Bitcoin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 2.092
|
čitano: 894.732
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
10 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

moja pretpostavka :)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Trazis da ti drugi daju savjet na osnovu tvoje pretpostavke 😀
13 godina
odjavljen
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Pretpostavke nemaju mjesto u crypto tradingu. Barem ne neosnovane. 

Ljudi, što kažete na Digibyte DGB? Kupio sam ih 3.5k. Smatram da je odlična tehnologija, i mislim da će uvelike dignuti cijenu sve veća prisutnost u mikrotransakcijama (ubrzo i Minecraft)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
footballer kaže...

Pretpostavke nemaju mjesto u crypto tradingu. Barem ne neosnovane. 

Ljudi, što kažete na Digibyte DGB? Kupio sam ih 3.5k. Smatram da je odlična tehnologija, i mislim da će uvelike dignuti cijenu sve veća prisutnost u mikrotransakcijama (ubrzo i Minecraft)

 Gdje se to može kupiti?

13 godina
odjavljen
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Poloniex, Bittrex..

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Dobar dan, ja sam nov, kasnije cu se predstavit kad uhvatim vremena. No registrirao sam se jer trazim nacin kako da uplatim novce na kraken.com

 

Probao sam sa erste bankom uplata SEPA ali oni nesto muljaju da interne procedure banke ne dozvoljavaju uplate na burze za trgovanje virtualnom valutom. A citao sam i vidim da ste neki povukli pare na Erste Banku (i ja sam povukao), no dali ste kojom drugom bankom uspjeli uplatiti?

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

Bitcoin-mjenjacnica.hr

 

Legit stranica, kupovao sam 3 puta dosad. Usput, domaći su, tako da su uplate brže. :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

uzeo sam ih i ja, prvenstveno zbog toga sto ce postat sluzbena valuta minecrafta

11 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Koje su opcije plaćanja kod kupovine? Zanima me za ove naše prodavaonice?

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
11glava11 kaže...

uzeo sam ih i ja, prvenstveno zbog toga sto ce postat sluzbena valuta minecrafta

 Samo je problem sta je circulating supply 8 milijardi coina, pa ne znam da li ce ici u visine s cijenom (iznad par dolara)

12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

jel itko kupovao ovdje ethereum? jel zna itko kakvu stranicu pouzdanu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
SuperDox kaže...

jel itko kupovao ovdje ethereum? jel zna itko kakvu stranicu pouzdanu?

 U Hrvatskoj se mogu kupiti jedino bitcoini, koliko sam skužio. Kasnije, na exchange stranicama možeš kupiti ostale valute.

15 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

želim kupit dgb-ove i factume koji wallet da koristim

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Saphire kaže...

želim kupit dgb-ove i factume koji wallet da koristim

 Koji god oni preporuče na službenim stranicama, ali će ti se walleti syncati vjerojatno po mjesec dana.. Većinom ekipa sad koristi exchange siteove.

12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Pozdrav. Kupio sam par udjela u BTC-u preko bitkonana i sad sam odlucio povuci novac u wallet. Kada povlacim novac moram li ujedno i u walletu stavit u recieve iznos koji primam ili je dosta da to napravim samo u bitkonanu? Kao wallet koristim Electrum.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

Jucer isao probat prebacit na coinbase walletu 10$ btca u eur wallet koji imam isto na njemu da mogu povuc na ziro... uglavnom na 10$ fee im je bio 1$??????? Wtf 10%
Pa to na vece iznose ode sve u 3pm a jos neznam koliku proviziju uzima pbz kad sjedne na ziro... uzas blagi...
Jedina dobra stvar je da sam unajmio 0.200ths na genesis mining pa cemo vidit kako to sljaka...

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 9:43 (thabigjc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
thabigjc kaže...

Jucer isao probat prebacit na coinbase walletu 10$ btca u eur wallet koji imam isto na njemu da mogu povuc na ziro... uglavnom na 10$ fee im je bio 1$??????? Wtf 10%
Pa to na vece iznose ode sve u 3pm a jos neznam koliku proviziju uzima pbz kad sjedne na ziro... uzas blagi...
Jedina dobra stvar je da sam unajmio 0.200ths na genesis mining pa cemo vidit kako to sljaka...

 coinbase je poznat po visokoj proviziji, stoga ga ja bas i ne koristim. za ovo uzimanje provizije kod prodaje nisam siguran, ali mislim da je bolje da ih prodas preko bitkonnana. meni nisu nista oduzeli, jedino kod preracunavanja u drugu valutu (sto ovisi o tecaju banke)

10 godina
online
Bitcoin - pitanja i odgovori

Pozz...

zanima me odakle ste vi kupovali bitcoin ili neku drugu valutu?

Prijatelj mi je uzeo bitcoin na https://cex.io ali ima proviziju kad kupuje,kad prebaciva ili isplacuje.Nema smisla s tim provizijam pustim izgubis ako si ista zaradio.

Odakle je najjednostavnije kupit bit coin i prebacit na jaxx ili na poloniex?

Vasa iskustva?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
hrka11 kaže...

Pozz...

zanima me odakle ste vi kupovali bitcoin ili neku drugu valutu?

Prijatelj mi je uzeo bitcoin na https://cex.io ali ima proviziju kad kupuje,kad prebaciva ili isplacuje.Nema smisla s tim provizijam pustim izgubis ako si ista zaradio.

Odakle je najjednostavnije kupit bit coin i prebacit na jaxx ili na poloniex?

Vasa iskustva?

 imas bitkonan i bitcoin mjenjacnica. bitkonan je provjeren i sve stima (kolko znam nema nikakve provizija, jedino je cijena veca kada kupujes a manja kada prodajes sto je standardno), a za mjenjacnicu ne znam, nisam je koristio. cito sam ovdje da stranica valja.

ako ces prebacivat na wallet, skoro svaki ti uzima proviziju kod transakcija, tako da ces svakako nesto izgubit. 

 

edit: na bitkonanu takoder mozes kupit/prodat litecoin, makar mislim da on nema neku svijetlu buducnost sto se tice cijene

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 13:03 (SuperDox).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
hrka11 kaže...

Pozz...

zanima me odakle ste vi kupovali bitcoin ili neku drugu valutu?

Prijatelj mi je uzeo bitcoin na https://cex.io ali ima proviziju kad kupuje,kad prebaciva ili isplacuje.Nema smisla s tim provizijam pustim izgubis ako si ista zaradio.

Odakle je najjednostavnije kupit bit coin i prebacit na jaxx ili na poloniex?

Vasa iskustva?

 Pa od cega da oni zive ako ti daju bez provizije? Treba placat servere, radnike, racune, i jos nesto da ti ostane.

Najjednostavnije u Hr je bitcoin-mjenjacnica.hr

10 godina
online
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
footballer kaže...

 Pa od cega da oni zive ako ti daju bez provizije? Treba placat servere, radnike, racune....

Nemoj zaj...kolumbo...nisam pitao pitanje da se neko pravi pametan nego samo da mi napise svoje iskustvo s razlicitih stranica.

 

Hvala  kolega iznad,ovo (https://bitkonan.com/) se cini najidealnije od svih sto smo vidili.

 

Pozz

 

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 16:24 (hrka11).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
hrka11 kaže...

Nemoj zaj...kolumbo...nisam pitao pitanje da se neko pravi pametan nego samo da mi napise svoje iskustvo s razlicitih stranica.

 Ne pravim se pametan nego ti pišeš gluposti i tražiš nešto bez provizije za trgovanje. Na svim sličnim burzama (uključujući burze dionica) postoje provizije za kupovinu i prodaju, i tako na svim stranicama. Sa tim svojim komentarom se ponašaš vrlo djetinjasto. Ponudio sam ti stranicu s kojom imam dobra iskustva, kao što sam već napisao u ovoj temi, samo što si ti to odlučio ignorirati jer si vidio priliku da mi odgovoriš frajerski pa si to i napravio. 

10 godina
online
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
footballer kaže...

 Ne pravim se pametan nego ti pišeš gluposti i tražiš nešto bez provizije za trgovanje. Na svim sličnim burzama (uključujući burze dionica) postoje provizije za kupovinu i prodaju, i tako na svim stranicama. Sa tim svojim komentarom se ponašaš vrlo djetinjasto. Ponudio sam ti stranicu s kojom imam dobra iskustva, kao što sam već napisao u ovoj temi, samo što si ti to odlučio ignorirati jer si vidio priliku da mi odgovoriš frajerski pa si to i napravio. 

Pravis se pametan ali nije ispalo kako si mislio.Nigdje ja nisam napisao napisite mi stranice bez provizije jer znam da se provizija uzima,zanimalo me samo gdje je najisplativije.

Nemas pojam o koje se iznosu radi,koja je valuta ni koji je razlog iz kojeg ovo pitam,jednostavno si mogao ko kolega iznad navest sta znas i to je to i jos mi sad pises ne pravis se pametan...de**l.Odgovorio sam ti isto kao i ti meni.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

uopće mi se ne čini bitkonan kao neka dobra opcija, isprobao sam ga par puta i svaki put požalio, tipa cijena btc bude 2000$, a na bitkonanu je 2500$, ltc bude 25$ a na bitkonanu 40$. I onda ti kupuj znajući da preplaćuješ. A šta se tiče coinbasea, provizija mi je iznosila 4% kod kupovine kriptovaluta, a povlačenje na žiro račun nisam probavao pa neznam koliko je provizija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
hrka11 kaže...

Pravis se pametan ali nije ispalo kako si mislio.Nigdje ja nisam napisao napisite mi stranice bez provizije jer znam da se provizija uzima,zanimalo me samo gdje je najisplativije.

Nemas pojam o koje se iznosu radi,koja je valuta ni koji je razlog iz kojeg ovo pitam,jednostavno si mogao ko kolega iznad navest sta znas i to je to i jos mi sad pises ne pravis se pametan...de**l.Odgovorio sam ti isto kao i ti meni.

 

Tvoje riječi: "Prijatelj mi je uzeo bitcoin na https://cex.io ali ima proviziju kad kupuje,kad prebaciva ili isplacuje.Nema smisla s tim provizijam pustim izgubis ako si ista zaradio." Jesi pitao za manju proviziju? Ti si napisao "nema smisla s tim provizijama", što implicira da želiš nešto bez provizije. Da si pitao gdje je najmanja provizija, ili barem manja od cex-a, onda bi razumio. Provizija nije velika (na poloniexu je 0.25%, što je zanemarivo), tako da je itekako moguće da imaš finu zaradu, ne gubiš sve što si zaradio, ukoliko ulažeš u altcoine kojima se diže vrijednost. Sve se može lijepo riješit, al ti odmah ideš na to "praviš se pametan", "debil", i tako dalje.

 

Da znaš za ubuduće, mene riječi ne bole, nit me boli kurac ako netko misli da sam pametan ili debil. Pogotovo netko kojeg ne znam. 


Dao sam ti stranicu, kao što sam već rekao, s kojom imam dobra iskustva. Nit si me pitao za proviziju, nit zašto, nit išta. 

14 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Evo prva isplata... sa https://www.genesis-mining.com

Uzeo za 30$ ovaj najslabiji 0.2ths i krece 1-1.2kn/danu dokle god je isplativo..

A moze se i upgrejdat za jace...

Moja procjena je da za bilo koji plan roi je oko 5-6mj i ostalo sve cisto ide

Ako se netko bude htio regat evo 3% popusta kod jDlC6w

 

P.s. zanimljiva stvarcica imas allocation koliko % zakupljene snage ide za btc ltc monero eth.... itd dodas wallet i isplacuje ti se dnevno coinsi fora nema struje nema prasine... naravno uzimaju neki fee al budemo vidili koliko....

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2017 11:02 (thabigjc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

jel bi mogao opisat kako funkcionira taj cloud mining? to nema veze s tvojim racunalom, strujom, jel tako? to oni rudare pa ti salju ili?

ja sam probo rudarit na laptopu, al je slab a i bilo me malo strah da nebi rata struje dirnula nebesa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Pa bas to nemam ni novaca za rigove nit mjesta za to 

Pa je jednostavnije platit da majnaju za tebe koliko sam skuzio mineri su negdje na islandu.... uffff da imam para ovaj od 20ths udara 20$ dnevno i nakon 5mj sve cista zarada

Jel jos netko koristi unajmljene minere?

Iskustva?

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

a to samo jednom platis 30 dolara i miran si do kraja? ili je to godisnja pretplata?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Za ether i monero vidim da je dvogodisnja pretplata...

A ovo za btc pise open ended contract 

Znaci ide dokle god im je profitabilno da si oni namire njihov fee i da tebi ide nesto... poslije toga mislim da gase... 

Znaci nije na 2god nego moze bit i duze i manje ovisno o cijeni

Zanimljiv ugovor

Zato sam i uzeo ovaj najmanji da vidim jel to funkcionira a kasnije dogradim hs

 

Ps. Prije pola godine kupio 5$ btca i taman sam sad imao 32$ da platim sa btcom zakup :D

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2017 12:37 (thabigjc).
Moj PC  
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice