Svjetlo na kraju tunela

poruka: 21
|
čitano: 12.526
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svjetlo na kraju tunela".
14 godina
offline
Svjetlo na kraju tunela

blago nama hrvatima kad imamo toliko ljudi koji se razume u politiku

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
8 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Svjetlo na kraju tunela

Zadnja rečenica u prvom odlomku... ne znam što je pjesnik htio reći, ali znam što mu je bilo na pameti dok je pisao ovaj članak. {#} Ne može se ni izgovoriti na autocorrect, poradi "funkcionriranja".

 

Edit: jedna greška popravljena, funkcionriranje ostavljeno... ha valjda autor baš voli tu riječ {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2013 19:33 (DigiMagic).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Svjetlo na kraju tunela

nakon pametnih televizora, mobitela, spigeta itd

sad u splitu imamo i pametne ljude

cudo nevideno...

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Svjetlo na kraju tunela

kad moja baba pocne o politici... , ja onda tolko naćulim uši da mogu slušati tv koji se nalazi iza nje..

 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Svjetlo na kraju tunela

"Možemo li kroz aktivnosti na Internetu i društvenim mrežama prikupiti kritičnu masu potrebnu za mobilizaciju do sada politički neaktivnih skupina u društvu, kako bi se napravile pozitivne promjene na hrvatskoj političkoj i društvenoj sceni?"

 

Ne. Facebook aktivisti su, barem do sada, dokazano najobicnija sprdnja. Veliki je jaz izmedju "likea" i zaokruzivanja, nepremostiv za vecinu genijalaca na drustvenim mrezama.

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Svjetlo na kraju tunela

Kakve su ovo gluposti na Bugu? Sibate predizbornu kampanju? 

 

Sto se tice novih, nadobudnih "politickih stranaka" kao sto su pirati, biciklisti i Marijana, pa cak i Grubisic... Mislim da je to sve divno i krasno na papiru, ljudi puni ideja, planova (sjetimo se Plana21). Medjutim, kad se dodje na vlast i krene u realizaciju, onda tek vidis da nema sanse provesti predizborni plan (usran proracun, nemoguca birokracija i slicno) i da za biti politicar nije potrebno biti strucnjak na odredjenom podrucju, vec je potrebno biti politicar.

 

A sto se tice Facebook aktivizma... reci cu samo LOL. Kao da se sa tim moze ista postic.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2013 9:28 (tnakir).
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Svjetlo na kraju tunela

A bogte {#}

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Svjetlo na kraju tunela

U svakom slucaju treba glasati za nove ljude bez obzira na sve, ali ajde ti masama kretena to dokazi. Meni se cini da cu prije ja u penziju nego Hrvatska iz krize!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Svjetlo na kraju tunela

Očito su komentare na članak ostavljali ljudi koji prate političku situaciju upravo sa stavom koji je autor članka naveo - pesimistično, bez nade u poboljšanje. Rubrika je "Osobni stav", ne vidim u čemu je problem. Članak je napisan smisleno i u duhu trenutnog stanja, situacije i načina razmišljanja. Ne vidim što vas toliko boli u svemu što je autor naveo - samo je iznio vlastiti stav, i rekao je da mogućnosti postoje, ali je raja inertna. I ponovno izlazi na vidjelo Hrvatska boljka - svi pljuju, a nitko nema pravu ideju.

 
4 1 hvala 0
11 godina
offline
Svjetlo na kraju tunela

"Lista Don Ivana Grubišića je jedan pozitivan primjer dobrog i kvalitetnog čovjeka..."

Daj nemoj me... Osoba koja od velikog katolika i svećenika odjednom postane ekstremni ljevičar koji gazi po svemu što je ikad napravio očito ima nekih problema sa psihom. Kao i Pilsel. Od Argentine gdje se deklarirao kao ustaša i bacao molotovljeve koktele na veleposlanstva odjednom postaje veliki ljevičar i zagovornik ljudskih prava.
Grubišić je politička sprdačina i osoba koja prodaje floskule.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2013 12:37 (Great Scott!).
 
2 3 hvala 1
16 godina
offline
Svjetlo na kraju tunela

BUG je informatički časopis i portal, pa su ovakvi članci potpuno nepotrebni i komični.Isto ko kad mi svečenik na misi krene govorit koga treba zokružit na listiću.

 

Ovo nije slučajni/osobni članak, jer ako niste znali brzo idu dupli izbori ...za lokalne šerife i za EU uhljebe {#}

 

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Svjetlo na kraju tunela

Izlazim na sve izbore i dajem glas bez obzira kaj me nema doma te nisam smrad tipa koji sere kak su svi isti i kak svi kradu ali kad treba izac na izbore je tesko otici zaokruzit nekoga.
Svi koji se ne udostoje izac na izbore i izabrat nekoga nemaju pravo glasa jer svoj glas nisu dali.

Inace mi nije jasno cemu ovaj clanak na informatickom portalu.

Fala bogu kaj sam uspel zgibat iz HR pa doma idem vikendom chillat i ne se sekirat.

 

P.S.

U HR na kraju tunela nema svjetla nego je neki idijot sa dzepnom svjetiljkom koji ti bude vjerojatno zabil noz u leda ili te bude pital da dignes nekaj s poda a onda njihaha.

Cheers

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2013 17:46 (NEW_MAN).
16 godina
offline
Svjetlo na kraju tunela

koja tuga od komentara .. koji očaaaaaj! .. i koji smo mi usrani likovi .. i nije ni čudo da smo tu di jesmo .. kad bilo koja pozitivna misao se odmah toljagom zatuće i kroz blato provuče .. jaooo ..

 

nama treba sva energija svemira da se odljepimo od ovog jada .. mene osobno veseli kada vidim da postoje neke interesne skupine koliko toliko normalnih ljudi koji si daju i truda i žrtve pokušati nešto promjeniti što ja ponajviše iz ljenosti i komocije ne uspijevam .. a trebao bih .. trebali bi svi .. ali najlakše je popljuvat u tome smo svjetski prvaci .. što se vidi i iz ovih komentara koji nažalost nisu facebook likovi s vecernji.hr ili jutarnji.hr ..

 

 

 
6 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Svjetlo na kraju tunela

Ko dira mog druga Oreščanina? {#}

 

Mislim, jest da je malo politički previše dobrodušan tekst, ali to je OK, a kome se glasa za HDZ/SDP samo naprijed... {#}

 

Zapravo se javljam samo zato jer su mi ove ikone koje keljiš besplatno cool.

 
3 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Svjetlo na kraju tunela

Naivnog li pogleda na politiku :)

 

Jedino je rjesenje NE IZACI NA IZBORE I NE DATI GLAS REDIKULIMA...

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Svjetlo na kraju tunela
NEW_MAN kaže...

Izlazim na sve izbore i dajem glas bez obzira kaj me nema doma te nisam smrad tipa koji sere kak su svi isti i kak svi kradu ali kad treba izac na izbore je tesko otici zaokruzit nekoga.
Svi koji se ne udostoje izac na izbore i izabrat nekoga nemaju pravo glasa jer svoj glas nisu dali.

Inace mi nije jasno cemu ovaj clanak na informatickom portalu.

Fala bogu kaj sam uspel zgibat iz HR pa doma idem vikendom chillat i ne se sekirat.

 

P.S.

U HR na kraju tunela nema svjetla nego je neki idijot sa dzepnom svjetiljkom koji ti bude vjerojatno zabil noz u leda ili te bude pital da dignes nekaj s poda a onda njihaha.

Cheers

a VI koji izlazite na izbore i svojim glasom dajete podrsku pobjedniku nemate pravo buniti se, jer sve je kako ste VI GLASALI!

(ne budi redikul i ne pricaj bezvezarije)

16 godina
offline
Re: Svjetlo na kraju tunela
TranceMight kaže...

a VI koji izlazite na izbore i svojim glasom dajete podrsku pobjedniku nemate pravo buniti se

 

Potpuno si/ste u krivu.

 

Da bi nešto promjenio moraš i (nekako) sudjelovati. Na bilo koji način i koliko možeš.

 

Svojim NE djelovanjem samo podržavaš trenutačno stanje i radiš protiv samog sebe.

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
16 godina
offline
Re: Svjetlo na kraju tunela
TranceMight kaže...

Naivnog li pogleda na politiku :)

 

Jedino je rjesenje NE IZACI NA IZBORE I NE DATI GLAS REDIKULIMA...

Rješenje je zapravo izaći na izbore, jer inaće drugi glasaju i za vašu budućnost (iduće četiri godine). Meni su zapravo nevjerojatni ljudi koji ponovno glasaju za iste stranke i očekuju drugačiji rezultat?!

Nadate li se promjeni onda i svoj izbor tebate mijenjati, ili neće ni biti ništa novog.

15 godina
protjeran
offline
Re: Svjetlo na kraju tunela
memulica kaže...
TranceMight kaže...

a VI koji izlazite na izbore i svojim glasom dajete podrsku pobjedniku nemate pravo buniti se

 

Potpuno si/ste u krivu.

 

Da bi nešto promjenio moraš i (nekako) sudjelovati. Na bilo koji način i koliko možeš.

 

Svojim NE djelovanjem samo podržavaš trenutačno stanje i radiš protiv samog sebe.

 

U pravu si kada kazes: Da bi nešto promjenio moraš i (nekako) sudjelovati

 

A moj, odnosno NAS, ne izlazak na izbore je upravo nacin koji odabiremo za sudjelovanje u cirkusu zvanom demokratski izbori. Ako je tebi gust sudjelovati u rasprodaji i degradaciji republike hrvatske samo nastavi izlaziti na izbore i davati svoju podrsku tom kriminalnom miljeu...

 

Ja vjerujem u promjene a one su nemoguce na demokratskim izborima!

 

UniqueBug kaže...
TranceMight kaže...

Naivnog li pogleda na politiku :)

 

Jedino je rjesenje NE IZACI NA IZBORE I NE DATI GLAS REDIKULIMA...

Rješenje je zapravo izaći na izbore, jer inaće drugi glasaju i za vašu budućnost (iduće četiri godine). Meni su zapravo nevjerojatni ljudi koji ponovno glasaju za iste stranke i očekuju drugačiji rezultat?!

Nadate li se promjeni onda i svoj izbor tebate mijenjati, ili neće ni biti ništa novog.

Ja se ne nadam promjeni kao posljedici demokratskih izbora. Jednostavno se to NIKAD nece dogoditi, barem ne na pozitivno :)

 

 

16 godina
offline
Re: Svjetlo na kraju tunela
TranceMight kaže...
NEW_MAN kaže...

Izlazim na sve izbore i dajem glas bez obzira kaj me nema doma te nisam smrad tipa koji sere kak su svi isti i kak svi kradu ali kad treba izac na izbore je tesko otici zaokruzit nekoga.
Svi koji se ne udostoje izac na izbore i izabrat nekoga nemaju pravo glasa jer svoj glas nisu dali.

Inace mi nije jasno cemu ovaj clanak na informatickom portalu.

Fala bogu kaj sam uspel zgibat iz HR pa doma idem vikendom chillat i ne se sekirat.

 

P.S.

U HR na kraju tunela nema svjetla nego je neki idijot sa dzepnom svjetiljkom koji ti bude vjerojatno zabil noz u leda ili te bude pital da dignes nekaj s poda a onda njihaha.

Cheers

a VI koji izlazite na izbore i svojim glasom dajete podrsku pobjedniku nemate pravo buniti se, jer sve je kako ste VI GLASALI!

(ne budi redikul i ne pricaj bezvezarije)

Moji na zalost nikad ne pobjeduju.

Kad bi bilo onak kak ja ocu, onda bi nekih pola milijuna hrvata tucalo kamen na golom otoku i masu toga bi bilo drukcije.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Svjetlo na kraju tunela

da slažem se s tobom :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice