Rudarenje - može li biti isplativo izdvojena tema

poruka: 397
|
čitano: 128.416
|
moderatori: XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
dreadmoore kaže...
Radi odrzava vezu sa serverom nista vise

Koliko si dugo u tom majnanju i koja je najveca cijena koju si imo kroz to vrijeme?

7 godina
Rudarenje - može li biti isplativo

što su veće farme rigova i što je više rudara to je majnanje neisplativije....da svaki hrvat ima po 3 riga nemremo konkurirati kinezima,rusima i arapima ni po broju rigova ni po cijeni struje u tim zemljama tak da nemojte mislit da vas odgovaram jer mislim da ste mi potencijalna konkurencija..... izlaze uskoro nove nvidije,što mislite koliko kartica će naručiti farme u tim zemljama i koliko će dificulty narasti a zarada pasti....momentalno kartica (1080ti) koja je koštala 7000 kuna kopa 17 kuna na dan a potroši struje za 6 kuna i zaradi 11 čisto s tim da nemre kartica sama kopat treba i matična ssd proc ram i dr....)uzmite digitron u ruke i izracunajte si investiciju za 3 kartice cca 21000 kuna i ostatak još nekih cca 3000 da kupite sve najjeftinije osim napajanja koje vam treba barem 1000w.....znači 24000 podjelite sa 33 koliko bi zaradile 3 kartice 1080ti znači vratit ćete uloženo za 720 dana..... ako hoćete se ubaciti u krtipto svijet moja čista preporuka je da krenete sa tradingom i kupite neke kriptovalute i nadate se rastu mislim da tu leži veća zarada..... zadnji komp sam kupio u prvom mjesecu i stari rigovi i taj zadnji novi će bit isplaćeni krajem ovog mjeseca i majnam samo zato što već imam sve isplaćeno

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2018 22:46 (ZujoVg).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
Franklstain kaže...
dreadmoore kaže...
Radi odrzava vezu sa serverom nista vise

Koliko si dugo u tom majnanju i koja je najveca cijena koju si imo kroz to vrijeme?

3 mjeseca nekad tocnije od polovice 12 mjeseca a najveca cijena sto je bila ETN-a 0.21$ ako se ne varam.A majnao sam sa svojom grafickom i procesorom trenutno imam 1000 ETN sto mi je dovoljno za investiciju za 2-3 godine ako mu cijena poraste kako njega tako Grafta i ITNS.Imam nesto malo btc  preko nicehasha sam ukupio dovoljno da mi poplaca troskove struje.Eto jedina greska koju sam napravio vezanosto g za ETH a prosle godine u ljeto nisam farmao bar 15-20 dana kad je diff bio mali.

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2018 23:45 (dreadmoore).
5 godina
neaktivan

Jel majna tko Akroma coin? naišao na nekoliko full pozitivnih članaka oko tog eth klona, a vidim i da se na nekoliko globalnih poolova navuklo po 0.5TH minera, vjerujem da nije bez razloga. Btw ako nekog interesira izrudarit koji coin, imamo složen pool server s lokacijom u HR, odličan ping - akroma.hash.com.hr

0 1 hvala 0
4 godine
neaktivan

Dali netko ima iskustva s ovim: https://storj.io/
Vidio sam par videa na yt i nekak mi zvuci predobro da bi bilo...

0 0 hvala 0
8 godina

Ajoj poplavilo rigove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
hummer0 kaže...

Ajoj poplavilo rigove.

A to je gdje? ..našao pls delete :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 8:50 (anarky1988).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice