ducanu, tko oce cijepidlacit nek ga zove na pm  i tata bi 8700k, nije da mi treba ali 5820k vec pokazuje znakove Alzheimer-alp

Ja ne mogu doc sebi zbog cinjenice da ona tvoja vrhunska ponuda za 5820K i plocu nije prosla na njuskalu...

Sad za ozbiljno, koliko mislis da bi dobio za 5820K s plocom da sad moras prodat? 2500kn?

7 godina
protjeran

Odustao sam od prodaje jer cpu fan kontroler nevalja(za sad je ok posto je pumpa od vodenog spojena na njega  koja radi na 100% pa se nista ne kuzi), ploca je placena 2700kn kad me pukne reklamirat cu je i uzet novce jer zamjena nebu sigurno isla jer takva vise ne postoji! cpu je bezvrijedan bez ploce tako da ak dobim za cevape budem prezadovoljan, ionako me to prakticki nije nista kostalotrenutno imam previse drugih stvari kojima se zelim baviti nesto mora trpiti, odlucio sam da to bude hw dio hobija!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 14:22 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina

Jao, na jednoj strani Ryzen 1700 i freesync ekran na 144 Hz, a na drugoj strani GTX 1080 Ti.

Gledaš i ne vjeruješ, iako čisto sumnjam da su to novci od prodavača, dok mama i tata daju, dobro je.

ps. vidim da ima i 32 GB RAMa, jao meni, glupostima nema kraja.

Friday kaže...

Krivo, još jedan koji se vraća na Intela kojega je imao nedugo. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 17:19 (Valentin17).

0 0 hvala 0
8 godina

Nedaje niko pare sam radim i zarađujem ... monitor sam kupio 144hz nije me bilo briga za gsync a .. ryzen opce nije los procesor nego zelim ic na intela jel sve sta radim je gaming na pc...1080ti sam ima priliki kupit i kupio je ... sad cu uzet 7700k.. ili 8600k ili 8700 non k i onda ne minjam nista 2 godine

6 godina
Valentin17 kaže...

Jao, na jednoj strani Ryzen 1700 i freesync ekran na 144 Hz, a na drugoj strani GTX 1080 Ti.

Gledaš i ne vjeruješ, iako čisto sumnjam da su to novci od prodavača, dok mama i tata daju, dobro je.

ps. vidim da ima i 32 GB RAMa, jao meni, glupostima nema kraja.

Friday kaže...

Krivo, još jedan koji se vraća na Intela kojega je imao nedugo. 

ovo je baš kombinacija svega mogućeg što ne ide jedno s drugim 

augi80 kaže...

Nedaje niko pare sam radim i zarađujem ... monitor sam kupio 144hz nije me bilo briga za gsync a .. ryzen opce nije los procesor nego zelim ic na intela jel sve sta radim je gaming na pc...1080ti sam ima priliki kupit i kupio je ... sad cu uzet 7700k.. ili 8600k ili 8700 non k i onda ne minjam nista 2 godine

ryzen je dobar procesor za gaming ali na 60/75Hz monitoru 

9 godina
augi80 kaže...

Pa tko te uopce nagovori da kupis ryzena samo da mi je znati. Mislim dobar je ryzen ako ces koristiti Cinebench  bar jedno 10 puta dnevno da odradis i divis se brojkama u multitasku.

5 godina
Hajd razumijem da je Luci dijete, ali da ima ovoliko djece u tridesetim I cedrdesetim, nisam mogao da pretpostavim. Od drugog mjeseca traje borba ciji je bolji a nikakve konkretne spike.
Moj PC  
5 0 hvala 1
7 godina
protjeran

Ovdje se radi konkretno o covjeku koji primarno igra igre i to na 144hz monitoru, ako mu za tu svrhu preporucis ryzen pored coffee lejka e onda si stvarno dijete.

Problem je i nastao kad su ga neki ovdje navukli na ryzen bez ikakve potrebe i smisla...

6 godina
neaktivan

Koja je uopce to ploca? Jer imaju 4 Fatality gaming ploce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

K4 model .. evo slika s ovim hladnjakom ide jel sam ga odma skinia i vodeno stavia

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

I onda mi je doslo vodeno i gtx 1080ti xtream gigabyte .i ima misec ipo tako radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

Prodano

Moj PC  
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice