Altcoins - Pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 506
|
čitano: 243.768
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bitcoin - pitanja i odgovori, Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
14 godina
odjavljen
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Šta je ovo jučer i danas pala cijena coina ili šta već, vidim da mi se na nicehashu smanjio osjetno profit i na gtx1080 i na rx470?

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Svi prodaju altcoinse i kupuju bitcoin jer misle da ce ic gore poslje 1.8 i za ovaj bitcoin trash, pardon cash.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Zanima me ekipa koliko bi se isplatilo mineat ethere sa ovim laptopom pod Moj Pc.

Hvala

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Kelam kaže...

Zanima me ekipa koliko bi se isplatilo mineat ethere sa ovim laptopom pod Moj Pc.

Hvala

Ako uzmemo u obzir da bi imao profit od nešto preko jednog dolara dnevno sa laptopom koji bi morao raditi na max 24/7 ne isplati se nikako. Za dva mjeseca ćeš imati 60 dolara i mrtav laptop.

12 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Na max? dok se minea cpu ne radi opce a graficka se da podesit da radi na 60% snage, ako se minea samo ether bez dual mining moda. Zcash jos manje opterecuje gpu. Ovo s profitom od 1$ je isto glupost pa nece mineat pa prodavat odmah vec se to cuva pa se proda za koju godinu i onda ce mu profit po danu bit 30$.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2017 21:47 (k1klop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Može neki tutorial kako do BCH (BCC) sad nakon splita?

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
GranDaddo kaže...

Može neki tutorial kako do BCH (BCC) sad nakon splita?

 Doslovno isto kao i do drugih altcoina.

13 godina
online
Altcoins - Pitanja i odgovori

pošalji btc iz walleta A u wallet B

skini bch wallet

importaj priv key iz btc walleta A u bch wallet

i imas toliko bch koliko si imao btc u walletu A u trenutku splita

 

ja sam vjerovao bittrexu 

monetary revolution
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
koorpa kaže...

pošalji btc iz walleta A u wallet B

skini bch wallet

importaj priv key iz btc walleta A u bch wallet

i imas toliko bch koliko si imao btc u walletu A u trenutku splita

 

ja sam vjerovao bittrexu 

 Znači li to da npr sad kupim btc i napravim tu proceduru, da ću dobiti free BCH?
Pretpostavljam da imaju podatak koliko smo imali BTC-a jučer?

Ja sam imao neku siću na Bittrexu jer sam imao uloženo u druge altcoinove pa nažalost zbog toga nisam ništa dobio.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
markoal kaže...

 Znači li to da npr sad kupim btc i napravim tu proceduru, da ću dobiti free BCH?
Pretpostavljam da imaju podatak koliko smo imali BTC-a jučer?


Nećeš.

Imaju.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Ima li tko iskustva s Bitconect coinom i njihovom "lending" platformom.
Crypto
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
k1klop kaže...

Na max? dok se minea cpu ne radi opce a graficka se da podesit da radi na 60% snage, ako se minea samo ether bez dual mining moda. Zcash jos manje opterecuje gpu. Ovo s profitom od 1$ je isto glupost pa nece mineat pa prodavat odmah vec se to cuva pa se proda za koju godinu i onda ce mu profit po danu bit 30$.

 

A možda ether i propadne pa će mu zarada bit u minusu?

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Kakva su iskustva s coinbaseom i njihovom gdax burzom? Koje burze uzimaju najmanje naknade

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

imaš neke koje nemaju fee ali to su većinom kineske itd. 

 

pogledao sam gdax dok sam vidio da treba dvoje ID dati te da EU države mogu samo EU ne i USA FIAT mijenjati rekao sam bok 

 

po meni još najbolji bittrex fee fiksan 0.25% imaš kraken kako sam napisao ima svoje mušice tako je zavisi od volumena fee za taker 0.25% na dolje te 0.16% za maker 

 

poloniex imao dosta nezadovoljni korisnika, bitfinex se vežu neke sumnjive priče ali ja mislim da je dosta prazno

 

uglavnom ovdje imaš sve po redu sa volumenu pa pogledaj koja ti više odgovara https://coinmarketcap.com/exchanges/volume/24-hour/

 

probao sam i Bitstamp ali sam prebacio novce imaju dosta glupo nezgrapno sučelje te za LTC veliki gap malo volumen pa čekaš i čekaš da ti netko uzme žive pojede i postotak 

 

ovdje sam napisao više o tome http://www.bug.hr/forum/topic/internet/bitcoin-pitanja-odgovori/103635.aspx?page=15&jumpto=5447792&sort=asc&view=flat

11 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

eto nek se jos jednom ponovi da se zna da su fees na velikom sniženju na bitstampu za ETH(jos da mu padne cijena)....obavezno SEPA jer direkt sa kartice uzimaju puno...cca 7-8 %

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Brzinsko pitanje

Ovo je kaj mi piše na bittrexu. Prvi put kad sam sudjelovao na Inital offering mi nije to pisalo. Sad piše i malo me svrbi da pošaljem pa da dobijem po džepu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Koji ico je u pitanju? Trebao bi imati jasne upute na stranici odakle i gdje slati coine kojima kupuješ (pretpostavljam ethereum, puno ih je na toj platformi u zadnje vrijeme)

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
footballer kaže...

Koji ico je u pitanju? Trebao bi imati jasne upute na stranici odakle i gdje slati coine kojima kupuješ (pretpostavljam ethereum, puno ih je na toj platformi u zadnje vrijeme)

 Dmarket. Već sam poslao. Sad me jebe bittrex da bi bilo dobro da stavim 0.1 eth radi probe da vrijedi adresa/wallet.
Još se ne vidi, vjerojatno se bude kroz sat-dva.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 18:29 (mac92).
15 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
mac92 kaže...
footballer kaže...

Koji ico je u pitanju? Trebao bi imati jasne upute na stranici odakle i gdje slati coine kojima kupuješ (pretpostavljam ethereum, puno ih je na toj platformi u zadnje vrijeme)

 Dmarket. Već sam poslao. Sad me jebe bittrex da bi bilo dobro da stavim 0.1 eth radi probe da vrijedi adresa/wallet.
Još se ne vidi, vjerojatno se bude kroz sat-dva.

 Slanje ETH-a je jako sporo, ja sam neki dan kupovao, prijenos sa coinbase-a na bittrex je potrajao sigurno više od 4-5 sati.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
markoal kaže...
mac92 kaže...
footballer kaže...

Koji ico je u pitanju? Trebao bi imati jasne upute na stranici odakle i gdje slati coine kojima kupuješ (pretpostavljam ethereum, puno ih je na toj platformi u zadnje vrijeme)

 Dmarket. Već sam poslao. Sad me jebe bittrex da bi bilo dobro da stavim 0.1 eth radi probe da vrijedi adresa/wallet.
Još se ne vidi, vjerojatno se bude kroz sat-dva.

 Slanje ETH-a je jako sporo, ja sam neki dan kupovao, prijenos sa coinbase-a na bittrex je potrajao sigurno više od 4-5 sati.

 Slao sam btc sa bittrexa na adresu za dmarket io. Na bittrexu je brzo prošlo, a na dmarketu se još ne pojavljuje na to mislim. Sutra ujutro budem pogledao dal je sjelo. Htio sam da danas sve bude radi 10% bonusa.

11 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
GSP kaže...

moje prognoze su da ce blockchain postat buducnost...smatram da ce BTC propast, zamjenit ce ga Reddcoin i Monero (društvene mreže i droga lol)...nek ostane ovaj post upisan pa se javim opet za 5-10 godina na ovu temu da vidim kaki sam bio prognozer

 za monero nisam ni morao cekati, kud ga nisam kupio kad sam upisao ovaj post...

14 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Zasto mislis da ce nesto biti od Reddcoina? Pogledaj im github. Nisu nista napravili ima skoro godina dana. Ja recimo mislim da bi od Civica i Bitquencea moglo biti nesto jako dobro u buducnosti sto se tice ovih jeftinih coinova. Manje od dolara su oba coina tako da je vrijeme za kupovinu.

Takoder navijam za Siacoin koliko god se on trenutno crasha imaju jako jako dobar roadmap ideju opcenito.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Buraz da sam reddcoin kupio prije cca 2 tjedana kad.je skocio za nekih 100 % danas bih imao tesku muku...ferrari ili lambo

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Prebacite se u temu sa raspravom, htio bih se i ja ubaciti u Civic, no nisam imao vremena malo pogledati whitepaper itd. 

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
GSP kaže...

Buraz da sam reddcoin kupio prije cca 2 tjedana kad.je skocio za nekih 100 % danas bih imao tesku muku...ferrari ili lambo

 znači sada imaš za 1/2 lambo ili ferrari pa nije loše netko nema za gorivo 

16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Zašto je litecoin skočio? Dugo je bio ispod 40, sad je preko 50$? 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

bilo je nekih vijesti zadnje vrijeme u vezano za litecoin. Uglavnom sve se svodi na pump dump pogotovo azijati korejanci japanci te kinezi polako idu ostali. 

Makar litecoin je jako dobar jedino mi se ne dopada njihov community previše je zatvoreni te previše ima moon tipova kojima nešto krivo napišeš odmah te napadaju nešto kao kod nas komunjare gdje si bio 91 i sl. a ni čarli nije nešto previše smeća po twitteru, previše osjetljiv na kritike itd. makar dok se sve zbroji ako bi gledao tko će opstati za 10 godina bio bi to bitcoin te pokraj njega litecoin 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Jim Carrey kaže...

bilo je nekih vijesti zadnje vrijeme u vezano za litecoin. Uglavnom sve se svodi na pump dump pogotovo azijati korejanci japanci te kinezi polako idu ostali. 

Makar litecoin je jako dobar jedino mi se ne dopada njihov community previše je zatvoreni te previše ima moon tipova kojima nešto krivo napišeš odmah te napadaju nešto kao kod nas komunjare gdje si bio 91 i sl. a ni čarli nije nešto previše smeća po twitteru, previše osjetljiv na kritike itd. makar dok se sve zbroji ako bi gledao tko će opstati za 10 godina bio bi to bitcoin te pokraj njega litecoin 

 Nije li tako s svakim coinom?

12 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

probajte uči u sigt grupu i pitait jel sigt prdnuo, naravno na engleskom..

 

instaban©

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
axos kaže...
Jim Carrey kaže...

bilo je nekih vijesti zadnje vrijeme u vezano za litecoin. Uglavnom sve se svodi na pump dump pogotovo azijati korejanci japanci te kinezi polako idu ostali. 

Makar litecoin je jako dobar jedino mi se ne dopada njihov community previše je zatvoreni te previše ima moon tipova kojima nešto krivo napišeš odmah te napadaju nešto kao kod nas komunjare gdje si bio 91 i sl. a ni čarli nije nešto previše smeća po twitteru, previše osjetljiv na kritike itd. makar dok se sve zbroji ako bi gledao tko će opstati za 10 godina bio bi to bitcoin te pokraj njega litecoin 

 Nije li tako s svakim coinom?

 pa nije neki imaju mrtvi community 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bitcoin - pitanja i odgovori, Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice